написано 02.04.2014г. четвъртък в 12:34
в град Сопот

Какво да ви кажа,освен,че има едни оправници там и бившите и настоящите работници ги знаят.Те се подиграват с хората ,държат се с работниците като с червеи,мен лично ме съкратиха по време на майчинство,а други момичета съкратиха когато разбраха че са бременни.Тези 2те госпожи просто се мислят за богове.Как не ги е срам...Аз съм възмутена сега след толкова години ако ги срещна на улицата бих ги заплюла в лицето

написано 21.03.2014г. събота в 11:27
към обект/отдел бивш отдел
в град Сопот

СКФ Сопот е една много добре "развиваща" се европейска фирма с провинциялно разбиране на пазара на работна ръка.Тъй-като местоположението и позволява некоректно заплащане се подиграват със служителите извършващи работните си задачи,тъйкато е в малко градче и запалтите са малки,но в търговската мрежа цените не се смятат според населеното място.

Принципа на работа както и откриването на нови длъжности в СКФ Сопот позволява на хора некомпетентни в дадена свера от друда да назначават ,обучават  и управляват хора като те самите незнаят за какво става на  въпрос . Фирмата със всеки един ден се побългарява и затъпява тенденцията за развитие е един мит просто разговор който се е водил по време на кандидадстването за работа . Коментара не е укорителен просто завода  не е място за работа и развитие на млад персонал .

написано 10.04.2012г. сряда в 10:04
в град Карлово

Ако сте написали и молбата си за кандидатстване с толкова правописни грешки, няма как да ви \"У\"добрят. А пък за висшето образование- много жалко. Какви кадри излизат от висшите учебни заведения, нямам думи.

\n

написано 07.07.2010г. четвъртък в 17:12мнение от Zaharia Mihailovaотношение кандидат за работакъм обект/отдел proizvodstvoв град СопотЗдравейте, искам да си изкажа мнението като кандидат за работа в SKF - Сопот. След като вече два пъти подавам молба за работа и не съм удобрена, след като в молбата съм записа че съм студент - задочоно обучение. Искам да \r опитам трябва ли да имам завършен над 6 клас за да започна работа в SKF - Sopot? Благодаря Ви предварително

написано 12.12.2011г. вторник в 13:49
към обект/отдел шлайфов участък-метало гумени изделия
в град Сопот

Интересувам се от това има ли свободни позиции за шлаифист  спец.машини-оператор производствен остров-обслужващ работник-за първото имам пр.квалификация 4 степен за метало гумените изделия съм доста добър?   Аиначе като цяло не се оплаквам от фирмата,за региона е добра.

написано 08.09.2011г. петък в 09:36
отношение представител на управлението
в град Карлово

Добре, вие тъпи ли сте или "просто" супер ограничени - защо според вас някой ще идва да произвежда в България? - безплатна работна ръка!

SKF Bearing са си намерили Китай в Европа - заплащането в повечето провинции в Народна Република Китай са над 120 евро...официално, минимална работна заплата. Колко получават работниците в SKF България? Е, вероятно има дозина шефчета с по-високи такива - и естествено добри роднински връзки.

SKF е на загуба от години според финансовите им отчети, наскоро четох че българската дъщерна компания е купена 2011 от германски ивестиционен фонд от Бавария - вероятно с цел разпродажба. Въпреки че не съм сигурен за последното, определено не бух искал да работя за "реномирана чуждестранна фирма".

Сериозно, не разбирам какви ви има хора - тъпо стадо си бяхте през комунизма, тъпо стадо си оставате и в капитализма.

Успех! И честито на спечелилите позиции в SKF Bearing Bulgaria!

написано 13.10.2010г. четвъртък в 12:36
към обект/отдел Качество
в град Карлово

Здравейте, кандидатствам в тази фирма и чета много различни мнения. Кандидатствам в отдела по качество. Ще ви помоля ако някой компетентен може да ми разкаже накратко за отдела. Как стоят нещата там, и тъй като качеството е доста широко понятие ако може да ми кажете какво точно обхваща отдела? Дали се занимавате с SPC, и разните хистограми и Патето диаграми, има ли планиране на експеримента и статистически анали или само контролни карти се водят? Предварително благодаря за информацията.

написано 07.07.2010г. четвъртък в 17:12
към обект/отдел proizvodstvo
в град Сопот

Здравейте, искам да си изкажа мнението като кандидат за работа в SKF - Сопот. След като вече два пъти подавам молба за работа и не съм удобрена,  след като в молбата съм записа че съм студент - задочоно обучение. Искам да попитам трябва ли да имам завършен над 6 клас  за да започна работа в SKF - Sopot?  Благодаря Ви предварително

написано 01.06.2010г. сряда в 13:03
към обект/отдел 552 Калофер
в град Карлово

Доволен съм много от работата си и работното си място.Колектива е задружен и приятен за работа.Бих искал да заемам по-висок пост и следователно по-висока заплата.Приятно ми е да работя в такава обстановка и много ще се радвам,ако желанието ми бъде удовлетворено.

написано 07.11.2009г. неделя в 14:02
към обект/отдел отк
в град Карлово

много лошо отношение на началниците.гледат на нас като на мизерници.няма пари а само работа.