написано 19.12.2014г. събота в 15:34
към обект/отдел Търговски
в град Враца

Здравейте! Прочетох мненията в сайта, написани предимно от хора,работещи в магазините на веригата. Интересува ме мнението на някой, работещ като Мениджър Клиенти, (което за мен от описанието на длъжността звучи повече като Търговски представител), защото наскоро кандидатствах за тази длъжност и ми предстои интервю. Ще бъда благодарен, ако някой реши да сподели повече информация.

написано 18.12.2014г. петък в 01:01
в град Добрич

Скъпи ми колега плевенский, нии шефчето ти си го знаим-Ивчето де.

Той и тук си бе така

колко ли колежки извъртя,

интригантче мазно,мръсно си е той

със жените свършва бързо и отбой.

Тука тъмна,там пък руса,

пак Билянчето ще друса.

Този Плевенски пелтек,

да се стяга за кютек.

написано 07.12.2014г. в 19:14
в град Плевен

В Метро Плевен е най-голямата селяния.Скоро сменихме и управата.Промяна почти никаква.Само срещи и празни приказки.Няма кой да работи.Нов управител със самочувствие.Уж с големи претенции а по цял ден само флиртуване и приказки с мърчандайзерки и едни и същи клиентки.Вип клиенти с голями "токове" имащи се за манекентки а без никакво сиво вещество в главата.Целия персонол трябва да им слугува и са винаги на почит от Началника.Този магазин винаги ще си остане селски и само интриги и клюки.Жив клиент не влиза в него.

Здравейте -НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В МЕТРО 1 /Горубляне/

Раотих там като касиер ,страшно некорекно отношение към служителите ,неспазване на почивките и пълна анархия .Техниката е морално,няма и столове за касиерите седяхме  на офис столове дето слагахме  копирна хартия върху тях за да можем що годе да работим.Там супервайзорката г-жа Стоянова е некоректна и груба ,само повтаря че 15 години е там и никой не може да я измести -попиташ ли я за нещо почва да крещи и врещи и се държи като че ли магазина работи специално за нея .Когато напуснах така се извъртяха нещата че вместо да ми изплатят дължимото се оказа че аз съм на минуц /при условие че не сам имала минус въобще /.Парите следователно въобще не ми се изплатиха .Незнам къде е ролята на управителя там но ако някой е решил да е касиер там въобще да не започва работа освем ако не е мазохист .

написано 18.04.2014г. събота в 06:52

Предложиха ми работа в МЕТРО Бургас.Някой може ли да ми каже нещо повече за работата там?

написано 08.04.2014г. сряда в 13:25
отношение шубе го/я е и не казва!
в град Балчик

Главен академик ли си кво си там :)) явно си с едно средно образование и колко жалко нериализирал си се тъй като завиждаш на друг етиката ти е нулева а езика ти изпълнен с огромна липса на логика и интелигентност оп чакай средното образование в облеклото ти е дало толкова или механотехникума :))) бъди със здаве и още научни академични недостижения ти пожелавам !!! :) ехх..

написано 14.03.2014г. събота в 19:40
отношение шубе го/я е и не казва!
в град Плевен

Днес пресъствах на представлението в Метро ПЛевен,а по точно Академично готвене,Имаше една маса с многогладни хора,само ядаха без да готвят.Ако сте мързелив и гладен,заповядайте на работа тук в Плевен.Защо не беше там и най големия професионалист от отдел ресурси човешки,уредена на работа с връзки от шефа на охраната,прецакала толкова много от работниците в магазина и поправила графици,което е наказуемо и доказимо.Това са професионалистите

Показани мнения 1 - 10 от общо 140 12345 По-стари » >|