Фантастико-Супермаркети ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Витоша, Квартал СИМЕОНОВО, ул. МОМИНА СЪЛЗА, 14А&markers=София,Район р-н Витоша, Квартал СИМЕОНОВО, ул. МОМИНА СЪЛЗА, 14А

Фантастико-Супермаркети ЕООД

Приятели ето начин как може да си докарате странични доходи чрез т.нар сайтове за Адвъртайзинг, като най-големият в света с близо 10 милиона акаунта е сайтът https://www.coinpayu.com/?r=cuculcan
както и по-малките сайтове
и

Плащат в крипто валута.
Хубавото, е че колкото повече ги развиваш толкова повече ти плащат. Аз ги развивам вече повече от 4 години и съм супер доволен. Докарвам си до 0.06 BTC на месец, на текуща цена това прави около $1600.
Ако пък сте по-напреднали и разбирате от Блокчейн и смратконтракти част от печалбата в ВТС може да я депозирате за лихва между 4,08% и 5,10% на година в този сайт:
Като можеш по всяко време да си изтеглиш средствата в биткойн без да е нужно да заключваш сумата.
Аз лично така правя. Хем държа Биткойн хем ми плащат лихва. Това ми увеличава приходите от сайтовете по-горе. Като цяло се занимавам основно с това и отдавна вече не си търся работа. Ето защо ви пиша точно тук, тъй като, пазара на труда в БГ е меко казано неблагодарен.
Има начин обаче да работиш сам за себеси.

Фантастико - топлата витрина редовно използва риба и други продукти с изтичащ срок на годност. Дори и изпържена рибата мирише на развалено. Печени мариновани пилета, които са не повече от 900 грама, се продават по 12 лева броя.Кашкавалите и сирената, нарязани в магазина и завити с фолио, се препакетират заради изтичащ срок на годност. Зеленчук и хляб - хиляди кодове, всяка седмица нови артикули с нови кодове, които трябва да се знаят наизуст от касиера -телефонен указател. Но въпреки това стават ежедневни грешки, което рефлектира върху цената, съответно клиентите са недоволни. Грешни етикети и неправилно заредена стока, скъсани баркодове също водят до недоволство. Найлонови и хартиени торбички с много ниско качество често се късат още на касата. Всички негативи на ръководството водят до финансово орязване за сметка на обикновените служители. Всъщност заради непрофесионализма на ръководството непрекъснато се изкарват виновни хората, които реално вършат основната работа. Масови кражби на клиенти и бракуване на стоки заради клиентска немърливост също е практика. Охраната е проформа, незаинтересована от противодействие срещу кражби. В някои магазини има подслушвателни устройства за подслушване на персонала, след което управителя пише доноси до ул."Момина сълза". Хигиената е под всякаква критика, работното облекло е с лошо качество. Извънредни работни часове и нощен труд, орязване на ваучерите за храна, измислени глоби, удръжки за брак и липси, особено след ревизия.

Ако се чудите просто недейте.
Първо работиш 2 месеца без заплащане, защото заплатите са с месец назад.
При най-малкото нещо ви режат от заплатата. Бонуси уш има ама някакси никога не се взимат поради какви ли не причини.
Много хора се опитват но се отказват след 1 2 седмици.
Човешки ресурси са пълни ... Не знам как да ги нарека даже.
От магазин до магазин има разлика зависи от управителя.
Като цяло пълен цирк съжалявам, че си изгубих времето тук.

Работих за тях далечната 2013 година. Само глоби, плащане на липси и бракове. Беше много, мнгоо зле. Скапан плод и зеленчук пристигаше. Говорих с една жена която работи на каса относно глобите и тя ми вика сега положението е още по зле. Леле. А аз едното време имах 120 лева или казано по просто 3 глоби за 1 ден. Нито съм виновен че цигарите бяха свършили защото съм обикновен продавач касиер и не поръчвах аз цигари. Половината ден зареждах скапания им зеленчук но имало по хубава стока в склада което е пълна лъжа и получих глоба че лоша стока съм зареди. Разбира се не знам кой е бил проверяващия за да го поканя в склада да ми покаже хубавата стока, която я няма за да твърди такова нещо хахаха. Яко текучество на кадри. Сега като клиент в магазина им всеки ден гледам само нови хора и касиери за 1, 2 дни и си тръгват. Никой няма да им търпи глобите. Продажба на кисело мляко по 4 броя, ама ние поръчваме каса 20 броя касета. Изтичат. Накрая не си ги взимаш, ама плащаш бракове. Хахаха и пари да ми дават не бих се върнал да работя за тях. Парите в плик бяхя смешна работа. Мега, мега зле... И не с 5, а с 6 звезди си качвайте обявите вече никой не ви иска. В квартала всеки е работил за магазина ви. Както каза една колежка това не е работа, това не е заплата, а благотворителност. Като пишете глоби и глобявате спите ли спокойни, щастливи? Някой хора хранят семейства, децата си, и това 50лв глоба за служител е глупост. Как не Ви е срам... Бачкайте си роби..

Не разчитайте на корумпираната и измамна фирма. В централния офис всички са назначени с връзки и зависимости за много пари и далавери. Венета, бивш управител, ги изнудва срещу пробутване на крадливото й протеже-управител на магазин, съответно и той се готви да кацне в офиса и да стане изнудвач. Малко му е краденето, може и повече да краде. В човешки ресурси има една госпожа /в тясна връзка с един от мениджмънта/от малко градче около Габрово и тя напълно безполезна, но стои и се прави на голямата работа. Ако сте нормални хора, не се хващайте с крадливия работодател, научил се да прецаква служителите си и клиентите си по всевъзможни начини.

Кирчо директора от централния офис на Фантастико до кога ще се купува и кара скапан плод и зеленчук по магазините. Ебаси и директора си. Майка ти и баща ти да похапват скапали плодове и зеленчуци и на тях да им правиш глоби и удръжки от заплатата.

Тотална ли са на организация. От тези хора нищо хубаво не може да се очаква: несериозни са една елементарна трудова книжка не могат да попълнят, ако го няма Владимир Николов няма й кой дя подпише трудовата книжка. Условията на труд са ужасяващи, не се заплаща нощен труд, не се заплаща допълнително изработени часове, не те пускат за лекции в определени магазини за това се преместих в студентски град, където ми направиха графика, но другият магазин ми беше по-удобен. Нито веднъж не получих реална заплата, бях болен от ковид и ме глобиха, защото съм бил болничен. Не спазват противоепидемичните мерки, дават ни еднократни маски, което не е сериозно. Не дават ваучери, ако си в предизвестие нищо че си го от работих съвестно. Не съветвам никой да работи за тях.

Към бъдещите кандидати

Още при подписване на договора за работа се ,,съгласявате'' да работите на минимума от 700 лв.
Това означава, че при ревизия ще ви удържат 200-300 лв. от обещаните 1050 нетна/1300 лв брутна/ заплата.
Дори и да няма ревизия, вероятно ще ви глобят или удържат сума за брак. Има разминавания между осигурителната сума в НОИ и превода по банкова сметка.
Бонуси - обикновено са само за управителя и неговите близки.
Имайки предвид, че се работи след 22 часа, не ви се заплаща нощен труд. Не се плаща извънреден труд.
Ако нямате ,,пълен'' месец няма да получите ваучери за храна.
Вероятността да не ви се плати за работа по празници е голяма.
Отпуската задължително започва от понеделник. Задължително е да е 5 или 10 дни.
Графикът е лишен от логика и обикновено се отказвате от личен живот.

Това е най-гадното място на което съм работил. Глоби, лошо отношение, в трудовият договор и в длъжнастната характеристика пише едно, после се оказва съвсем друго. Оставането след работно време е нещо нормално и най-нормалното за тях е да не се заплаща. Работих в магазин, в който за две години смени трима управителя и плащахме ревизии, бракове, липси да припадък. Собственика явно му е изгодно да няма достатъчно персонал, защото чакахме 5 месеца служител на сектор хляб, но аз не го дочаках.

Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за криптовалути в света https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1