написано 15.11.2013г. събота в 18:20

За всички хора , които ще кандидатстват за работа в това подобие на банка. Хора не правете тази грешка!!! От една година работя при тях и вече имам високо кръвно, а съм на 30 години и никога не съм имал досега такива здравословин проблеми. Колегите от близките градове са всички на хапчета - успокоителни и т. н. Освен непосилните таргети които се спускат годишно , има и месечни , има и седмични. Освен целият набор от банкови продукти има и планове и за застраховки. Постоянно са кампании и то на няколко продукта, котио са неконкурентни и прекалено скъпи за клиентите и естествено като не можеш да ги изпълниш  започва едно набиване на каските, та чак не знаеш на кои свят си.  Белгийските помияри-собственици, просто трябва да връщат няколко милиарда спасяващ заем, отпуснат по време на кризата  от тяхното правителство и елате сега да видите на какво му се казва - ЕКСПЛОАТАЦИЯ!!! Мога още дълго да пиша негативни неща, но мисля че това е достатъчно да ви убеди да не ставате поредните роби на чужди господари.

написано 10.03.2013г. в 15:19
в град Русе

~до ръководството на банката~

от живеещите в Русе в блок на бившето АОНСУ

-благодарение на вас , мили хора се почувствахме щастливи-

бързите реакции и действия на вашите служители  спасиха жилищата ни,които ни бе продал ваш клиент,като скри от нас предварително учредена ипотека- спасиха ни от неописуеми тревоги - все едно бяхме заложници на безразсъден и безотговорен човек

пожелаваме на екипа на СИБАНК успех

написано 08.01.2013г. сряда в 17:08
към обект/отдел За Колев ...
в град Варна

Г-н Колев, не замърсявайте интернет пространството с лъжи, оскърбление и злоба. В качеството си на клиент на офис " Кредитекс" под ръководството на г-жа Аврамова съм отвратен от написаното. Би следвало СиБанк да Ви откаже одобрения кредит по етични причини. Кой би искал клиент като Вас?!

написано 02.01.2013г. четвъртък в 21:38
към обект/отдел кредитекс варна

На 30,10,2012год. в офисът на агенцията за недвижими имоти подписахме предварителен договор за покупка на апартамент при получено вече предварително одобрение и уверение от СИБАНК за отпускане на ипотечен кредит в размер на 48 000 евро. Банката изисква продавачът да преведе 10% от исканата сума в сметката на купувача - такава била процедурата за стартиране на разглеждане на документи за отпускане на кредита. На 20,12,2012 год. получихме отговор от банката, че ни отпускат сума в размер на 37 000 евро без да дава обяснение защо не отпуска исканата сума, при положение, че бяхме уверени на 100%, че ще ни бъде отпусната сумата от 48 000 евро и без видими причини това да не се случи(документите ни са изрядни и от наша страна, и от страна на продавача). Съвсем скоро стана ясно, че Галя Аврамова, която е ръководител на клон Варна офис кредитекс и която даде стократно това уверение, е подала грешно документите към клона на банката в София. Тук е моментът да спомена, че в този клон във Варна, офис кредитекс, към който ни насочиха от агенцията като предлагащ най-добрите условия, всички служители, които ни обслужваха бяха абсолютно некомпетентни! Недопустимо е ръководител на такъв клон, за който се предполага, че основната му функция и дейност е свързана с кредити да не може компетентно да подаде документите към централата на СИБАНК в София! Нашия кредитен консултант Светла Митева също изключително некомпетентна и неинформирана по случая на клиентите си! Тези хора през цялото това време, докато ние чакахме да бъдем обслужени, нямаха цялостна информация относно нашият случай и не ни държаха в течение с нещата, които се случват. След като отидохме до въпросния офис кредитекс Галя Аврамова отново показа незаинтересованост и неинформираност по нашия случай и отказа да даде обяснение каква е причината за неотпускане на исканата сума, за да можем ние да реагираме на време и да спазим упоменатия срок в предварителния договор, който беше 15,12,2012. Това не се случи и междувременно се наложи подписване на анекс за удължаване срока на предварителния договор(до 21,12,2012), който не беше достатъчен банката да си свърши работата.

написано 15.12.2012г. неделя в 11:55
в град Бургас

Клиент съм на Сибанк от няколко години. Мога да разкажа много ситуации, като се започне от безхаберието и невротичността на някои от служителите и се стигне до антагонистичните решения на люде от „най-високо” ниво. Като например, ще ви предложат нова услуга, след което ще се подпишат под едно решение, а само седмица по-късно писмено ще решат точно обратното, а вас ще остане да или да се откажете или да си оставите месечната заплата. И имена мога да цитирам...

Обръщам се към тези, които се двоумят дали да ползват услугите на тази банка. Колкото сте по-лоялни, точни и изпълнителни, толкова по-неуважителни, лъжливи и изнудващи ще са с вас. Така, че внимавайте!

написано 06.05.2012г. в 19:03

Здравейте, можете ли да кажете нещо повече за длъжността: Асистент на регионалния мениджър?

Какво представлява интервюто и на какво ниво трябва да бъде английския?

написано 03.04.2012г. сряда в 14:55
в град Пловдив

Здравейте!Искам да попитам, някой има ли инфо за конкурса за асистент на регионалния мениджър в Пловдив?Поканен  ли е някой за интервю?Как съобщават резултатите?Предварително благодаря!

написано 06.02.2012г. вторник в 12:48
към обект/отдел Русе
в град Русе

Работих в Си банк клон   русе и  не  ми платиха   командировачните!   Си банк  са   най не коректните работодатели!

написано 18.11.2011г. събота в 12:34

Има свободни работни места публикувани в сайта на банката.Интересува ме заплащането към момента на нива от 2008-2009г. ли е (мнения по въпроса с конкредтни цифри има оттогава)? Получават ли се бонуси за изпълнени цели и заслужават ли си? Има ли 13 заплата и допълнителни пакети за служители като доп.здравно осигуряване? Работя в Пощенска от 4години и ми е ясно какво е да работиш в банка.........