написано 30.10.2012г. сряда в 09:51

здравеи те искам да попитам каде се проверяват входящите номера които дават в рудник2 и тели се обаждат ако си приет

написано 08.06.2012г. събота в 16:35
в град Гълъбово

такааааааа...........излезнаха резолтатите и от въглето,естествено не съм в списъка,...на субеседването нито един техн. въпрос,знаех си.............успех на връзкарите...................

написано 05.06.2012г. сряда в 12:14
в град Стара Загора

А колко време след интервюто излизат  резултатите,и на удобрените обаждат ли се предварително или най-рано в сайта им излизат резултатите.Резервите които се пишат какъв шанс имат за започване на работа,само ако някой от титулярите ли ако отпадне?

написано 19.05.2012г. неделя в 08:26
в град Аврен

Естествено,че младите и кадърни хора ще бъдем без работа.Аз също кандидатствах-за пробовземач,но уви.Може би 5 години химия в Бургас и още 5 години в Софийски не са достатъчни.Стигнах до следния извод-

- Как се наричат хората с висше образование?

- Висшисти.

- А тези със средно образование?

- Среднисти.

- А хората с начално?

- Началници

написано 19.05.2012г. неделя в 01:38
в град Аврен

10000лв и може и да си намерите работа в ТЕЦ-аp.s Без пари не се натискайте,няма кой да ви вземе ако ще и 5-више да имате...

написано 18.05.2012г. събота в 21:20
в град Стара Загора

и аз ходих на "събеседване" на което не ми беше зададен нито един технически въпрос,а кандидатствах за длъжност,която го изисква.Дано са наели колеги,които са нуждаещи и кадърни(многооооо ме съмнява).От познати които работят там разбрах(не знам колко е вярно),че има хора от теца които са ги наели на 2-ро работно място т.е. един "човек"(нашо момче) 2 заплати.Направо да ти се обърне всичко в теб.Не знам кой им върши работата на тези мними специалисти които присъстват и питат по интервютата най вероятно НОМЕНКЛАТУРИ от оно време.Както и да е да са живи и здрави.Като гледам на къде отиван нещата,ако тец-а се раздържави не знам тези видни "специалисти" какво ще правят????Тогава ще се отвори път на младите и наистина можещи хора,ане досега лежащите на стари лаври "специалисти"!

написано 18.05.2012г. събота в 20:08
в град Гълъбово

Минах интервюто:) казаха да чакам .... м/у ми казаха че директорите се изпокарали кои да назначи неговите си хора .Честито на новоназначените и дано да са наистина способни хора а не връзкари :)))))

написано 13.05.2012г. в 12:06
в град Стара Загора

Повече от 10 години не беше провеждан конкурс за свободни работни места в дружеството ТЕЦ Марица изток 2 ЕАД . Най - важното е да си комшия , съселски, роднина или съпартиец на някой отговорен фактор в централата за да започнеш работа там.

Преди няколко месеца фиктивно за пред хората се проведоха и обявиха работни места, фиктивно и с гавраджийски критерии, за които над 1000 минимум работещи в централата НЕ ОТГОВАРЯТ в момента и на част от тях! Отново доказаха, че при тях времето е спряло и по допотопен и остарял начин направиха приема на документи, нищо общо с технологиите на 21 век.

Бивши ченгета и военни (не пенсионирани) и връзкари, протриха ръце и с горепосочените шуробаджинашки подходи се задействаха със СЕЛЯНДУРИТЕ НАЧАЛНИЦИ И ДИРЕКТОРИ, за да убият отново образованието, мечтите, интелекта, желанието на oстанали млади образовани Българи да се докажат по-почтен начин в Родината БЪЛГАРИЯ!

Докога ще мълчим и гледаме тази гавра с нас ?!?

написано 04.04.2012г. четвъртък в 15:41
в град Ямбол

някои по4на ли работа като цяло в централата или си4ко бе измама с тия 28 свободни места