МЕТРО Кеш енд Кери България /img/frontend/nomap.png"

МЕТРО Кеш енд Кери България

Като бивш служител в магазина в Плевен мога да кажа,че положението е трагично.Мениджмънта на магазина е от олигофрен нагоре. Управителя го е грижа само как да спестява пари,не иска да назначава нови служители с предтекст,че шефовете не са дава ли.Пълни глупости. Единия търговски е мозъчен инвалид,не знам как е изкарал 20 години във фирмата. Никой не го е грижа за простите служители а се гледа само клиента да е доволен. Повечето ръководители са добри,но има измекяри,които лижа задниците на ту и на директора с цел да са по близо и да си бъркат по дупките. Правят си каквото си искат с тоя магазин и се мислят за господари а не за служители каквито са всички в магазина,нищо,че са на на тези позиции това не ги прави повече хора от всички останали. Преди имаше т.н. гласа на метро или нещо подобно,уж трябваше доброволно да се пише в него а директора ги подкарваше като стадо да гласуват,защото от София то натискали. Общо взето положението е трагично. Ако искате работа в ненормална сред метро е за вас. Там е пълно с луди,разликата с лудницата е,че на пребиваващите(работниците) им се плаща,вярно,че не е кой знае какво,но все пак им се плаща.

Неоправдано скъпи са почти всички стоки, дори и по време на намаленията им. Ако търсите сигурен финансов доход, който да ви позволява да пазарувате без притеснения и по всяко време, направете като мен и започнете да събирате биткойни онлайн напълно безплатно - https://freebitco.in/?r=583980

Не съм доволен от отношението към клиентите от касиер 440 държанието е грубо

ВСИЧКО ДО КОЕТО СЕ ДОКОПА БЪЛГАРИН ВСИЧКО СКАПВА ТАКА И СЪС ТАЗИ ВЕРИГА МЕТРО КЕШ ЕНЕ КЕРИ .ХОДЕТЕ В ГЕРМАНИЯ ИЛИ АВСТРИЯ ДА ВИДИТЕ КАККВО Е МАГАЗИН И ОТНОШЕНИЕ. ЛОШО ОТНОШЕНИЕ КЪМ РАБОТНИК ,ПРЕНЕБРЕЖЕНИЕ,СУМАТАТИ ИЗИСКВАНИЯ ЗА НИЩОЖНО ЗАПЛАЩАНЕ ,ПОСТОЯННИ ПРОВЕРКИ И НА ВСИЧКИТЕ ИМ ИЗКАРВА ПАРИТЕ РАБОТНИКА КОЙТО СЕ РАЗКЪСВА МЕЖДУ НЯКОЛКО ЗАДЪЖЕНИЯ И ХИЛЯДИТЕ НЕЩА КОЙТО ИСКАТ ДА СЕ НАПРАВИ.МНОГО МАЙМУНИ НА КЛОНА КОЙТО НЕ РАБОТЯТ И СИ КЛАТЯТ КРАКАТА И СЕ ЧУДЯТ КАКВО ДА ПРАВЯТ ПО ЦЯЛ ДЕН А РАБОТНИКА ИМ ИЗКАРВА ПАРИТЕ . НЕ ХОДЕТЕ ДА РАБОТИТЕ ТАМ !!

Приятели ето начин как да си изкарате малко странични доходи от този сайт: https://www.coinpayu.com/?r=cuculcan

Плащат в биткойн, Аз лично съм много доволен и от три години на сам го развивам като си докарвам до 0.01 BTC на месец, което сметнато по текущта цена в лева е между 600/700 лв. Зависи от волативността.

Онзи ден в Пловдив минавам през Метро в Пловдив и решавам да си купя една вода и познайте какво… не може, само на стекове. Има вода, но тя е с някакви подсладители, а не чиста нормална вода, било то минерална, изворна или някаква обработена. Не знам дали е политика на фирмата, но това е прекалено! А в магазина цените никак не са ниски, дори са по-високи от тези в Кауфланд например. Искате да ни унищожите ли с амбициите за печалба? Айде поздрави на шефа и да помисли по въпроса, че ще ви заобикалям, ако не се промените!

Нарочно ще пиша с правописни грешки "специално за критикуващите" ...Ето за това България не е мръднала от толкова години след като над половината работна сила на цялата икономика е от оплакващи и мързеливи лентяй които искат по цял ден да си стоят и нищо да не правят и живота им да е супер ,без да притежават решителност,последователност,постоянство,добри навици,дисциплина и здрава работна етика само се оплаквате за най-малкото нещо което ви се случи в живота като малки кучки вместо да си вземете топките в ръцете (ако имате такива ест...) и да минавате през трудностите които живота подхвърля и да вървите напред ,да се адаптирате в трудните ситуации , вие развявате бялото знаме при най-малката трудност като пълните неудачници човек които се пречупва при най-малката трудност никога няма да постигне това което иска и само ще се дави в мизерстваща посредственост като по-голямата част от населението на планетата (един човек беше ми казал искам да стана актьор ,обаче много ще ме отхвърлят,на много уроци по актьорско майсторство трябва да ходя и т.н. и аз си помислих ако искаш да го постигнеш достатъчно силно ще минаваш през отхвърлянията с лекота и ще си ходиш на уроците докато не го постигнеш ти от друга страна си избрал да си никои и естествено няма да постигнеш целта си) , мислете като шампиони които са готови да минат през всичко и всеки за да постигнат целта си която са си поставили и естествено да получат наградите ,за които са се трудили здраво ....

Назначават се само роднини и връзкари на по-добрите позиции, за съжаление няма нищо общо с Метро в Германия или Австрия.
Избягвайте. Не си правете труда да кандидатствате, загуба на време и енергия.

Не осъзнавам как така се случи,че Зам.Управителите станаха количкари,Зам.ръководителите и Ръководителите-електрокаристи.Изгонихме си свестните сътрудници,защото са по един,най-много двама читави в отдел,и благодарение на тях отделите смогват.Търсим отговорност от работарите,а има такива които от години са си намерили перфектната среда,настанени удобно и тихичко и си взимат заплатките.Надяваме се на нови служители,за чиито подбор,колегите от HR са супер некомпетентни.Да те уволят от днес за днес,въпреки 10-15 години стаж,ей така без обяснение,става вече ежедневно.Всяка ,,свободна,, позиция,която би могла да се заеме от вече доказан работник в системата,се пази за новопостъпил служител.Извинявам се,но това развитие ли би могло да бъде за мен?С какво оценявате служителите си?Как биха могли да израстват във фирмата?Защо се лансират само колегите от Варна и Бургас?Госпожа Николова от там ли си ги повишава?Защо освобождавате толкова читави колеги,за да настаните някой послушен и удбен?Това ли е европейски стандарт?Да имате за служители хора без мнение и искания?Какви са тези смешници,които идват и ми стават управители?В стремежа си да израстват и да получават помазвания,третират дългогодишни служители като кучета.Сложете някой кадърен,който е отдаден,а не такъв,който дори не си поздравява персонала,или смахнат пияница,идващ в 9 часа на работа,а е Управител...Е,нали си има зам.управителка,която си го прикрива за всичко.От както се побългари борда на директорите стана страшно.Изгонихте професионалисти и Човеци.Изгонихте хора с отношение,знания и ги заместихте с неугледни натегачи.Да са ви живи и здрави малкото зам.управители и управители,които са Ви останали,че благодарение на тях крепите положението.И си оправете заплатите!Не може хора,които си клатят краката и са миловидни,да взимат повече пари от други,които бачкат през цялото си работно време!

Наемат персонал за празниците и съкращават + ниско заплащане