написано 19.07.2010г. вторник в 10:47
към обект/отдел подизпълнител

Работих към "Терна".Изпълних работата си коректно,и също коректно си получих парите.Работата с "Терна" беше удоволствие за мен.Пожелавам го на всички.

написано 18.05.2010г. сряда в 11:16
към обект/отдел счетоводство

Терна е много добра фирма за работа и развитие.Условията за работа са отлични,осигуряват те на пълна заплата.Дават 13 заплата.Колегите са разбрани и с кеф рботех с тях. Заплатите като цяло за фирмата са на много добро равнище. Който работи получава всичко.

написано 25.01.2010г. вторник в 00:19

Най-доброто място за работа с най-точните колеги, на което съм работил в България. Особено съм доволен от отношението на шефовете към подчинените си. Удоволствие беше да бъда част от този прекрасен екип!

написано 21.12.2008г. в 13:38
отношение шубе го/я е и не казва!
към обект/отдел s4et
Такааааа. Давате мнение, ама не познавате вътрешно фирмената среда. Защо не питате някой от общите работници /роми/ каква заплата получава и дали са му реални осигуровките... Получават повече от някои инженери в други фирми. Сметките са запорирани по нареждане на ръководството за кратък период. Уважението всеки сам си го постига ако е коректен и работи здраво. Същото се отнася до потенциала за развитие - който има желание, е оценен. Относно фирмената сигурност - продължаваме да печелим нови проекти и да се разрастваме. Обектите ни се намират в различни региони на България, така че за едни местоположението е удобно, за други - не. Колегите и работната среда - всяка фирма е като жив организъм - напасваш се и ставаш част от колектива, работейки за имиджа на фирмата /и за своя собствен/ или оставаш черната овца. Всеки си избира сам.
написано 29.11.2008г. неделя в 00:21
Запорирани са им сметките на ТЕРНА АД. Имат си някакви проблеми и не плащат. На никой не се плащали от седмици.
написано 24.06.2008г. сряда в 13:23
оценката е абсолютно обективна от моя гледна точка
Показани мнения 1 - 7 от общо 7