написано 10.07.2012г. сряда в 18:02
в град Асеновград

ДАНКАТА съм аз! Колеги, дълги години работя с вас и много добре познавам колектива! Дълбоко се съмнявам, че писаното преди това е от клиент на Тех-ко! Някой се възсползва от случващото се в " Тех-ко" и се стреми да ви раздели! Изключително съм доволен от всички и се надявам да продължим да работим заедно. НЕ СЕ ПОДДАВАЙТЕ НА ИНТРИГИ!

администраторът каза:
Предишното мнение е изтрито, защото са нарушени правилата за писане на мнения.
написано 03.07.2012г. сряда в 21:48

Какво става ли...? Явно, когато вече си свършил работата за която са те наели решават, че е по-добре да плащат по-малко на олигофрени разчитайки на създаденото от нас име. Знаете ли, че сегашният "управител" ме пита какво гориво да сипе в служебния си автомобил при положение че го караше в продължение на седмица... Знаете ли, че наемат хора, които си нямат никакво понятие от бизнеса. Настоящ търговски представител не познава дори масовите модели и марки(освен, че не се къпе..:).... Единствената дума с която мога да опиша ситуацията е ИДИОТЩИНА. Това е Тех-ко в момента.

написано 31.08.2008г. в 14:28
в град Варна
Искам да изразя възхищението си от подготвката на служитлите им. Явно, имат добра подготовка, или подбор .Не знам. Но, винаги са били подготвени, знаят какво очакват, знаят какво продават. Досега не са ме проваляли с доставките си . А, е възможно и да имат стойностен Началник. Тъй, като в автобизнеса човек трябва непрекъснато да се развива, и съответно трябва да има поне един който да бъде като Наставник. Поне за Драго съм чувал много неща , и все добри - Началника на новата им база.
Това ми е достатъчно. Явно и добре им се плаща, щом няма нови лица, а продавачите им са с дългогодишен стаж.
Показани мнения 1 - 4 от общо 4