Колев и Колев /img/frontend/nomap.png"

Колев и Колев

Здравейте! Аз съм бивш служител на фирма КК в близката 2022г. Всичко изказано от останалите потребители е напълно вярно.
Като за начало те канят на интервю в склада, който е на изключително неудобна локация. Обещават ти пари и адекватна работа. Заплатата я бавят с по 10 дни и повече и е доста по-ниска от това, което ви е обещано. Колегите от офисът работят с голяма досада и когато се наложи да съдействат, рядко го правят. На празници се работи до никое време и не се заплаща допълнително, камоли двойно. Друг важен момент е напускането - ами мили хора, предизвестието е цели два месеца като това + куп други неща, не са упоменати в договора. Напуснах на 17 юни, последната заплата ми се преведе началото на август (около 4-5 число).
Сами си правете сметката, но нека КК да бъде последния ви избор за нова работа!

Не ходете да работите в Колев и Колев за 600 лв

Сигурно става дума за обекта им Primigi в Сердика. Най-добре да отидеш като клиент и да подпиташ персонала.

Предлагат ми работа в" Колев и Колев "като управител на магазина им в МОЛ ,някой може ли да ми обясни как стоят нещата в тази фирма,че се чудя дали да приема?

Заплатата на продавач-консултант е 420 лева твърдо плюс евентуално до 180 лева бонус, който зависи от оценки на супервайзор (управител на обекта). Заплатите винаги закъсняват, никой не предупреждава за това. Има ваучери да храна на стойност 50 лева, но ако се взели отпуск или болничен, то такива не получавате. На официални празници работи винаги само по 1 човек в магазина по 12 часа, т.е. без почивка за обяд и др. Има силен недостиг на персонал целогодишно, респективно често се работи по 12 часа от 1 човек. Няма шанс за кариерно развитие. Не постъпват нови хора заради размера на заплатата, който няма изглед да се увеличи. Пести се от всичко и въпреки това от ръководството винаги се оправдават с липсите на средства. Коментарите отдолу са все още актуални и няма нищо ново като подобрение на ситуацията във фирмата.

Не мога да повярвам какви глупости са писани по-долу. Някои мнения се повтарят, което означава, че някой просто иска да навреди на фирмата, а не да изкаже мнение. Аз работя като продавач-консултант от половин година във фирмата.Да, заплащането не е от най-високите. Бих го определила като нормално на фона на натоварването. Работиш нормални смени, а не 12-ки, които после се оказва, че са 13-ки или 14-ки. Не те гърчат и не ти викат отгоре, ако случайно объркаш нещо. Напротив, отношението е напълно човешко и даже ти влизат в положение, което никой не е длъжен да прави в крайна сметка. Аз съм студент и фирмата не ми е направила проблем нито веднъж за лекции или изпити. Колегите са супер готини. И като прибавя това, че се занимавам с дечица, аз отивам и се връщам от работа с усмивка на уста. Някой беше писал за осигуровките - е, няма такава глупост, за това вече се е олял в плюенето. Осигуровките са на пълна сума и на 8 часа и няма такова нещо, като да не ти ги внасят, договора си го подписах преди да вляза в магазина.

Аз съм бивш служител на фирмата КК ООД производител на детски обувки и съответно се предлагат и във фирмените магазини. Останах супер разочарована от управителката на магазините ,която пропускаше често да отговаря на нашите позвънявания, когато се налагаше да се разреши някякъв проблем с клиент.. както и да е. Несериознато и отношение рефлектираше върху нас от страна на клиентите и ние обирахме всички ругатни.Ревизиите в тази фирма са виняги в полза на работодателя и винаги липсите са доста. Това се дължи на достъпа на на управителя в складовата наличност на магазина в компютъра.. Аз и моите колежки не веднъж сме засичали тази външна намеса, когато сигнализираме.. отговора беше такъв..вие нещо не сте огледали. След една такава ревизия аз и другите две колежки решихме да напуснем. Последният ни пълен работен месец беше април от май имахме само девет дни.. До този момент не сме си получили заплатите за тези месеци.. В тази фирма забавянето ва заплатите с 10дни е нещо нормално но с два месеца е вече нагло... Тъй, че ако видите обява на КК ООД в джобс. бг съветвам ви да не кандидатствате. Аз работих в магазина им във Варна но нещата не са по различни и в другите обукти.

Ниско заплащане и многото работни часове в съчетание с колеги,които или ще се подмазват за професионално израстване,защото са родом от профинцията,за което нямат вина разбира се,че се опитват да си запазят хляба или ще се налага да ги замествате събота,неделя или когато им скимне,че не им се работи,има и такива,които могат да си позволят да си останат вкъщи,но не напускат,защото там им е прекалено скучно!
Обучението ще ви бъде проведено на сто мили от нищото в някакъв склад,от неграмотно изказваща се персона,която в изречение споменва грешно думата барелина,вместо балерина,но това е нищо в сравнение с маркетинг стратегията да се използват децата на клиентките на магазина,за да им се купят обувките!
Радвам се,че не съм част от тази фирма,защото в сегашната компания за която работя,тъй като не е българска,научих много повече стратегии,придобих умения,които ще са ми от полза след време,докато в Колев и Колев,не придобих такива,да не говорим за работата в екип,където вече споменах как се процедира!
На тези от Вас,които се чудят дали да кандидатстват там,ще дам съвет,не си губете времето да ходите на интервю или да започвате работа във фирма,която няма никакво развитие на пазара,а лежи на стари лаври!Бъдете търпеливи и намерет нещо по-добро!

Аз работих в фирмата много много отдавна. Днес случайно цъкнах на колев и колев и това излезе. Най хубавото нещо което съм правил е да си замина от тази фирма. Едно време му викахме чичо Скрудж. Имаше добри професионалисти в производството , а моделиерката хич не ща да я коментирам боклук пълен. Обувките се правеха от устатъци от други производства , само ходилата бяха хубави. Дано хората с които работех едно време не са там.Работеше се в страшно мизерни условия.Апропо като си взимате обувки ги изтръскайте хубаво , че едно време имаше бая бълхи. Чуда се как някой не го е топнал за двойното счетоводство.

Мили хора не копувайте обувки от тази марка защото:
  1.Няма нищо ортопедично в тези обувки! Нищо!
  2.Повече от 70% от материалите са изкусвена кожа и текстил.
  3.Обувките бързо - бързо се отлепват!
  4.Дизайна отдавна не се прави от италиански специалист, а от пълната бездарница "дизайнерката" ЕКАТЕРИНА ПАТЪРОВА!!!
  5.Обувките пропускат вода отвсякъде!
  6.Обувките бързо се вмирисват!
  7.Цените са безумно високи за това ниско качество!
  8.Повечето модели са стеснени на свода и трудно се обуват, а след това започват да убиват.
  9.Подметките са евтини и се внасят от Турция, а не както преди 2009 от Италия !
  10. Всичко гореспоменато е така, защото в КиК работят демотивирани хора с много ниски и закъсняващи заплати и осигуровки, защото Колев стана дебел и алчен, а търговския сополанко Захари е изключително жалък и бездарен търговец!!!  Защото добричкия селяндур Иванчо Колев изгони кадърните хора от София и сега фирмата се управлява от мякащи и зле миришещи провинциалисти!!!
   Наздраве!!!