написано 27.10.2014г. вторник в 19:19
към обект/отдел касов терминал

Здравейте -НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В МЕТРО 1 /Горубляне/

Раотих там като касиер ,страшно некорекно отношение към служителите ,неспазване на почивките и пълна анархия .Техниката е морално,няма и столове за касиерите седяхме  на офис столове дето слагахме  копирна хартия върху тях за да можем що годе да работим.Там супервайзорката г-жа Стоянова е некоректна и груба ,само повтаря че 15 години е там и никой не може да я измести -попиташ ли я за нещо почва да крещи и врещи и се държи като че ли магазина работи специално за нея .Когато напуснах така се извъртяха нещата че вместо да ми изплатят дължимото се оказа че аз съм на минуц /при условие че не сам имала минус въобще /.Парите следователно въобще не ми се изплатиха .Незнам къде е ролята на управителя там но ако някой е решил да е касиер там въобще да не започва работа освем ако не е мазохист .

ВНИМВАЙТЕ МИЛИ ХОРИЦА И НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА КАТО КАСИЕРИ В МЕТРО ....

написано 27.10.2014г. вторник в 19:19
към обект/отдел касов терминал

Здравейте -НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В МЕТРО 1 /Горубляне/

ВНИМВАЙТЕ МИЛИ ХОРИЦА И НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА КАТО КАСИЕРИ В МЕТРО ....

написано 18.04.2014г. събота в 06:52

Предложиха ми работа в МЕТРО Бургас.Някой може ли да ми каже нещо повече за работата там?

написано 08.04.2014г. сряда в 13:25
отношение шубе го/я е и не казва!
в град Балчик

Главен академик ли си кво си там :)) явно си с едно средно образование и колко жалко нериализирал си се тъй като завиждаш на друг етиката ти е нулева а езика ти изпълнен с огромна липса на логика и интелигентност оп чакай средното образование в облеклото ти е дало толкова или механотехникума :))) бъди със здаве и още научни академични недостижения ти пожелавам !!! :) ехх..

написано 14.03.2014г. събота в 19:40
отношение шубе го/я е и не казва!
в град Плевен

Днес пресъствах на представлението в Метро ПЛевен,а по точно Академично готвене,Имаше една маса с многогладни хора,само ядаха без да готвят.Ако сте мързелив и гладен,заповядайте на работа тук в Плевен.Защо не беше там и най големия професионалист от отдел ресурси човешки,уредена на работа с връзки от шефа на охраната,прецакала толкова много от работниците в магазина и поправила графици,което е наказуемо и доказимо.Това са професионалистите

написано 11.03.2014г. сряда в 21:04

В помощ на желаещите да започнат работа в Метро 1 или 2 София

Заявка спецификация за свободно работно място

Дирекция "Бюро по труда"

[ ДБТ - София - Люлин ]

Номер и дата на заявката

104 / 11.03.2014 г.

Срок на валидност на заявката

31.03.2014 г.

Място на работата

Насeлено място към общ. София, обл. София (столица)

Насочване за работа

Насочването към работно място се извършва само от бюрото по труда, в което търсещото работа лице е регистрирано.

Описание на работното място

Наименование на длъжността

9622-0001 - Общ работник

Основни отговорности

Работници за подреждане на щандове в магазини "Метро" - Люлин и "Метро" - Младост

Вид трудов договор

Срочен

Работно време (начин на работа)

Една смяна

Работно време (продължителност)

Работата е подходяща за

пенсионер

Трудово възнаграждение (лв.)

Брой на свободните работни места

Дата, от която работното място е свободно

11.03.2014 г.

Изисквания за заемане на работното място

Степен и област на образование

Средно

Успех на желаещите. Но вижте първо обявената заплата

написано 10.03.2014г. вторник в 21:06
към обект/отдел Нехрани твърди
в град Варна

Понеже има отрицателни настроения относно представянето ми на консултантите в магазин Метро Варна, държа да поясня, че тези служители работят и помагат на сътрудниците и клиентите и некомпетентността им относно голяма част от техническите стоки се дължи на неправилен подбор, разпределение и нескопосано обучение от страна на Метро, като работодател. Въпреки това позицията "консултант/съветник на клиента" е излишна и създава единствено условия за негативни настроения между сътрудниците (които също са и консултанти) и самите консултанти. Извинявам се на обидените, но не съжалявам за думите си.

написано 03.03.2014г. вторник в 11:44

час и половина интрвю.

оказа се че са под нивото ми.

тъпи въпроси на "взели се на сериозно"

толкова са ограничени, че им бе по-интересно как работи конкуренцията, а не т какво са постигнали.

и никаква обратна връзка

определено е загуба на време да се ходи на интервю

написано 16.02.2014г. в 23:02
към обект/отдел Нехрани твърди
в град Варна

Относно организацията на работния процес - нивото е по нулата дори. Относно ръководния персонал - пълна пародия, търговските управители, в частност Б.Т. и Т.С. имат потенциал, но това не е мястото, където някога ще го развият. Останалите Управители за нищо не стават, начело с голяма лейди Николова, която целия персонал я ненавижда, но не защото е шеф, а защото няма никакъв поглед над нещата и не поема никакви инициативи, поне не и благоприятни такива. В последно време зачестяха обученията или т.н. семинари, на които се говорят пълни глупости, които дори и на теория са непостижими, поне не и без коренна промяна в организацията. Там сътрудникът е третиран, като вол. Колкото повече работа може да поеме, толкова повече ще му се създаде, а признанието е никакво. Единствено ще ти се подчертае, какво не си направил. Има консултанти, които никой не знае за какво служат. Тези консултанти/съветници на клиента си нямат и понятие за по-голямата част от стоката, за която дават експертно мнение и през почти цялото време замазват положението. Много по-вероятно е да намерите трима или повече консултанти на "оперативка" в другия край магазина, от колкото около вас, когато ви потрябват. Такива персони, като Н. Д. наричана още Кораба са можеби най-лошия пример за ръководител - нулево уважение към подчинените и непрестанно надменно поведение. Тези, които си вършат качествено работата и все още работят там, заслужават медал заради всичките простотии на които са станали свидетели и въпреки това все още не са напуснали Титаник. Ако все още някой не е забелязал, това е най-усмихнатия магазин. Който работи е разбрал иронията в думите ми.

Работно време: 8 часа и все по-често по няколко месеца на 7 часа+един час почивка, ако не те извикат спешно да обслужиш някой клиент.

Заплата: варира, но стартово на сътрудник в момента е около 440лв. чисто.

Купони за пазаруване от и само магазина: дават, ако си си напазарувал преди това от магазина и то само 2 пъти в годината.

1.60лв. се полагат за храна в стола на работен ден, които до никъде не стигат и в повечето случаи, даваш поне 2лв. отгоре за да се нахраниш добре.

Бъдете готови да карате тритонния елевктрокар, без да ви се заплаща допълнително затова, между хората, понякога на толкова близко разстояние, че ще е цяло чудо ако не стане инцидент, заради който, ще изхабите много излишни нерви, а можеби и пари. безопасността на труда от всичките хипермаркети, тук е в най-окаяно състояние, нищо че се разписвате ежедневно и ежемесечно в инструктаж, който никога не се спазва.

Показани мнения 1 - 10 от общо 136 12345 По-стари » >|