СОТ 161 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. д-р Г.М. Димитров 52&markers=София,ул. д-р Г.М. Димитров 52

Голяма фирма... ръководена от големи ка*ути! Смених няколко инспектори, няколко обекти - един не ставаше за нищо! Кой от кой по-голям боклук и само гледат как да те прекарат! Началник-смените на обектите бяха още по-големи боклуци! Никой г*за не си мърда по цял ден, само знаят да ти дават акъл и имат безброй претенции! Пишат ти графика как им падне без да те питат изобщо, постоянно ти фраскат и извънредни смени, не защото има отпускари или болни, а просто няма хора! Текучеството е нон-стоп, а заплащането е по-малко от обещаното! Някой май си взима под масата от парите дето човек си ги е изработил и като ги питаш, все някви глупости ти надрънкват - данъци-манъци, такси-макси... Как 2 поредни месеца ще имаш да кажем 180 часа и ще вземеш с 30-40 лв различни заплати?! Част от тях са по банка - тя е точна, ама другото в плик все не излиза точно! Така е от години в тая фирма и винаги ще е така! Ако мислите обаче че говоря за 1500 лв и да ви липсват 40-50 лв - голям праз, нищо подобно! Плащат с най-много 100 лв над минималната заплата на стационарен пост! Ама нали се хвалят че са били най-голямата охранителна фирма в България! Тогава що не плащат повече?! Що не могат да спрат текучеството?! Дали не е защото никой не иска да го третират като роб, да работи за малко пари и то все нещо да му липсва, щото ония великите инспектори сигурно бъркат в пликовете и си гепят от парите на хората?! Така е във великия СОТ 161!

Работя от няколко години във тази фирма, общо взето става, със инспекторите който са били на моят обект не съм имал проблеми. Но имам и забележки към ръководството, заплащането е меко казано мизерно спрямо цените на стоките във магазините, 60лв ваучери за храна си е гавра със вашите служители дами и господа от ръководството-във доста по малки фирми за охрана дават по добри заплати от вас. Гледам по много обекти няма персонал, а наличният във по голямата си част са хора на 60 и нагоре години.

Здравейте, някой имали мнение за сот 161 като длъжност Physical Security Operation Center Operator, още не съм кандидатствал за тази работа, но ако може да ми се кажат мнения, ще съм благодарен дали да си правя труда да кандидатсвам за тази работа в jobs.bg.

НЕ ВИ ПРЕПОРЪЧВАМ ТАЗИ ЕКСПЛОАТАТОРСКА ФИРМА!

Долнопробна и пропаднала фирма ! Горещо НЕ препоръчвам да се занимавате с тях!

СОТ 161 е най-професионалната фирма в оханителния бранш. Екип от професионалисти, които си разбират от дейността,която извършват! Ако имате желание за работа и развитие в охранителния бранш,препоръчвам СОТ 161 работил съм и в други охранителни фирми и мога да твърдя,че по- добри условия на труд,отношение и заплащане от тези на СОТ 161 няма!Хейтърите нека да замълчат!

Преди месец имаше събрание в Бургас ония лъжец Христов. Резултатът след него 7 напуснали от патрула. Как няма? 780 стартова заплата. Напуснаха стари кадри. Патрулната дейност в СОТ 161 в Бургас си заминава. Няма хора за работа. Клиентите го виждат и се махат. Всичко благодарение на Христов. С тея смешни заплати още ще напуснат тези седмици.

В Сота е живота за София е малка заплата та и извънредни смени да дадеш повече ти взимат за осигуряване което е минимално за възрастни хора е добре работата.

Те ни лъжат,че ни плащат ние ги лъжем,че работим.Така беше в СОТ 161 така ще си и остане вовеки веков.Отдържат ти за осигуровки те тия пари остават във фирмата,ваучерите за храна ти ги отдържат от заработените пари и ти дават в пликче под масата остатъка от преведените пари по карта.Мошенници.Парите не ги вдигат с години и тия от ОКЦ-то нарочно не те вписват като се обадиш за радиовръзка за да те глобят накрая на месеца.Да това представете си е най-добрата охранителна фирма в България.Плаша се.Сега заради ковид пандемията ми казаха,че обектовите не ти дават да видиш и върху какво се разписваш така,че и те крадат пари от служителите.Не е истина.Представям си другите охранителни фирми колко са мизерни.

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM