написано 19.06.2012г. сряда в 09:51
в град Русе

Студент съм редовно обучение и си търся работа за лятото на граждански договор.Завършил съм химията със специялност фармацефтика

написано 10.06.2011г. събота в 15:37
към обект/отдел къдели не

мнооооо яка ф-ма:))

написано 15.07.2009г. четвъртък в 09:39
ЗАБРАВИХТЕ ПРАВИЛОТО С КОЕТО ТРЪГНАХТЕ НАПРЕД

ЕДИН ЗА ВСИЧКИ ВСИЧКИ ЗА ЕДИН !
написано 12.03.2009г. петък в 17:46
анонимен">мнение от
в град Русе
има ли свободни работни месат, къде ги обявяват
написано 14.01.2009г. четвъртък в 19:11
към обект/отдел производство
в град Русе
Трябва да се обърне сериозно внимание на технологията с която се работи.За да има качество независи само от работника,машините старички.Имаше увеличение на заплатите(уж) с 15 процента.Каде е така и не се разбра за жалост на работника.Всякяа година преказваме че сме постигнали по добри успехи от миналата,но за кого.Работника пак на заден план,при тези успехи неели логично и работника да усети.Все пак успехите идват от нас работника.С добри пожеланиа за Мегахим АД РУСЕ.
написано 23.06.2008г. вторник в 14:05
Някой има ли информация как е в Мегахим?
Показани мнения 1 - 7 от общо 7