Частно основно училище Джани РоДари https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Гео Милев 158&markers=София,ул. Гео Милев 158

Частно основно училище Джани РоДари

Приятели вместо да четете мнения за конкретна фирма дали е коректна или не. Ето начин как може да си докарате малко странични доходи от този сайт:
Плащат в биткойн, ползвам го вече повече от 5 години и си докарвам до 0.02 BTC на месец, което в паричен еквивалент е около - 750 $. тъй като успях да си развия акаунта почти на макс.

18.10.2023 ЧОУ "Джани Родари" Хигиенист 1 31.10.2023; 0896769230
18.10.2023 ЧОУ "Джани Родари" Начален учител 1 31.10.2023; 0896769230
18.10.2023 ЧОУ "Джани Родари" Учител по АЕ 1 31.10.2023; 0896769230
18.10.2023 ЧДГ "Джани Родари" Помощник кухня 1 31.10.2023; 0896769239
18.10.2023 ЧДГ "Джани Родари" Помощник възпитател 1 31.10.2023; 0896769239

Горките хора, не знаят какво ги очаква!

А, всеки може на свободна практика. Всеки, който никога не се е докосвал до сладостта на оценения труд. В чужбина никой няма да те вземе с подобаващо заплащане пристигнал просто ей така от България. Много трябва да се доказваш докато стигнеш до хубави пари. И за гледач, и за учител, и за какво ли не. Ами, като го промотирате - защо не сте го направили досега? Защото трябва ЯКА работа! Ставане рано, тичане...
Предлагам Ви веднъж завинаги да се спре с леенето на негативи. Било каквото, било. Приели сте го така - ок. Минало е. Нищо няма да върне времето назад.

Извинявайте, но Вашият език говори повече за нивото Ви от всичко казано за нас. Кога стоят децата на студено, като сме с парно и конвекторни радиатори и духалки за междинните периоди.Напротив, дори сме на по-високи температури от изискванията на РЗИ. За чии крясъци говорите - за Вашите и грубото Ви поведение към деца и колеги? Кой работи 2 -3 работи - човек, на когото му влиза в длъжностната характеристика - или помощник-възпитател и влиза и в разливна, или е
учител с малък хорариум, защото самият предмет е такъв - физика/ химия /биология - по 2-3 часа, история/ география 2-3 часа, или физическо и фехтовка и т.н. Ако бяхте компетентна, щяхте да знаете тези неща. Всичко се прави в името на децата, защото ние се храним, а и Вие сте се хранили от техните такси, но не се държите подобаващо и професионално в отговор.Затова такива хора като Вас не ги държим.Това, че се преструвате пред родителите и печелите доверието им, като говорите срещу нас, не променя истината как реално се държите през деня и изпълнявате задължениета си на педагог. Не Ви харесва,защото не Ви се позволява да се самозабравяте и да се правите,че гледате децата, а ги излагате непрекъснато на риск. Надяваме се, че сте си намерили подходящо за Вас място и ще престанете да се занимавате с нас.Просто ни забравете, както ние Вас.Успех и всичко добро!

Нямам думи за некомпетентността и простотията в това учебно заведение. Никакво уважение към служителите. Лошо заплащане. Крясъците и виковете са ежедневни спътници на персонала. Педагозите работят 2-3 дейности в една. Изпращат и педагози и възпитатели в кухнята на работа. Децата много пъти стоят на студено и постоянно се разболяват. Не препоръчвам работното място на никой уважаващ себе си нормален и компетентен човек и педагог. Един съвет от мен - работете си сами. Има възможности и като фирма и като самоосигуряващо се лице. Не се унижавайте, защото здравето никога няма да си го върнете. Много жалко за децата, защото когато свикнат с някой педагог и директорката, заместник директорката и още две служителки (педагожки) започват едни грозни интриги, които не са присъщи на нормалните хора в никоя друга страна. В чужбина, ако видят съвестен човек му помагат и подкрепят, а в България, ако не е със стадото, гледат да го унижат, стъпчат и съсипят. Нямам думи до къде стигна нивото на учители, педагоги и директори в България! Срам и позор!

Казвам де Силвана Дживтерева и от 2013г. Работя в ЧДГ Джани Родари. Това е място създадено с много любов, креативност и иновации. Място където децата се учат на ценности, добродетели и знания. Място в което са вложени много труд, любов и сърце. Тук всеки има възможността да се развива, да упражнява талантите си и най- важното да обучава малките съкровища.
През всички тези години съм подкрепяла г- жа Йосифова ще продължавам, защото вижда потенциаля във всеки свой служител и му дава възможност да се реализира. Благодаря за подкрепата , която съм имала от нейна страна , за да стигна до тук, благодаря за това, че ми се е доверила. Тя е човек, който влиза в положението на всеки и прави всичко възможно да помогне.
Преживяли сме много неща през тези години, като екип винаги заедно сме се справяли.
Всички изписани негатвни думи са от лица, които не искат да работят, а да прекарват някъде времето си и да получават заплата. Лица, които не се интересуват от децата за които се грижат, а от това дя създават интриги.
УК "Джани Ро Дари" не е място за такъв тип хора. Това е място за хора, които искат да работят със сърце, да омучават разумни малки човечета и да се научат на много принципи и ценности, които липсват в останалите образователни институции.

Пиша с благодарност за УК Джани Родари, казвам се Елеонора Кръстанова и работя във фирмата от пет години. Мили хора, ако наистина искате да бъдете добри професионалисти, ако обичате децата - смятам, че това е мястото. Тук ще се научите на професионализъм и дисциплина. Игнорирам негативните мнения, защото винаги ще има недоволни хора, без значение къде работят. Заплащането е коректно и винаги навреме. Благодарности към г-жа Йосифова за коректността и подкрепата, за човека, който е вложил един цял живот, за създаването на този прекрасен комплекс, за да се изградят и обучат едни млади хора, които са нашето бъдеще.

Ами, помислете, че на г-жа Йосифова може наистина да и е писнало от лигавщини, спекулации и какво ли още не. Всеки застанал насреща й и й мрънка с претенции. Всеки си има предел. Това е един честен работодател - да, малко повече емоционален, но човек милеещ за бизнеса си. И понеже е многообхватен последният - със сигурност на моменти трудно се издържа.
Подкрепям Василена и й желая прекрасен семеен живот с един член повече на семейството!

Здравейте!
Това е моята оценка за моята месторабота.

Пиша за всички бъдещи специалисти, които искат да работят в Джани Родари.
Казвам се Кристина Уилмот и работя тук вече 3 години.Искам да кажа,че сме страхотен екип с прекрасни хора,които наистина искат да направят нещо различно и по-добро.Заплащането е коректно и абсолютно винаги на време. Г-жа Йосифова е взискателна,но и справедлива. Грижи се за нейните служители и винаги е готова да помогне.Да, много е тежко за тези,които се правят,че работят,тези,които се чудят къде да се скрият и каква лъжа и оправдание да измислят само и само да не работят.А те най-много
говорят и само се оплакват! За съжаление тези хора ще продължават да пишат негативни коментари където и да работят. Аз съм изключително горда,че съм част от този екип, доволна от заплащането и коректното отношение на нашата директорка към нас! Г-жа Йосифова е професионалист и винаги изисква най-доброто.
Джани Родари е страхотно място за кариерно развитие,ако хората имат желание да работят и да се развиват!