написано 03.12.2012г. вторник в 12:21
отношение представител на управлението

С една дума - бива. Повечето хора във фирмата са тук от над 10 години и в някои отношения са тотално откъснати от заобикалящия ги свят и добрите методи при разработването на софтуер. Част от колегите са готини и готови да помогнат, но по-голямата част са скатавки. Нещата във фирмата вървят мудно, но поне вървят, с предимствата и недостатъците на повечето немски дъщерни софтуерни фирми. Като цяло в отделите е всяка коза за свой крак, така че зависи в кой отдел си и какво правиш. Като бонуси има купони, билярд, тенис на маса, боксова круша, храна с 50% отстъпка, кафе машина. Титлите на някои хора са малко надути и незаслужени, но пък проектите са големи и има потенциал за развитие за хора, които могат и искат да успеят. Офисът е голям и като изключим старата сграда и остарялото обзавеждане, е просторен, светъл и "на тихо и комуникативно място".

написано 09.02.2009г. вторник в 15:19
към обект/отдел Telematics and healthcare
Като цяло съм и с добри и с лоши впечатления от фирмата. Хората са готини, има какво да се научи, но управлението е много слабо. На интервюто всичко беше розово бях назначен за ембедед проект, който е поръчан от JCI. С мен назначиха и още няколко колега по същия проект. Започнахме работа и се оказа че проекта още не е започнал... работихме 4-5 месеца по други проекти (нищо общо с това за което сме говорили), след което jhonson отказаха проекта и съответно без никакво предизвестие ни уволниха. Така че имайте предвид тази ситуация :)
написано 02.06.2008г. вторник в 23:28
анонимен">мнение от
Заплащането във фирмата си е доста зле.
На мен от всички места където ме взеха, в Просист ми предложиха най-ниското заплащане. И трябва 6 месеца да седиш на това преди да имаш шанс за повишение. Имайте го предвид ако кандидатствате там. Иначе ми направиха добро впечатление, ама при условие че от 4-5 места ми предлагаха почти 2 пъти повече...
написано 16.10.2007г. сряда в 13:41
Понякога леко изнервя отношението на немците към БГ персонала. БГ шефовете се грижат за служителите, но има какво още да се желае.

Може би все пак е една от най-добрите в социално отношение фирми.
Има какво да се желае от към бонуси и премии
написано 19.07.2007г. петък в 16:39
Фирмата е страхотна. Атмосферата е идеална за работа. Колегите са готови да помогнат винаги, когато има нужда. През почивката има възможност за игра на билярд, джаги и тенис на маса. Освен това фирмата има собствен стол в сградата, но е малко скъпо там. Като цяло е перфектно :)
написано 06.06.2007г. четвъртък в 11:39
Работя там от няколко години и съм доволен от заплащането. Знам, че има фирми в които е и по-добро, но за сметка на това тука колегите и шефовете са готини. Потенцал за развитие има, макар и не особенно голям. Имам и достатъчно свободно време през работното време и работата като цяло не е натоварваща. Намира се в на доста централно място без да е на пъпа на софия.
написано 15.11.2006г. четвъртък в 10:08
Добро място за работа за хората които имат интерес съм разработката на embedded Java и OSGi compliant software. Готини колеги, приятен офис и условия за работа.
Показани мнения 1 - 8 от общо 8