написано 16.12.2009г. четвъртък в 14:24
отношение шубе го/я е и не казва!

За камерите в стаята няма нищо вярно има само в коридорите и около училището

написано 22.08.2009г. неделя в 10:07
Напоследък в училището настъкпиха ного големи промени има видеокамери във всички стай ,направен е основен ремонт.Има безжичен интернет навсякъде в училище .И училището ни е едно от най-добре одобрудваните технически училища в София.Незнам къде сте спали и кво сте правили за да не видите това.ДОБРЕ ,ЧЕ БЕШЕ ИНЖ.Мирела Хитова да стегне училището до момента в който го виждаме сега и все още не се оплакваме от празни паралелки а препълнени заразлика от някой други столични училища в София.

написано 07.02.2009г. неделя в 11:30
към обект/отдел ПГАВТ "А.С.ПОПОВ"
Има една поговорка "Умният човек управлява личности, а глупакът води стадо". Ето, всички личности напуснахме и в момента г-жа Хитова много добре си води стадото, необезпокоявана от никой. За съжаление от това страдат само децата. Когато ги приемаме в 8-ми клас, те са въпитани, добре гледани и умни деца. Анархията или по-точно неумението на ръководството да управлява, ги превръща в глутница освирепели зверчета, която руши, вилнее, бяга от училище и не учи. Това им поведение, естествено се толерира, защото накрая всички преминават, не повтарят и не се наказват. Аз съм инженер и 14 години преподавах в училището. Завърших 3-та квалификационна степен 3 месеца преди да напусна. Напуснахме 7 учители с висока квалификация и добър рейтиг. Сега успяваме в други сфери. Горкото ни любимо училище!
написано 04.01.2007г. петък в 16:13
Изключително лоша материална база. Липса на всякакъв професионализъм. Най- некадърното ръководство (в сферата на образованието) което съм виждал.
написано 14.11.2006г. сряда в 18:04
Държавно заплащане - под всякаква критика, ясно.
Привилегии - също никакви, освен големите ваканции.
Отвратителни отношения между учениците и учителите и между самите учители. И за капак - едва ли е възможно по-безидейно и посредствено ръководство - липсват инициативи и ясни подходи. Директор и заместнвик директорите се опияняват от собственото си величие и взимат решения съгласно собствените си комплекси. Всичко е по системата ден да мине, друг да дойде. Всичко зависи от субективните нагласи и от това кой с кого спи. Нужни са нови хора.
Показани мнения 1 - 6 от общо 6