написано 25.07.2014г. събота в 18:51
към обект/отдел Драгалевци Ф 30

Вижте сега не ви изнася ,защото е яко работа ... Вярно само 3ти ден ми е но мисля да продължа трудовите си взаймотношения с фантастико , защото парите са що годе нормални и се плаща редовно .. Имаш гъвкаво работно време .. Да вярно отношението на тези над теб е доста кофти , но стискаш ли зъби до 2-3 месеца това отношение юе изчезне , защото е нормално да те мачкат в началото .. Да работата е адски много ма пък и има ,защо !! Няма работа на която да не те мачкат , ако не те устройва да си учил ;) С 2 думи фантастико е място на което трябва да стискаш зъби в началото за да дойде хубавия край , чу ли мързелив БЪЛГАРИНО !!!

написано 18.07.2014г. събота в 14:08

Каквото и да се каже за ТВ Фантастико ще е малко.

Фирмата не е зле ако е за някой, който не му се живее много или е с болен мозък.

Много е зле и като отношение и като работна среда- как не вие срам да държите хората там в такива мизерни условия.

ХОРА БЯГАЙТЕ ОТ ТАМ, НИКОГА НЕ ПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ

написано 13.07.2014г. в 00:31
към обект/отдел 20

ТВ " фантастико" се състои от няколко ЕООД-та с уставен капитал  от по 5000лева.

Политиката е да подменя персонала, като го държи постоянно на изпитателен срок изменяйки длъжноста от "общ работник" на"складов работник" или прехвърляйки го от едно на друго ЕООД.

Липса на права, но много задължения за работника.

ПРАВНА ПОМОЩ ЗА ОСВОБОДЕНИ И УВОЛНЕНИ РАБОТНИЦИ:

[email protected]

написано 13.06.2014г. събота в 21:56
към обект/отдел ф3

Някой може ли да каже нещо за отдел ф3?

написано 08.06.2014г. в 01:11

Има нещо гнило в това фантастико.Пазарувам и ми прави впечатление,че в тази фирма спестяват доста от персонал.Наличния такъв е недостатъчен.Случвало ми се е няколко пъти да искам да се оплача на управител,за това че не си разпределят работния ресурс правилно и много от звената куцат,от там страдат клиентите.Но тези специални личности не се интересуват от хората , които пълнят касата на веригата.ПЪЛНА НЕЗАИНТЕРЕСОВАНОСТ.Няма ли кой да им дръпне юздите,че много са се взели на сериозно.Ще отида в централата и ще се оплача.Май е по-добре да ида в някоя медия и ще го направя,да се чудят от къде им е дошло.АЗ СЪМ КЛИЕНТ-ПОНЕ МАЛКО УВАЖЕНИЕ ОТ ТЕЗИ ХЕМОРОИДНИ ГЪЗОВЕ.

написано 05.06.2014г. петък в 16:08

Много интересно стана, Била строи магазин в Симеоново точно срещу централния офис на Фантастико. Така работищите в офиса ще имат хипермаркет наблизо от който да пазаруват в и след работно време хи-хи

написано 15.05.2014г. петък в 08:11
към обект/отдел 20

Лили Георгиевa-AПД е преместенa в мaгaзин 16 или 17,кaто зaм.упрaвител.Близки до Николов ми споделихa,че се готви Уволнението/Освобождението и...

Информaциятa не е проверенa,но е логичнa след кaто профсъюзa,подaде сигнaли до Комисиятa зa зaщитa от дискриминaция,Софийски рaйонен съд,Нaционaлнa aгенция по приходите.Инспекция по трудa.

Прaвнa безплaтнa помощ и съдействие.

и-мейл: [email protected]

Aтaнaс Янков

написано 14.05.2014г. четвъртък в 21:33
към обект/отдел Ф20

Имаше едно време .... Хех бях управител в Ф20 . И така сме тръгнали да си правм мръсно с ТВ ФАНТАСТИКО.  Тъй като напуснах и бъдещи работодатели са ги потърсили за мнение.. и така. Общо взето всичко там е борба на интереси. Няма шанс да получиш нормално заплащане докато на трона са разни хора като АПД-тата и проверяващи , които искат да се издигнат в очите на слепите. На моята ревизия на поемане на магазина имаше 2-е личности , които направиха лека измама. Имаше леко намачкани кутии с цигари , който съответно трябваше да се бракуват. Но магазина беше много зле с ревизията на цигарите. И въпросните госпожи решиха да натоварят брака на предишния управител и така вместо да се бракуват 10 бр цигари се бракуваха 50 бр. Бяха привикани на килимчето за обеснение , но се измъкнаха. Обшо взето бях повече от 4 г в тази верига и не съм очарован с това , че продължават да се занимават с глупости. Вместо да са доволни хората , които работят . Те се стремят да ги мачкат. Да това е политиката за правене на много пари. БРАВО!.

написано 29.04.2014г. сряда в 19:04

Какво да ви кажа?! Имам двама приятели, които са работили във Фантастико и ми казаха да не започвам работа там по ред негативни причини с които са се сблъскали, дадоха ми да прочета и ето този форум, където виждам че всички мнения за фирмата са отрицателни, но аз НЕ ГИ ПОСЛУШАХ И КАНДИДАТСТВУВАХ ЗА РАБОТА. Одобриха ме, но ме и излъгаха 4 пъти и накрая с цялото си нагло поведение ми казаха, че съм бил несериозен и нямам право да кандидатствам отново за работа при тях, като че ли им умирам за работата с лъжливото им отношение. Но ето фактите: Гледам аз, че обявата за работа за общ работник при това нощна смяна само е 600 лева възнаграждение. Съгласих се, отидох на интервюто, но там водещия интервюто изведнъж каза, че заплатата ще е 500 лева при това бруто и в никакъв случай не можела да бъде повече засега - ЛЪЖА ПЪРВА! Когато свърши интервюто, отново попитах колко ще ми бъде заплатата, тогава ми каза интервюиращия - 550 лева - ЛЪЖА ВТОРА! Както виждате - три различни заплати ми казват, на кое да вярвам и ако вие чуете подобно нещо, дали бихте имали повече доверие на такъв работодател! По пътя след интервюто се чудех дали да започна или не- може ли да им се има доверие или не. След това разисквайки с него по телефона, че съм от провинцията и търся удобно място, той ми предложи първо магазина в Бъкстон, а след това и в Красно село. Казах му, че в Бъкстон ми е по удобно, той каза ОК,но не би - когато отидох да подписвам договора ми казаха, че е станало грешка, в Бъкстон няма свободно място и трябва да отида в Красно село, а аз имах уговорки с други хора и така моите планове се объркаха - тоест Лъжа ТРЕТА! Явно никой не иска да работи в Красно село и затова започнаха да ме убеждават, колко сплотен бил колектива там и било хубаво работно място, но аз им обясних, че по лични причини не мога да започна там и затова се отказах от работата. А те не стига, че ме излъгаха 3 - 4 пъти, явно са искали да си намерят някой балък, ами с цялата си наглост ми казаха, че нямам право да кандидатствувам отново при тях на работа!!! чуйте НЕБЕСА И ДАЙ УХО ЗЕМЬО! Аз съм сериозен човек. Похарчих сума ти пари за подготовка на документи и да ходя по интервютата им, а накрая шефа им ми вика, че нямало значение дали ще съм в Бъкстон или в Красно село, били много близо едно от друго, да но аз не съм богаташ като него, а си броя стотинките, защото съм безработен и всяко прикачване на друг автобус ми бърка в джоба, а и само си представете, какво би останало за мен, ако получавам 420 лева чиста заплата -като 130 лева ще отидат за пътни! Тия хора хич не мислят с главите си, те си мислят, че кандидатите за работа са богаташи и могат да си  обикалят насам натам София ей така, както те с колите си. Крайно възмутен съм и ви съветвам - вслушвайте се в тия коментари и особено ако ваши приятели са работили там. Аз не послушах и си изпатих, ако вие прочетете преди да кандидатствувате, няма да се разочаровате. А между другото при тях работа лесно се започва, защото текучеството е всяка седмица. Като гледам стари коментари от преди 9 години - един, двама , трима калпави може да има, ама извинете цяла София ли е калпава, та не може да им угоди!!! Сами си направете изводите.

Показани мнения 1 - 10 от общо 222 12345 По-стари » >|