написано 24.10.2009г. неделя в 13:17

Ако  си поставят в сайта и опция за регистриране, ще е  много по-добре

написано 28.02.2009г. неделя в 02:04
анонимен">мнение от
към обект/отдел 6iva6ki
az li4no sam dovolna no zapplatata e malko za tazi rabota raboteh tam v 6iva6kia ceh i e tejko za edna jena i napusnah poradi li4ni pri4ini i 4esno da vi kaja bih se varnala ako vdignat malko zaplatite te gi vdignaha no e malko
написано 02.06.2008г. вторник в 16:15
Само да махнат ...., който ръководи фирмата и няма да имат грешка. Ама ... и .... трябва да уредят хората си и да им пълнят гушите. Невероятно как някои хора още са там, имайки предвид нивото на заплатите...

Показани мнения 1 - 4 от общо 4

Връзки