Call me/ Водекс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Call me/ Водекс ЕООД

Абе какво стана с тези мизерници на вас изплатиха ли ви всичките пари, че нещо се правят на интересни и скоро ще гърми в Пловдив.Ако влиза някои да пише

Много поздрави на всички от фирмата !

Пално разочарование от тази фирма.Неочаквайте нищо добро от подобни хора.Дори и мизерните заплати немогат да си изплатят!!!!!!!!!!

Здравейте,искам да попитам как е в тази фирма,какво отношението на управниците на фирмата,зашото искам да кандидаствам за работа при тях.

Благодаря предварително.

Ами наистина няма думи с които да опиша тия.......... Всичко в тази фирма е пълен фалш.Истината е такава, че необразовани и простички хора се опитват да правят бизнес.Но си струва да гледаш този цирк отстрани,гледката е невероятна.Все пак да им пожелаем услех, те и без това са тръгнали по надолнището!!!!

няма смисъл нищо хубаво не може да се каже за тях

Работната среда във верига магазини "Call Me" e такава,че всеки един служител във фирмата се чувства значим.Едно от най-голямото предимство е ,че си заобиколен от млади хора,които ти дават стимул да постигнеш желаните резултати.Всеки един служител се оценява по дадени критерии ,и за постигнати отлични резултати ,получаваш заслуженото.Имаш възможноста да се издигаш в йерархията на фирмата.Или общо казано фирмата предлага възможности ,които много малко работодатели биха предложили на бъдещите си служители!!!

Edva dali 6te polu4a otgoror na predniq vapros:):):)
:):)

Хубаво сте си направили реклама за фирмата тук, а може ли Вие - настоящите служители дето си рекламирате фирмата да ми отговорите, като Вашата фирма е толко коректна и т.н. и т.н., защо след като вашите "HR-ри" ми казаха, че ще получа отговор до определена дата така и не ми се обадиха, не че ги чакам.

Заключение сами си го правете само ще ви кажа че вече са малко фирмите които не се обаждат, независимо дали отговорът е положителен или не.

по отношение на заплащането има добър старт и възможност за постигане на много високи резултати.Отношението към работниците е такова,че всеки се чувства значим и важен за компанията.Ако покажеш позитивизъм и амбиция за работа имаш 100% възможност за развитие в йерархията на компанията.Почти всички обекти на фирмата се намират на възможно най-добрите места в градовете и това ги прави желано работно място.Всички,които работят там са страхотни млади хора, изобщо работната среда е уникална.