ТЕХ-КО https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Мара Бунева 99&markers=София,Мара Бунева 99

Здравейте, от 4 месеца съм без работа,чакам да ми свърши борсата.Хвана ми окото обявата за работа за складов служител за обекта на "Мара Бунева". Някой може ли да даде инфо поне колко е стартовото заплащане чисто, условия на труд, атмосфера...
Благодаря!

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е. В България е така, трябва да бачкаш 40 години и да плащаш осигуровки, като накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 7 години реших да направя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената му откакто е създаден в далечен хоризонт винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и сънувал че цената на Bitcoin ще нарасне толкова бързо.
Ето линк как може да си купите от най голямата борса за криптовалути в света https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Като гледам коментарите само бедни души с празни глави ! Ако сте коректни към фирмата и фирмата е коректна към служителите си,но явно и за нищо и не ставате !!!

Абсолютна гавра, цакат в осигуряването и превеждат заплатата на 2 пъти една част по карта, другото на ръка. Когато разберат, че напускаш ти прекратяват договора на момента и това което имаш да вземаш със задна дата и си си го изработил някак си не стига всичко до теб( дават по 100лв под формата на купони) изработени но не ти ги дават защото напускаш нищо че си ги изработил, явно така оценяват труда ти който си положил за тяхната "фирма". Осигурявайте работници си честно а не ги шиб@йте и със 100лв няма да обеднея задръжте си ги дано ви оправят живота навсякъде ще ви разправям що за стока сте....

Тех-ко. За нищо не стават. За това спрях да работя с тях.

Таи фирма за нищо не става. Работих 1 година е тех_ко. Условията са много зле, карат се счупени коли. Зимата мръзнеш. Йордан шефа на превоза е голям нещастник. На думи е много силен и обича да обижда служителите. За Мария Крумова ще кажа същото шефката на магазина на симеоновско шосо,за нищо не става.

Кой си ти, бе, охлювче бохлювче?

Ще започна като се обърна към тези, които искат да кандидатстват за работа. Пригответе си железните нерви, нямате ли такива не сте за там! В склада в Пловдив /908/ има един съществен проблем и той си има име, Лучан Иванов! Човек страдащ от жестоки комплекси, от него не получавате никакво уважение, никога няма да бъдете похвалени, а единствено поучавани. Ще работите без обедна почивка! Такава не съществува дори по договор. Шофьорите на фирмата превозват т.нар “външни пратки” което са допълнителни километри и време, БЕЗ допълнително заплащане и т.н и т.н. Мога да пиша до безкрай но ще завърша така. Не може да даваш 1000лв с 300 зора и да се биеш в гърдите и да казваш “аз съм най-големия”

Фирмата е събрана от роднини, който не знаят елементарни неща, а имат власт да те командват и маниполират. Ако имаш мнение ти си враг. Хора бедни, без акъл, закъсали, пианици, прости хора. Могат само да мислят да източат нафта, да откраднат пале и да се напият. Човек, когато си върши съвестно работата, те не го зачитат, не я оценяват, той е балък. Осигуряват те на ниски пари, работиш допълнително без заплащане. Работиш през събота, което също не се плаща. Управителя не те има за човек, не може да те изслуша, има доверие само на полите ушета, където най-много лъжат! Ние сме в една държава, където не можем да се защитим, но аз ще се опитам въпреки всичко! Аз лично до сега на такава компания с такъв размер, и толкова ниско образовани хора не съм срещала! Не бих препоръчал на никой да работи там!

Работих 6г в Тех Ко Сигурно щях да се пенсионирам там, но когато разбереш, че нов служител взима повече от стар кадър, време е да си биеш камшика. Важи за всички отдели ... то май и в цяла България .. :-) Иначе колегите във фирмата са разделени на групи най добре са тия които се кланят на Началника , топят колеги получават даже и бонуси , напрежението е голямо,шуробаджанащина е . таргети нереални глоби за щяло и нещяло не препоръчвам фирмата за начинаещи освен ако имат много железни нерви и не им пука ,аз бях но не издържах
Без уважение към работника от страна на собственика и разни директори , регионални шефовете които се правят на богове
Съботата се работи и не ти се плаща,не те осигуряват на реалната заплата .