написано 09.06.2009г. сряда в 21:35
ЗАПЛАЩАНЕТО ОТ 2007 Г НЕПРОМЕНЕНО-500ЛВ ЧИСТО.БОНУСИ-ЩЕ ГИ СЪНУВАТЕ ОСВЕН АКО НЕ СИ ШЕФ.
УВАЖЕНИЕТО НИКАКВО-НА ВСЕКИ ВЪПРОС ЗА ПОВИШЕНИЕ НА ЗАПЛАТАТА ОТГОВОРА Е \" АКО НЕ ТИ ИЗНАСЯ ЗНАЕШ..\", СТАВА ВЪПРОС ЗА КВАЛИФИЦИРАНИ КАДРИ С ПО 5-6Г ТРУДОВ СТАЖ В БАНКАТА. ПРИВИЛИГИИ -НИКАКВИ , ДА НЕ ГОВОРИМ ЧЕ НОВОИЗЛЮПЕНИ \"ПАРАШУТИСТИ\" СЕ ДЪРЖЪТ ВСЕ ЕДНО СИ НИЩО. ДА НЕ ГОВОРИМ ПОСЛЕДЪК ,КАКВИ ГЛУПОСТИ СА НАМЪТИЛИ. ФИРМЕНА СИГУРНОСТ-НИКАКВА , АКО СИ НАМЕРИШ ПЛАТЕНА РАБОТА \"МОЛЯ...\"
ПОТЕНЦИАЛ ЗА РАЗВИТИЕ -НИКАКЪВ, КАСИЕРА СИ ОСТАВА КАСИЕР, ДА НЕ ГОВОРИМ ЧЕ СЛЕД ДЪЛАГ СТАЖ КАТО СЧЕТОВОДИТЕЛИ СТАНАХМЕ И КАСИЕРИ И ПЧЕЛИЧКИ ЗА ВСИЧКО,САМО ДЕТО НИ ПРИКАЧИХА ТИТЛА СПЕЦИАЛИСТ ОБСЛУЖВАНЕ. ОБУЧЕНИЯТА СЕ ПРОВЕЖДАТ ПО ТЕЛЕФОНА, АКО ЛИ НЕ ОПРАВЯЙ СЕ САМ. ХАОСА Е ПЪЛЕН , НЕ СЕ ЗНАЕ ,КОЙ ПИЕ И КОЙ ПЛАЩА. ДА НЕ ГОВОРИМ КАКВИ ПИСАНИЯ И УКАЗАНИЯ СЕ СИПЯТ... МАЛЕЙЙЙ.
ЗА ПЛАНОВЕТЕ ДА ВИ КАЖА-2,5МИН НА ОПЕРАЦИЯ И 84 ДЕПОЗИТА НА МЕСЕЦ. ОБАЧЕ ЗА КОНСУЛТАЦИЯ ЗА ДЕПОЗИТ ТРЯБВА ДА ОТДЕЛИШ ПОНЕ 20 МИН. СМЯТАЙТЕ САМИ. ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА ИЗИСКВАНИЯТА ЗА КРЪСТОСАНИ ПРОДАЖБИ И ПОДОБНИ ГЛУПИНИ....КОЕ ДА ПРАВИШ ПО НАПРЕД. НА КОЛЕГИ МОЖЕШ ДА ПОПОДНЕШ ТУК ТАМЕ НА СВЕСТНИ НО БОЛШИНСТВОТО СА \" ПАРАШУТИСТИ\" И \"БЛИЗАЧИ НА ЗАДНИЦИ\"
РАБОТНАТА СРЕДА Е ПЪЛНА ЛУДНИЦА. ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА БУМАЖТИНАТА И СПРАВКИТЕ КОЯ ОТ КОЯ ПО БЕЗМИСЛЕНИ.
НОВИТЕ ДИРЕКЦИИ НАГОРЕ СЕ РОАТ ЛИ РОЯТ И БЪЛВАТ ГЛУПОСТИ, СЪКРАЩАВА СЕ ПЕРСОНАЛ ОТ САЛОНИТЕ , КОЙТО ИЗКАРВА ПАРИТЕ И ПРИВЛИЧА КЛИЕНТИТЕ.
С ДВЕ ДУМИ ТЪРКАЛЯЛА СИ МРАВКАТА ЩАСТЛИВА ЗРЪНЦЕ И СИ МИСЛЕЛА ЧЕ СЛЕД ТОЛКОВА ТРУД ЩЕ ПРЕКАРА ДОБРЕ ЗИМАТА, НО НЯКОЙ РЕШИЛ И И НАЗНАЧИЛ НАЧАЛНИК,СЛЕД ВРЕМЕ РЕШИЛИ НА НАЧАЛНИКА, НАЧАЛНИК ДА НАЗНАЧАТ И Т.Н. И Т.Н.-РАБОТИЛА МРАВКАТА ,РАБОТИЛА НАКРАЯ ГЛАДНА ОСТАНАЛА И ... НАКРАЯ НАПУСНАЛА.
ПОЗДРАВИ НА НАШИТЕ УПРАВЛЯВАЩИ ОТ МРАВКИТЕ. ЧЕСТИТО!!!!!!!!
администраторът каза:
Моля, не пишете само с ГЛАВНИ букви!!!

Прочетете правилата! Ако не разбирате нещо, ползвайте жокер!
написано 09.06.2009г. сряда в 00:45
отношение шубе го/я е и не казва!
в град Аврен
нение от служител
За фронт офис-400 - 500лв бруто.

Муа-ха-ха-ха-ха

Абе кой взема 400-500 лв в банка. Това може да е вярно за някой гард с 30 000 население. Не вярвам в областните градове заплатите да са такива. Да не говорим за София.
Иначе 400-500 лв в Троян или Дупница си е като 1000-1500 в София.
написано 08.06.2009г. вторник в 13:30
За фронт офис-400 - 500лв бруто.
написано 03.06.2009г. четвъртък в 07:19
Никой ли не може да каже за какво е заплащането в тази банка!? Интересува ме и атмосферата в офиса на Тунджа...
написано 30.05.2009г. неделя в 15:21
към обект/отдел ЦУ
Може ли някой да каже в цифри заплащане на фронт офис и кредитен.
написано 29.05.2009г. събота в 12:27
в град Симеоновград
Еми да Ви кажа заплащането в банката е доста неадекватно спрямо другите ТБ а и повечето продавачки в магазини взимат по-големи заплати.Изисквания големи ,организация лоша общо взето някой бърка някъде много сериозно.
написано 28.01.2009г. четвъртък в 20:48
анонимен">мнение от
мисля че в банката всичковървеше добре докато не дойдоха новите собствиници с новите си изисквания но неприложими в такава българска среда и т,н,но като сравнявам с другите банки понеже контактувам с колегите мисля че засега още е търпимо положението зависи къде в какъв колектив си попаднал тогава и работата спори и си помагате любезни сте с клиентите и те ви обичат и се връщата отново и отново при вас именно заради вас итн никъде няма идеално вярно има си и предимства и недостатъци,но се свиква с тези неща ,,,все пак мисля че на лоялните служители -доказали се -с голям стаж в банката трябва да се дават някакви преференции да се поощряват по някакъв начин защото те са ве(че професионалисти могат да ти отговорят на всякакъ въпрос да ти дадат съвет а клиентите на това разчитат и им е приятно но уви,,,препочитат да му приемат молбата за напускане и да сложат нов човек щото няма нзаменини хора но не им е ясно че тоя новя докато влезе в час ще глупее пред клиентите много време и те се отдръпват полека лека и пада имиджът доста и други такива ,,,,
написано 17.12.2008г. четвъртък в 16:52
към обект/отдел ул.Тунджа
това е една несериозна банка,познавам половината от персонала на ул.Тунджа,жалка картинка са!А и шефовете ги толерират!АБСУРД!;-))
написано 05.11.2008г. четвъртък в 09:29
в град Бургас
Моля дайте информация за позиции,заплащане,атмосфера и отговорности в Сибанк.
Показани мнения 21 - 30 от общо 47 « По-нови 12345 По-стари »