написано 08.08.2013г. петък в 22:51

Искам да Ви информирам за една от поредните измами и злоупотреби на "Пощенска банка". Става дума за така наречените кухи лимити на клиенти. Например били сте клиент и сте ползвал техните "услуги". След погасяване на кредита мошениците Ви създават някакъв лимит например за 1000 лв., които го категоризират като овърдрафт, кредитна карта и др. Доста често го има при хората, които са ползвали Евролайнските карти от едно време. Лимитът не е използван и Вие не знаете, че го имате. Разбирате само когато кандидатствате за кредит и Ви го кажат от банката в която кандидатствате. Почват едни притеснения някой да не е злоупотребил с Вашите данни, от куде се е появил и т.н. Правите справка в ЦКР-то и виждате, че е от тях, после отивате и го закривате, губите си времето с техните глупости. Защо го правят? Правят го защото по тожи начин си вдигат капиталовата адекватност и трупат фалшиви точки за банковата "класация". На какво основание някой Ви отпуска средства, които въобще не сте ги искали и не сте ги ползвали. И ако това не е за съд и глоби здраве му кажи. Мишките от БНБ, визирам ръководството и "Банков надзор" естествено не се намесват и не е тяхна работа какви ги върши подотчетната им "банка". Може би ако започнат съдебни дела срещу тях и се раздуха случая ще ги закрият. Все пак една от ролите на БНБ е да защитава и гражданите, не само да слугува на банките.

написано 11.07.2013г. петък в 12:16

Аууууууууу.. я бързо се връщайте в социализма! Бързо, бързо, да не избяга! Отивайте си там, където "работникът лъже, че работи, а началникът го лъже, че му плаща"... Вие само там виреете, бе български народ! Какво е това безкрайно недоволство от всички организации на света? На крива ракета космосът й крив!

Майка ми е управител на един голям и хубав клон на Пощенска банка в югозападна България. Взима много добри пари - аз ги харча, така че съм окей ;) И премийки, и бонусчета.. а бе, не е зле. И отпуски си има жената, ходят с баща ми и брат ми често на почивки. И в събота, и в неделя е свободна - много рядко има работа тогава. Да, вярно е, че има доста ситуации, в които работи до 8-9-10 вечерта, преди 7 не знам да си е тръгнала някога, при положение, че отваря в 8 сутринта. Но й е кеф! Прибира се щастлива - служителите й са готини, щастливи професионалисти. Повечето са младички, енергични, усмихнати хора. Там цари мир и любов. И купон даже :)

И не е брат и сват на никого - започнала е когато аз съм се родила (т.е. преди 20-ина години) като касиер в банка, после беше какво ли не, от 14-15 години е управител. Никога не е и взимала свои приятели, роднини и т.н. Прави зверски интервюта заедно с регионалния и оценява кой как ще се справи и кой какво представлява, събира мнения за него и прочее.. Но там работят 14 души - нито един от тях не е бил на нея или на който и да било в банката някакъв!

Айде стига с простотиите! Стига все някой ви е виновен! Това, че някой е по-добър от вас, не означава, че е близък на шефа.. ОЗНАЧАВА ПРОСТО, ЧЕ Е ПО-ДОБЪР И БАЧКА ПОВЕЧЕ!

Извинявам се, че се паля така, но и аз съм работодател. Така ми писва от такива като вас, че няма на къде!!!

написано 04.07.2013г. петък в 16:33
в град Пловдив

Аз като клиент останах недоволен от банката. Първо арогантно поведение на някои от служетели (не всичките), второ, бях заварил банката на обедната почивка абсолютно празна само с една касиерка и дядото който пази банката (да представете си охраната там е страшна, възрастни барети). Писах жалба изпратиха ми отговор цитирам: "След извършената проверка сме установили, че не са извършени нарушения от страна на служителите". Същото така ми отговориха, че очакват от клиентите лоялно отношение. Е мама му стара! Пак клиента е виновен.

написано 18.06.2013г. сряда в 12:39

Въпреки че изгониха от офиса в Люлин на ПИБ колежката ми Наталия Александрова за 10 дни пощенска банка без никаква проверка я прибра на работа . Смятайте какви хора работят в пощенска банка.

написано 31.05.2013г. събота в 18:22
отношение шубе го/я е и не казва!

Хора, вижте само какви хора назначават. За тъй наречените им специалисти е проблем да съберат две числа.

напишете в гугъл - Калинките на Пощенска банка заемащи високи постове държат да заявят публично присъствието си

и четете с наслада. Винаги се чудя кък ги избират тия чиновници

написано 02.04.2012г. вторник в 11:09

Какво е заплащането за позицията Счетоводител-касиер?

написано 02.03.2012г. събота в 11:37

Аз пък на пук на вашите лоши мнения за тази банка, кандидатствах за една длъжност. Дано да стане! Пък и кое е по-лошо - да си безработен или да имаш кофти работа?

Все пак - интервюто - на български ли е или на английски (обявата е на английски)?

написано 19.01.2012г. петък в 12:52

Пиша на всички, които имат намерение да кандидатстват за работа в Пощенска банка. Направете услуга сами на себе си и не го правете! Не ме ли послушате в рамките на по-малко от 2 месеца ще разберете сами каква грешка сте направили. Колкото до свободни работни места - такива може и да има, но само за родбините на големите шефове, защото в резултат от обединението с Алфа банк (в Пощенска) вече тихомълком започнаха съкращенията - на отделни хора и на цели офиси.

написано 04.01.2012г. четвъртък в 18:15

Хубаво е, че ти харесва работата, но за квалифициран персонал за интелектуална работа във всяка нормална държава се заплаща така, че да може да водиш достоен живот!!! В България стандарта е толкова нисък, че вишисти работят по професията си за по -малко пари от продавачи и миячи на коли.Липсата на стаж не е основание за това да не ти се плаща добре, защото ти имаш више образование за което си инвестирал десетки хиляди левове.След това за повечето длъжности всеки интелигентен човек в края на 2 - рия 3 - тия месец си върши работата не по - зле от човек с 5 години стаж.Това "овче" мислене - да работим за стаж, а не за пари ни определя като най - нискплатената държава в ЕС и за това освен работодателите вина имат и хората.Не се ли сещате, че някой ден вие ще натрупате така бленувания стаж, а стандарта ще е все така нисък, защото винаги ще има студенти и току що завършили готови да работят без пари.Мислете с главата си !!!

Показани мнения 1 - 10 от общо 121 12345 По-стари » >|

Връзки