написано 14.09.2014г. в 15:18

Искам да попитам може ли да се напусне,ако още си стажант без предизвестие?

написано 25.08.2014г. вторник в 21:13
към обект/отдел бул. Мадрид

Цялата фирма Фантастико е ужас. Заплащането е добро глоби има всеки месец и няма обясниние за какво реално фиш не поличаваш.Тоеаст различни пари всеки месец.Управлението не струва възползват се от по не информаираните хора.

написано 13.08.2014г. четвъртък в 14:38

Работих за тях 2008 година, много глоби, напрежение и стрес, удръжки от заплатите. Скапах се от работа на плод и зеленчука им за 420лв..тук там 460..беше огромна мизерия, плод и зеленчука им идваше скапан и мизерен. Проверяващите не знаеха какво пристига и глобяваха наред.

написано 07.08.2014г. петък в 01:17

Искам само да питам какво мислите за фантастико 36 - ж.к.Дървеница

написано 31.07.2014г. петък в 10:26

Фантастико  винаги  са  били  коректни  с  парите...  http://fantastiko-bg.com/

написано 25.07.2014г. събота в 19:15

Интересно мнение за работник на 3-дни да казва, че Валери и Владимир  Николови плащат редовно и заплатата е добра, като 1-си заплата ще вземе в началото на Септември...

Никои не коментира натоварването, а условията на достоен труд и права.

"фантастико "има ТД от 1лист-А4,шрифт 12,

днес работя  при по-добър работодател, а ТД ми е 4 листа-А4,шрифт 12...и ежемесечна писмена справка за тр.ми възнаграждение.

И защо" изучил"се не трябва да работи?

На 22/10/2014г.има заседание в Комисията за защита от дискриминация /КЗД/ за множествена дискриминация от страна на работодателя върху работници.

Всеки дискриминиран може да се присъедини...

написано 25.07.2014г. събота в 18:51
към обект/отдел Драгалевци Ф 30

Вижте сега не ви изнася ,защото е яко работа ... Вярно само 3ти ден ми е но мисля да продължа трудовите си взаймотношения с фантастико , защото парите са що годе нормални и се плаща редовно .. Имаш гъвкаво работно време .. Да вярно отношението на тези над теб е доста кофти , но стискаш ли зъби до 2-3 месеца това отношение юе изчезне , защото е нормално да те мачкат в началото .. Да работата е адски много ма пък и има ,защо !! Няма работа на която да не те мачкат , ако не те устройва да си учил ;) С 2 думи фантастико е място на което трябва да стискаш зъби в началото за да дойде хубавия край , чу ли мързелив БЪЛГАРИНО !!!

написано 18.07.2014г. събота в 14:08

Каквото и да се каже за ТВ Фантастико ще е малко.

Фирмата не е зле ако е за някой, който не му се живее много или е с болен мозък.

Много е зле и като отношение и като работна среда- как не вие срам да държите хората там в такива мизерни условия.

ХОРА БЯГАЙТЕ ОТ ТАМ, НИКОГА НЕ ПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ

написано 13.07.2014г. в 00:31
към обект/отдел 20

ТВ " фантастико" се състои от няколко ЕООД-та с уставен капитал  от по 5000лева.

Политиката е да подменя персонала, като го държи постоянно на изпитателен срок изменяйки длъжноста от "общ работник" на"складов работник" или прехвърляйки го от едно на друго ЕООД.

Липса на права, но много задължения за работника.

ПРАВНА ПОМОЩ ЗА ОСВОБОДЕНИ И УВОЛНЕНИ РАБОТНИЦИ:

[email protected]