ТЕЦ Марица Изток 2 ЕАД /img/frontend/nomap.png"

ТЕЦ Марица Изток 2 ЕАД

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Такаа...Нека ви разкажа за моето кратко пребиваване в ТЕЦ 2. Не съм си представял, че изобщо ще попадна на място с толкова голяма концентрация на некадърници, връзкари, клюкари, подмазвачи, слагачи, доносници и не на последно място хора, които ги е СТРАХ да си изпълняват задълженията (за които им се заплаща) просто защото се страхуват да не бъдат НАКАЗАНИ. Да, това е самата истина! Работи се почти винаги в нарушение на правилата за безопасност и интересното е, че хората които трябва да упражняват контрол са ОТНОВО връзкари, назначени на заплата и нито искат нито могат да си свършат работата, просто защото НЕЗНАЯТ КАК! Мога и още мноооого да пиша, но ще ви посъветвам нещо уважаеми бъдещи кандидати. Няма смисъл да опитвате без връзки!!! Ако ги нямате съответно нямате шанс АБСОЛЮТНО НИКАКЪВ! Ако ли ги имате колкото да влезете там оставате на нивото на което сте, защото началниците са същите ВРЪЗКАРИ като всички останали страх ги е някой да не би да ги измести и пази боже покажеш, че ти работи мозъка ставаш неудобен. Навързани са като котешки черва, крият се като мишки по дупките и се молят да стане 10 число на месеца да си вземат (според тях) големите заплати. С две думи ТРАГИЧНА И ЖАЛКА КАРТИНА!!! Просто не си хабете времето и нервите както аз направих. Последен парадокс и приключвам: Човек с магистратура и акъл в главата - рине въглища и мие с маркуч, човек с килийно образование и почти нулеви познания за енергетиката като цяло, но с отлични способности за близане на з..ници - началник смяна. Спирам до тук, и пак повтарям: ТОВА Е ИСТИНАТА ЗА ТЕЦ Марица изток 2

Кога ще бъдат изнесени допуснатите до интервю кандидати?

Какво стана с класирането за свободните позиции за работа в ТЕЦ2,или сега се наместват Нашите хора.

Най - голямото предприятие в региона с най -  много работна ръка и съответно места, а я пуснат 5 работни места в годината я не. Сами си правете сметка как се влиза там. И не сега да ми се разпишат някакви драскачи, как отхвърлените не били търсили проблема в себе си, а да се замислят малко, ако работят в ТЕЦ-а как "аджеба" са влезли там. Познавам 4ри човека, които работят там, приятели сме с някои повече, с други по малко, но знам как и четиримата са влезли в теца, няма да давам подробности за да не се разпознаят 2-3 хиляди души в теца, само ще кажа "там случайни няма", по принцип даже е и наследствено работното място в теца да знаете.

Здравейте, колеги шофьори м ТЕЦ Марица Изток. Професионален шофьор съм от 2000година. Живея в Югозападна България. Професионалният ми опит е протекъл на автобуси и въгледобивни рудници, работил съм с КАМАЗ,КРАЗ, БЕЛАЗ и др. в мина. Имам огромно желание да започна работа в ТЕЦ Марица Изток като шофьор. Ако мога да получа от вас малко по- вече информация за работното време,техниката, с която се работи и горе- долу колко мога да получа като възнаграждение в ТЕЦ Марица Изток като шофьор на товарен автомобил.

Здравейте, колеги шофьори в ТЕЦ Марица Изток.. Професионален шофьор съм от 2000 година.. Живея в Югозападна България. Професионалният ми опит е протекъл на автобуси и въгледобивни рудници, работил съм с КАМАЗ, КРАЗ, БЕЛАЗ и др. в мина. Имам огромно желание да започна работа в ТЕЦ Марица Изток като шофьор. Ако мога да получа от вас малко по- вече информация за работното време, техниката,с която се работи и горе- долу колко мога да получа, като възнаграждение в ТЕЦ Мариза Изток, като шофьор на товарен автомобил.

В  ТАЗИ  ФИРМА  ИМАШЕ ДИРЕКТОР .....МИТКО   КИШКИЛОВ..  ХОРА  НЯМА  на  земята  такьв  льжец като  него ,,,  НИКОГА  НЕ  ХОДЕТЕ  ТАМ..  Там  са  ИЗМЕТА  НА   ЧОВЕШКАТА  ЛЬЖА  И ЛИЦЕМЕРИЕ ..  ПРОСТО ги оставете да  си  УМИРАТ САМИ ... САМИ,  САМИ  ,САМИ .. Те  ще  умрат от  самота ...Е  НЕКА  СИ ПОРАБОТЯТ,  АКО МОГАТ САМИЧКИ ДЕ .. АКО  чуете  името  КИШКИЛОВ  ,ПОМНЕТЕ  ЛЬЖЕЦ  ДО  МОЗЬКА  НА КОСТИТЕ  СИ ...

От Нова Загора съм. Желая да започна работа в ТЕЦ-2. Разбрах, че с конкурс едва ли ще бъда допусната дори до интервю, затова се насочвам към вариант "плащане".
Моля да ме насочите към кого да се обърна, за да си дам паричките и да си купя работно място.
Благодаря предварително!

Когато през февруари разбрах, че има обявени свободни работни места в ТЕЦ-а, настоях съпругът ми да подаде документи.Той буквално ми се изсмя, но все пак ми угоди.Надявах се на ..... и аз не знам на какво-може би на това, че съпругът ми има над 10 г. стаж по специалността,има допълнителни квалификации и специализации, работил е доста години в чужбина и има лични препоръки от големи и известни компании в бранша.И се започна едно чакане и проверяване до миналата седмица, когато наш познат сподели, че чака назначение на същата позиция и дори са му взели размери за работни дрехи, и всичко това преди резултатите от последното класиране! Не повярвах, докато не видях последното класиране-този човек, който няма ден стаж по специалността и единствената му квалификация е средното образование от преди 20 години, беше допуснат до интервю, а моят съпруг- не!
Ако все още има някой заблуден като мен, по-добре да се събуди! Няма значение колко кадърен си, колко си учил или колко опит имаш! Ако нямаш дебели връзки или не си платиш,не си прави труда даже да си подадеш документите! И ДОКОГА ТАКА ?