написано 06.05.2014г. сряда в 10:44

Момчета нестава толкова лесно (отивам и вече съм войник).Трябва военно образование, за да станете войници.Никой няма да ви вземе никъде ако не сте доказали че имате това образование и сте способни да вършите тази работа.Напр ако сте във Варна където съм и аз има военно-морско училище.Това е университет.Кандидатствате там.Знам че има и такъв унивеситет в Симеоново.А за приема в тези университети трябват математика и български(диплома матура изпит)Не се влиза много трудно.Излизате машини.Заплащането не е малко , но не е и кой знае колко голямо.Най-много пари се дават на мисии.За приема още така има и физически тестове бягане лицеви и др. но те не са кой знае колко трудни

написано 20.07.2013г. неделя в 21:28
към обект/отдел Кадрови Войник в Българската армия
в град Ботевград

Аз в продължение на 5 години разучавам и питам началника на военния отдел в гр.Ботевград за кандидатура в Българската армия той се ме връща какво е това нещо според вас и какво трябва да се направи

написано 10.05.2012г. петък в 01:08
в град Стара Загора

Извинете на 14 години съм и бих иксал да служа в Българската Армия,

Но останаг разочарован от това което прочетох до сега , няма ли някакви отговори на въпросите зададени от хората преди мене и наистина ли е толкова ужасяващо положените в Армията ?

написано 14.01.2012г. неделя в 13:29
към обект/отдел Българска армия
в град Радомир

от мн време искам да кандидаствам в армята това ми е мечтата от малак точно преди да вляза в казарма и те отнениха казармата сега искам да започна работа в нармята как да стане това каде трябва да кандидаствам моля ви кажете.

написано 03.12.2011г. неделя в 11:01
в град Аврен

Здравейте мили хора, искам да споделя голямата ми радост че от години съм навън и щастливо напуснал редовете на БА. С умиление чета вашите мнения и думи като 'квартирни' "Граф Игнатиево" "военнослужеща" "въоръжен наряд" ми доставят голямо задоволство че отдавна не съм част от това. Родната армия ми отне 15 от най хбавите ми години години в заблуждения. Въпреки това много съм щастлив че все пак успях да се отърва. Майната и на пенсията, пенсиите са за пенсионери няма значение дали си на 18 или на 60 в душата ти ако се е укрил пенсионера. Трябва да ви кажа колко много съм щастлив, вече колко години наред откакто се махнах, ходих по света, работих за чужди фирми, обиколих и видях. И слава Богу без да е пречупено всичко през пагоня и шапката. Стискайте си заплатките мили хорица и гледайте пенсийката, дълги години ви пожелавам да сте така 'уредени'. Ако ли пък решите да ставате хора първо трябва да престанете да бъдете шапкари. И въпреки че цялата ситуация около вас не е никак лесна, всъщност вие не произвеждате абсолютно нищо освен клюки безделие игри на карти а в някои поделения истински извращения. И поради това хората ви презират. На мен пенсия не ми трябва, вземете ми я вие хахаха

Съжалявам да ви насвяткам само -5ци но това е единствената 'фирма' която оценявам толкова ниско, значи и реално, драги ми оператори на банкомати. Моля извинете!

написано 10.08.2011г. четвъртък в 14:49
към обект/отдел кадрови войник
в град Русе

къде трябва да подам документи за работа като кадрови войник .На  18г съм и желая да се запиша за воена служба .

написано 01.08.2011г. вторник в 14:05
в град Самоков

Здравейте!Искам да попита как мога да получа информация за начина на кандидатстване за работа в армията?

написано 17.06.2011г. събота в 23:50
в град Аврен

Искам да задам въпрос към по компетентните от мен бъдещи колеги  Има ли преспектива  в днешната действителност и дали си заслужава да кандидатстваш за курсант и да се посветиш на военното дело , при положение че имаш желание.   Има ли бъдеще за завършваштите курсанти ?

написано 09.05.2011г. вторник в 13:05
към обект/отдел медицина
в град Плевен

Добър ден, интересувамсе къде трябва да подам докъменти и какви за да мога да участвам вав военна мисия. Аз съм  медицинска сестра и много бих искала да съм част от медицинските екипи зад граница. Благодаря Ви предварително

Показани мнения 1 - 10 от общо 105 12345 По-стари » >|