Строително-Предприемачески Холдинг ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Оборище, ул.БУНАЯ, 8, офис 7&markers=София,Район р-н Оборище, ул.БУНАЯ, 8, офис 7

Строително-Предприемачески Холдинг ЕООД

Винаги забавят заплатите до 4 месеца назад или не ги плащат изобщо. Плащат само в брой до 200 лв през седмица-две. Иначе обещават колкото поискаш. Повечето служители се осигуряват на минималния праг. Всички специалисти и инженери напускат през глава. Без пари и уважение не се живее.При постъпване подписваш 20 документа. При напускане ти правят проблеми. Дават ти служебен телефон, като навъртиш служебни разговори извън страната те карат да си ги плащаш сам. Подадох сигнал до Инспекцията по труда.

Надявам се информацията относно това как протича интервю за позиция "Юрисконсулт" в тази компания и какви условия се предлагат да бъде от полза на всички кандидатстващи. Местоположението на офиса е на комуникативно място-близо да спирка на трамвай 5 и с това всички позитиви се изчерпват. Административният персонал е във възрастови диапазон от 55-60 год. Започват с уточнението, че няма реални осигуровки върху получаваното месечно възнаграждение и не задават въпрос относно очаквано такова. Вероятно търсят кандидати с около 1-2години опит, които нямат особени изисквания за условия на труд, както и високи професионални компетенции. Ако човек има нужда да се развива и да трупа опит, това определено не е мястото.

Добър ден.За всички които се интересуват от тази фирма,и длъжностите по нея,искам да кажа НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ.Във момента фирмата е много зле,не се изплащат заплати от няколко месеца,голи обещания,и никъква полза.Само ще затънете във заеми заради тях.Имаха добър период,доста обекти,добри заплати но..всичко свърши.Колегите напускат,и немогат да си вземат заработенот.Така,че не се доверявайте на тях.Седим по квартири,които спряха да се плащат от фирмата,чакаме си парите,но никой нищо не казва.Поне да ни освободат от работа и всеки да се спасява както може.Положението е зле...

имали някой който да каже нещо за фирмата и работата в косово.холдингът ми предлага работа за там.моля ако някои знае нещо за там да каже. благодаря.

Здравейте,имам предложение да започна като шофьор към дъщерната им фирма Пауър Билд за обекта им в Косово и в България. Някой би ли споделил инфо по темата .Предварително мерси..

Вижте тук за какви хора става дума

Измамници!!!. Георги Георгиев и СТРОИТЕЛНО-ПРЕДПРИЕМАЧЕСКИ ХОЛДИНГ използват фирми бушони и извършват измами. Ще ви накарат да работите с друга фирма уж дъщерна. Има десетки изгорели фирми за милиони. Потърсете в GOOGLE: “СПХ Инфраструктура ООД”, “Мейнконстракшън”, ХИДРА БИЛД 203423566, ИКАТРЕЙД ЕООД 131205285.

Заплатите се бавят!(до 25 число- вижте колко сме "големи". След това се почват болнични на касиерката .едно неловко мълчание и т.н. Шефовете са се обградили с куп НЕграмотни и мързеливи служители,които само гледат сайтовете за забавление и пазаруване по служебните си компютри, в същото време да натопят колега за нещо което е в ощърб на фирмата.всеки който е голям подмазвач на простите шефове краде като за послено и то с големи суми,но се заблудени и не виждат по-далеч от прозореца на луксозните си коли.подбира се ниско квалифициран персонал за да може да се командва и тъпче по-лесно. Ако сте човек без грам самоуважение и без никакви качества- заповядайте в СПХ

нови мнения за фирмата няма ли?
Ако има някой да каже от днешна дата как е рабоата във фирмата, условията и т.н ще е добре.
Появяват се през определено време техни обяви за работа, сайта им беше неактивен известно време...?

Заплатите са добри, но както е казал някой велик човек, могат да ти обещаят толкова, колкото никой не може да и плати. Обикновено се получават с 40-60 дена закъснение и на ръка, противно на закона да е превеждат по банков път. Наскоро открихме и че подфирмите на холдинга, в който работиме се фалират умишлено с цел да се измамят доставчици, но лошото е че хората, записани като работещи в тях отнасят негативите. Имаше и голямо уволнение на служители преди 2 месеца, бяха заменени със стажанти.