телевизия СКАТ /img/frontend/nomap.png"

телевизия СКАТ

Г-с ще уважа условията ви, да не бъда рязък, но би трябвало да няма условия. А вие налагате Цензура, но  карай да върви. Това, че нарече електората на  Атака по някакъв долен мангалски език, но ти си си такъв. Твята политика е толкова тъпа, че ако не беше Каракачанов ти пак щеше да духаш супата, но това не значи че си нещо,- ти си много зле с международните положения и затова е по добре да си гледаш крадливия бизнез, а политиката остави на  Държавниците милеещи за България ,а не за грабителите  Е. А. А.----

Единствената ми забележка е към шеф Данчо Хаджиев, който се държи със служителите като с роби. Никакво човешко отношение. А тези хора си имат достойнство. Стараят се и правят телевизия. Да не говорим, че извънреден труд, нощни и т.н. не съществуват за него.

Предавания - ОК, от позната зная, че отношението на Хаджиев е точно като на чорбаджия към ратай. Дори много по-големи "капиталисти" и бизнесмени от него не си позволяват  да наричат служителите си ТЪПИ.

Отвратително отношние на софийският шеф Данчо Хаджиев към служителите! Този човек има за цел да те накара да се чувстваш като най-долното нищожество на света. Вечно е недоволен, в лошо настроение и какво ли още не. Колкото и добре да си вършиш работата, за него си некадърник, който просто е назначен в евтината телевизийка. Освен длъжността, която заемаш, се очаква да правиш още куп неща които не ти влизат в работата. С една дума ти си - роб (на Хаджиев).
Повечето колеги са готини, но има и интриганти с които трябва много да се внимава! Заплащането е на време, но мизерно, за софийските стандарти. Повечето новоназначени работят по два месеца без договор и никакво заплащане.
Техниката е под всякаква критика!
Хаджиев иска да влезе в политиката, а се държи с персонала си като с отрепки. За мен такъв човек няма място в парламента!

Няма да давам оценки. Просто ще съобщя един факт. Бях уволнен дисциплинарно. Заведох дело. Спечелих на първа инстанция.  Обжалваха. Спечелих и на втора инстанция. Жалваха се и на Върховния касационен съд - не успяха. Спечелих окончателно.

Здравейте, много искам да се занимавам с Журналистика. Завършила съм тази специалност, но опита ми е само от стажовете през лятото. Определено това е единствената професия, която бих работила с удоволствие. Доколкото разбирам СКАТ е място, където мога да придобия ценен опит и умения. Въпросът ми е КАК мога да започна работа там? И въобще как мога да се свържа с Валери Сименов и дали въобще ще ми обърне някакво внимание...

Винаги ще си спомням с най-добри чувства времето, през което работих в СКАТ.Най-вече заради Валери Симеонов.Това е работодателят, който уважава, цени и възнаграждава тези, които работят, без да щадят усилията си.

Мога  да  Ви  кажа , че  каквото и да се говори за фирмата  СКАТ, това е място , което  учи на труд и на дисциплина.Аз  н.р  цял  живот ще  съм благодарна на  Валери  Симеонов за това , че  ме  взе преди толкова години на работа в неговата  фирма.Той  ми  помогна  да  направя  име  в  бранша  и  ме  научи  на професионализъм , воля  и  твърдост.Виждала  съм  как  на  Валери  Симеонов  му  свалят  шапка  дори и негови  противници .ЗНАЧИ СА РАЗБРАЛИ , ЧЕ  ИМА ЗА КАКВО ДА ГО УВАЖАВАТ.Малко  хора или медии  могат да си позволят да имат  мнение  и  позиция  без  да  кланят  шапка  на  някого.Валери Симеонов  умее  това   до  съвършенство.НЕ  познавам  по-умен  и  амбициозен мъж  от  него.Тръгнах  си от фирмата   доброволно , а СИМЕОНОВ уважи решението ми.След него не всеки може да ми  бъде  шеф.

Ако на човек му се работи, колкото да не стои гладен - това е мястото. Става дума за Бургас. Пиша от позицията на бивш служител.
Място където никой не те зачита за нищо, служители/ки, които се мислят за по-велики от всички, изживяват се нещо като шефове, а като не стане на тяхното, глобяват на поразия, ей така за начесване на ината или пък уволняват, амо за да си докажат колко са "големи". Прави се всичко възможно да се почувства човек като нищожество.
В тази фирма, единствената привилегия е, че си получаваш заплатата без закъснение.
Други привилегии няма - плащаш си като поп дори мизерния интернет, който осигуряват.
И нищо чудно, че постоянно напускат служители. Фирмата има някаква странна политика за гонене на абонати и клиенти, вместо да ги спечели. Ама...каквото такова. Щастлив съм, че вече не съм техен служител.

С голям интерес изчетох менията за бившата ми месторабота и искам да ви споделя, че в част от тях няма много истина. Има си кусури разбира се, то къде ли ги няма, но чак толкова черна картинка не е било.
Вярно че Хаджиев е чешит, но докажеш ли му, че те бива в това което правиш започва да те уважава. Когато човек си гледа работата съвестно не трябва да се притеснява, но когато се шляе и се чуди само как да се скатава е нормално е и по-лошо отношение към него от страна на шефовете.
Пък това кой какви пари перял, какви коли си купувал, кво значение има когато си получаваш навреме заплатата?!
Разбира се голяма част от недоволните, които пишат тук са разни неразбрани "велики интелектуалци" или некадърници, изгонени поради некадърност, дето си мислят, че само като се появят на вратата на СКАТ и веднага ще им предложат заплата от 5000 лв. Да не говорим, че част от същите тези имат само едната дипломка (а понякога дори и такава нямат) и никакъв практически опит зад гърба си и тук започват да се учат на А и Б в телевизията. От личен опит знам, че навсякъде има такива типове-вечно недоволни от всичко, така че нищо ново под слънцето.
Колкото до натоварването може да се каже, че не е много голямо. Няма инфарктни ефири, работата като обем не е много и да се твърди, че някой го скъсвали от работа е най-малкото смешно за тези, които са запознати с реалната ситуация в СКАТ.
Техниката е добра, но разбира се трябва някой да може да работи с нея.
Колкото до заплатите може да се каже, че като цяло са на добро ниво, средно ниво за бранша. Едно мога да кажа със сигурност, че се дават винаги навреме и в пълен размер и не е имало закъснения, поне докато аз работех там.
Колкото до работната атмосфера може да се каже, че не е лоша, но има интриги и интриганти, но то къде ли ги няма :)