написано 17.11.2014г. вторник в 17:50
към обект/отдел technical support with englisj

Здравейте, някой може ли даде някакво актуално инфо за тази фирма, заплати, работно време и т.н

Поканиха ме на интервю и ще се радвам да чуя мнението Ви

Благодаря :-)

написано 30.05.2013г. петък в 20:54

Здравейте, моля някой да даде актуална информация за нивата на заплащане. Знам, че фирмата работи изключително за чуждестранни клиенти, знам, че и собственика не е българин и ме интересува дали и възнагражденията са подобаващи. Също ме интересува каква е работната атмосфера, какви са отношенията с шефовете, какви хора работят там. Благодаря ви предварително!

написано 31.07.2012г. сряда в 21:10

Може ли да кажете какви наистина са заплатите? Защото 600 лв.звучи смешно.Мерси предварително.

написано 02.07.2012г. вторник в 16:06

Някой да спомене трудни ли са интервютата,има ли тест?

написано 14.10.2011г. събота в 11:20
в град Аврен

Само да добавя, тъй като видях, че има интерес към евентуалното увеличение на заплащането :

- всяка година ще имате актуализация на заплатата в размер на инфлацията за годината. Да предположим, че инфлацията е 4 %, при заплата от 627,11 лв, Вашето увеличение ще е от 25,08 лв

- бонусите от 150 лв, за които писах в предходното мнение, са в случай, че си вършите работата и таргетите са постигнати

Надявам се, че съм Ви бил от полза.

14/11/2011

написано 14.10.2011г. събота в 11:04

началната заплата е фиксирана и е следната :

- 650 лв (509,52 лв нетно) + бонус от 150 лв + ваучери за 50 лв през изпитателния срок.

- 800 лв (627,11 лв нетно) + бонус от 150 лв + ваучери за 50 лв след изпитателния срок.

Коментарите си направете сами.

Успех !

14/11/2011

написано 21.09.2011г. четвъртък в 16:18

Това е единственото работно място, на което съм се чувствала комфортно. Работех по краткосрочен проект и честно казано това бяха най-хубавите месеци свързани с работа там. Всеки проект има различно заплащане, има купони за храна, талони за таксита... Ходех и се прибирах широко ухилена, въпреки умората. Работела съм и на други места, но това е единственото място, където се чувствах добре.

написано 14.08.2011г. в 04:55

Работя от фирмата от няколко години, разбира се както във всяка фирма си има проблеми, но като цяло атмосферата е доста приятна. Има неизбежните клюки и слословия, има си колеги които не могат да се понасят, но това го има навсякъде.

Няма много мегдан за развитие и ако сте много амбициозни, може би това не е правилното място за Вас. Заплатата не е от най-високите в бранша и това е основна причина за текучеството във фирмата.

Привилегии почти няма. Има билярдна маса, джага и тенис маса, за свободното време, както и три вендинг машини.

Ангажираността зависи много от времето, но след месец два кгато свикнеш с работата не се "прибираш-пиеш две ракии-падаш под масата".

Местоположението е малко куцо, но пък си има служебен транспорт от метростанцията и от Руски паметник. Има също (когато околовръстното не е в ремонт) маршрутка (47) плюс няколко селски рейса.

Проблем е сградата, която е предвиждана (очевидно) за шоурум и е едно голямо хале, което трудно се отоплява/изстудява. В по-малките проекти това не е толкова сериозен проблем, но в големите проекти си е некомфортно.

Както каза написа един от постващите преди ме, това си е хубав uptraining, защото в почти всеки следващ кол център работата в такъв си е голямо предимство. (Не напразно ни наричат тренинг центъра на HP) :D

написано 12.08.2011г. събота в 09:34

Моля, бъдете конкретни по отношение на заплащането, субективно е да казвате дали за вас е добро или не.

Просто кажете колко пари взимате и дали се увеличават с времето.