написано 27.04.2011г. четвъртък в 21:13
към обект/отдел Плевен
в град Плевен

Като се има впредвид безработицата в цялата страна, мога да кажа, че фирмата предлага сравнително добри условия на труд. Момчетата в склада носят и влачат тежки кашони, но я ми кажете къде може да получиш заплата, доста над минималната за работно време от 8-9 часа и то да я получаваш редовно.

Аз започнах от работник в склада, а сега вече съм на доста по-добра позиция. Ако си съвестен и си вършиш работата с желание има възможност да получиш повишение. А по въпроса за отношенията между колегите, имайте впредвид, че както се отнасяш с хората, така и те ще се отнасят с теб.

написано 04.01.2011г. сряда в 07:35
към обект/отдел склададжия
в град Плевен

Като цяло работата е добре,има какво още да се желае като например отношението към работниците,заплащането,условия на труд,материалната база (автомобилите),всичко е прага.Трябва да се оправят нещата там щото има хора които работят и получават само негативи.Докато си добър и им угаждаш си горе долу добре, а после ставаш лошия и се започва една игра на нерви в която е ясно че не можеш да спечелиш.Докато се мисли по Ганьовски че много хора чакат за твоето място работите там няма да се оправят,все пак и нашите разходи се увеличават.Претенциите към работниците са големи а условията ..... .Съветата ми към бъдещите кандидати е да си помислят дали искат да ги наричат със всякъкви епитети и да бачкат за слава.

написано 24.07.2010г. неделя в 10:22

фирмата е под всякаква критика,много минаха през нея и никой здравомислещ не се задържа там.шефката не е наясно изобщо с нещата от живота си,камо ли с работата си.супервайзорите са пове4е пре4ка отколкото помощ.управителите на склада се вземат за собственици на фирмата и понеже постоянно се карат и спорят с клиентите,ти забраняват да работиш с пове4ето си клиенти(естествено с най-големите)таргетите изобщо не се стигат,ако преди са се стигали,то сега те са х2.ако не си стигнеш те глобяват,а ако ги стигнеш не полу4аваш нищо,бонуса ти е 4е не си глобен.колите са под всякаква критика.разпадат се постоянно и те оставят на пътя,караш с гуми на 4 години и при първия дъжд или сняг може да си заплюеш стълб и разбира се не е виновна колата,а ти щото не можеш да караш.плащаш си служебния телефон,за да им вършеш работата и не искат да ти дадат разпе4атка.ако  имаш задължение на някой клиент дори и за 20 лева стоиш без заплата може и 2-3-4 месеца без абсолютно никой да го интересува,4е и ти си 4овек и ти имаш разходи,работи се по 10-11 4аса и си постоянно под стрес и огромни нерви,не си ли на някой 4овек си НИЩООО.голяма шуробаджанащина,всеки е роднина на друг,сестра,брат,жена и т.н..Ако са ви мили нервите никога не по4вайте там работа,много ще съжалявате.много грешки,много ядове и постоянно излагане пред клиентите и подигравка от тяхна страна,4е поредния се е сменил и запо4ва следващия,който ще избяга.повярвайте нещата са отврат,ако имате алтернатива-бягайте дале4.

написано 30.09.2009г. четвъртък в 13:46
в град Добрич

Бивш служител съм защото си търся обещаното и това което съм си заработил а на някой хора това не им се харесва"типично за Български работодател".

Заплащането .... ако си траеш ще те мачкат и ако има как ще ти дават парите с 3 месеца закъснение

Уважението както навсякъде ако имат интерес те уважават

Привилегии-никакви ,служебните коли под всякаква критика ,служебна сим карта за която ти трябва да си подсигуриш телефон ,сметката ти покриват само таксата което е смешно за длъжност търговски представител да си вътиш разговорите за твоя сметка....

Та общо взето в тази фирма може да си работиш спокойно ако се подмазваш на супервайзърите ,ако не се обаждаш много много защо са те прецакали с парите .Това е фирма трамплин да минеш през нея да натрупаш малко опит и....си търси нова :)

написано 19.05.2009г. сряда в 19:06
към обект/отдел кадри
в град Варна
за запла6тането 2 за6тото се симулира с кризата. за уважението 3 за6тото все пак вси4ко се врь6та... за привилегиите2 за6тото какьвто постьпи6 такьв си остава6 а пьк идват нови хора с врьзки и заемат високи дльжности. не знам за каква сигурност то4но става вьпрос... за свободното време 3 за6тото ако успее6 да си свьр6и6 работата навреме може и да успее6 да изпу6и6 някоя цигара... развитието зависи от хората с пагоните от горните етажи-все пак и ние сме от тях. вси4ки имаме автомобили така 4е не е проблем местоположението...но пьк е полезно и пе6 да се ходи...за това не е добре. пове4ето колеги 60% са добре но има и доста изтрьпнали и мястото им не е там, но пьк има и такива които се мислят за голямата работа а пьк...явно са си видели у6ите без огледало. каквато деиност изпьлнява6 такава ти е и средата...които за какжото е у4ил.......то4ка
написано 14.03.2009г. неделя в 14:57
в град Велико Търново
Работата е яко бачкане, ако искаш да изкараш пари. Условията са ясни и няма да те излъжат, мене поне не са. Ако мислиш да се скатаваш не си за там веднага ще те хванат. Шефовете и колегите са много готини. Супервайзора ще ти виси на главата, но това доста помага. Късмет в кандидатстването.
написано 05.03.2009г. петък в 23:03
в град Велико Търново
Как е работата като търговски предртавител в ЛС комерс ? А отношението на мениджъра (разбрах , че е един ) и шефовете изообщо ????
написано 17.12.2008г. четвъртък в 00:15
отношение шубе го/я е и не казва!
в град Варна
ЛС Комерс никак не е лоша фирма.Работих 2 г. ,имаше и не приятни моменти,като разговори за повече пари, за нормални за каране автомобили, но като ЦЯЛО..... каквото обещаят, като заплащане СТАВА РЕАЛНОСТ.
Незнам, какво общо има кончината на Альоша в по- лошата организация във фирмата, но мисля че ако не се нормализира заплащането т.е 1500 лв на месец, няма да останат читави хора........
написано 29.10.2008г. четвъртък в 23:38
в град Велико Търново
Преди месец участвах в промоция организирана от тази фирма. Всичко беше точно. Парите си ги взех както ги бяхме уговорили. Казаха, че около Нова година ще правят пак акции и сега чакам дано се обадят.

Връзки

Сайтове за работа