написано 10.09.2011г. неделя в 12:07
към обект/отдел стрелочник

ЗДРАВЕЙТЕ някой знае ли какв е сайта за заплатите, чувал съм че може да се види там кой колко има да взима и някой знае ли дали ще се дават парите в крайна сметка или не и кога ще е това БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

написано 02.09.2011г. събота в 14:00
към обект/отдел псв

Та ко става с парите ще ги вземимли някога или ще духаме СУПАТА

написано 02.08.2011г. сряда в 18:22

Говори се за пускане на производства.Работело се по разрешителното.Някой знае ли нещо?

написано 01.07.2011г. събота в 14:04

Само г-н Банков може да отговори на този въпрос,но той не желае да отговори.за целта трябва да се съберем пред комбината и дано тогава да ни отговори

написано 01.07.2011г. събота в 00:25
към обект/отдел кремиковци

Колеги нека да не допускаме и този път да се облагодетелстват с наще пари .Да се съберем пред цу и да си вземем това което ни дължът.

написано 30.06.2011г. петък в 20:16
към обект/отдел пгв-2

стига сте писали глупости ами кажете кой месец ште си вземем парите ако знае некой нещо и ще заработи ли некой цех

написано 28.06.2011г. сряда в 18:53
към обект/отдел доменна

бивши колеги,не смятатели че трябва вече да си потърсим парите от г-нБанков

написано 07.06.2011г. сряда в 10:02

от стачки и тем подобни вече няма смисъл, това трябвяше отдавна да бъде направено, но не слушайки тъпите синдикални лидери.А това за оптимизма е супер глупаво, изявлението на синдика е просто поредното замазване на положението, за да не му се досажда с въпроси.Защо продължавате да се хващате за сламки....лъжа след лъжа, отвратена съм....пожелавам на себе си и всички останали да си вземем парите, въпреки че невярвам вече...мошенници са всичките....

написано 01.06.2011г. четвъртък в 17:18

След обещанията на синдика и министъра доста хора са оптимисти.

Даже има приказки за много скорошно изплащане.Не мога да преценя,дали има смисъл от протести,ако не са добре организирани/като този на 25 май/.

Показани мнения 1 - 10 от общо 166 12345 По-стари » >|