казино Елена /img/frontend/nomap.png"

казино Елена

3 точки от 1 мнение

Не мога да дам точна оценка все още,понеже коментирам не отворен все още обект.Но още преди да е отворило казиното има куп неуредици.Лъжат персонала,че ще отвори от няколко месеца и никой не може да си направи планове за нищо,а какво оставало за започване на друга работа/временна,докато отвори казиното/.Представям си какво ще бъде,когато наи-накрая настъпи така дългоочакваното от персонала откриване.Тогава може да кажат,че няма пари за заплати.Знае ли човек!Аз не съм част от този персонал,но имам познати,които са се набутали там.Говоря това,което съм чул.А то е истина.Вярно е,че казино не се отваря лесно,но тези хора стоят без работа и чакат,а никой не им казва нищо със сигурност.Те може да си чакат така още няколко месеца-дано да имат спонсори да ги издържат,че в днешно време без пари не става.