Рапидо-Куриери ООД /img/frontend/nomap.png"

Рапидо-Куриери ООД

Бих желал да предупредя всички настоящи и бъдещи служители на тази фирма, че дори да бъдете коректни към тях - те никога няма да са коректни към вас!
Ако решите да напуснете се постарайте да сте използвали платеният годишен отпуск, в противен случай на заповедта ще напишат, че ще го изплатят, но вие няма да видите и стотинка. Щом се обадите да си потърсите парите ще ви кажат, че вече сте си ги взели срещу ордер подписан незнайно от кого.
Горките бедни управители имат нужда от вашите мижави 200-300 лева да оцелеят в следващите 3 години след "продажбата".
"Няма" да коментираме, че същата тази отпуска не се смята по заплатата, която сте получавали, а на база осигуровки защото Рапидо пари под масата "не дава".
Не търсете помощ от Инспекция по труда - те са си дружки .....
Е, остава ми да ви пожелая крепко здраве, железни нерви и акъл да си нямате взимане-даване с тях.

Най-големите измамници в България. Уж ги купиха Спиди (те и преди си бяха техни) и ни накараха да си пуснем молбите за напускане за да няма основание да ни съкратят. Накрая не ни изплатиха и последните заплати от неофициалната част,защото повечето пари ги дават в плик,както и много други фирми в България. Хора не се подвеждайте да започвате работа там или да им използвате услугите !!!

Отвратителна фирма.Пестят пари и от смс-и. Получих пратка по тях и нито ми пратиха смс , нито ми се обадиха. Отидох след 7 дни до офиса да проверя какво става изобщо и ми бяха начукали сумата пари такса за непотърсена пратка... Е аз Ванга ли съм да знам, че е дошло нещо

Първо да предупредя кандидатите за работа работното време не е от 9.00 до 18.00 а от 7.30 понякога вечер до 20.00 часа. Ще ви кажат, че 80% от пратките са до 2 кг. Пълна лъжа. Заплащането е стотинки за една пратка. Понякога заработката няма и 5 лева. Товариш, разтоварваш влачиш като вол и накрая глоба. Винаги има за какво да те глобят. Пълен хаос, дават ти да разнасяш пратки в 5-6 квартала и да взимаш заявки от други райони. Интересуват се от теб докато подпишеш договора и после ......дупе да ти е яко.

Ето моето скромно мнение за фирмата в която работя в момента.
Първо до хората които по долу са писали, че доставките им закъсняват. Еми това е най вече заради лошото време в началото на седмицата, което като цяло доведе до натрупване на доставки, освен това имаше и допълнителен почивен ден заради празниците, но това не спира тировете.
Второ самата фирма няма достатъчно персонал. Аз работя в централния склад в София и много добре виждам как седят нещата, разбирам ви, че искате да си получите пратките навреме, но всички там сме хора и някои от нас работят над капацитета си за да си свършат работата...
Между другото не съм шеф нито мениджър а просто складов работник назначен в централния склад преди има няма месец :)

Ползвам услугите на Рапидо от 5 години.
От няколко месеца те са уникално зле като обслужване. Забавят пратките повече от 3 дни за София, за провинцията доставят до 5 дни може и повече. Препращат пратки да ги доктавя друг куриер напремир Спиди. Имат услуга съботен разнос-който никога не спазват. Просто са уникално зле като фирма. Не изпращайте с тях пратки. От опит ще ви кажа. Ако решите да работите с Рапидо ще имате само проблеми и то големи.

Егати куруерската фирма вече осем дни чакам доставка на прадка от Русе за Аксаково.До сега не беше ми се случвало такова забавяне.Те стиките от Алиекспрес идват по бързо от Китай.Квае е тази фирма повече няма да ползвам услугите им за нищо на света.Хора просто тая фирма не става за мен са некорекни не може осем дни да не можеш да доставиш пратка която е само на 200 киометра от мен.Още си чакам пратката и им гледам резила!

Стефан гнусния интригант и Марияна дебелата крава, подвизават ли се още в скапана фирма?!? МНОГО ДОЛНИ БЯХА ТИЯ ДВАМАТА!!

Дадох си здравето за фирмата сложих си главата в торбата и повярвах на лъжите им. Разработих им офиса във Варна още преди 8 год. като първия Куриер и трошах личната си кола 1год. и накрая отношение никакво. От 4 год. не съм при тях и живота ми е много по-добър. От това което чета положението си е все така трагично и плачевно.

'Ми кат' си ама толкова много доволен/на от условията на работа в тая суперпроклета, долна фирма, 'що си "толкова" анонимен/на а, драги/а??!!! ;))))))

'Ми излез с името и фамилията си, града също!!!!!!!!! МЕСТОРАБОТАТА - ЗА КОЙ ПО-ТОЧНО СКЛАД "ВИЕШ" ТЪЙ МИЛО и т.н., и т.н., и т.н.!!!!!!!!! ;)))))))

СМЕШНА РАБОТА, МНОГО СМЕШНА......... ха ха ха ха ха ;)))))

Не знам как е било преди години, но в момента складът се ръководи от най-работливия и най-съвестния супервайзър. Той цени хората, които наистина работят въпреки понякога лошите условия на труд. Знае как да мотивира работниците си и ги обучава по най-добрия начин!