Поради системни опити за неспазване на правилата на сайта, мненията за тази фирма подлежат на проверка преди показването им.
написано 24.01.2012г. сряда в 16:00

Всичко си е ОК в счетоводния отдел и във фирмата като цяло. Бизнесът се разширява и затова се търсят читави хора. Очертават се нови проекти в БГ и навън, та ще трябват хора, а не е заради текучество

написано 15.07.2011г. събота в 09:20
към обект/отдел София

А какво става във финансово-счетоводния им отдел? Пак има обява за счетоводител - за да се сменят толкова често трябва да има нещо

написано 04.07.2011г. вторник в 11:48
в град Хасково

от почти две години съм в СПХ и мога да кажа, че запалтите идват редовно. преди много време имаше забавяния, но после всичко влезе в график и няма проблеми. мен не ме интересува дали някой демонстрира охолство, а дали си получавам парите и дали мога да си гледам семейството.да чукам на дърво, положението е ОК.

Надявам се да съм помогнал!

написано 05.05.2011г. петък в 12:24

Някой може ли да ми каже дали дават редовно заплати в тоя така "велик " СПХ???

Ходиш да се молиш за заплата , щот иначе не се знае кога ще я дадат и на всичкото отгоре я дават на 5-6 половинки. Няма по -НЕКОРЕКТНА ФИРМА от тях.

А иначе демонстрирата охолство???? но като дойде време за заплати -ПАРИ ВСЕ НЯМА!!! ЕХ ТАЯ КРИЗА ЩЕ ГИ ЗАСИПИ!!!

написано 23.03.2011г. четвъртък в 13:36
в град Русе

Милен е прав, че след като ръководството взе някои мерки работата потръгна. И инж. Георгиев и Михнев и Любо Конярски са добри ръководители, които могат да организират работата и се грижат за хораат си.

Аз лично съм доволен от работата и от условията

написано 27.02.2011г. в 15:17
към обект/отдел русе
в град Русе

ако наистена ръководството на холдинга е взело отношение по въпросният г-н ковачев и няма друг такъв които да се мисли за господ то може наистена работата да е потръгнала макар че работници има но специалисти липсват когато работих във фирмата аз мисля че бях единствен техник със подходящо образование относно г-н Георгиев резидент инжинера тои е много разбран човек както и прекия ми началник г-н Михнев стана така че по стечения на обстоятелствата ми прекратиха трудовия договор но това бе под въздеиствието на въпросния г-н Ковачев тои не може да търпи някои които си разбира от работата

написано 08.02.2011г. сряда в 16:00
в град Аврен

Истината е, че холдингът се грижи за хората си. И за да не звуча голословно - след като проключи работата по Пазарджик, ни намериха места в Хасково. А щеше да е най-лесно да ни кажат "благодаря. довиждане". Но това не стана ами ни поканиха да работим и на следващия обект. Сигурен съм, че ще стане така и след като завършим хасковската станция.

А и с колегите вече се сработихме и мога да кажа само хубави неща за тях. Като се познаваме работата върви по-лесно.

написано 08.02.2011г. сряда в 13:06
в град Аврен

Първата е станцията на Равда, която обслужва и Слънчев бряг и Несебър. До колкото знам тя работи от 5 години и до сега не е имало проблеми с експлоатацията й - всички системи функционират на 6.

Преди две години завършиха и ПСОВ Пазарджик, която е една от най-големите в България - за 120 000 души.

А станцията в Хасково вече е готова за въвеждане в експлоатация. Там са завършени всички сгради и съоръжения и е доставена и монтирана техниката.

написано 08.02.2011г. сряда в 12:48
в град Аврен

колега, ако имаш инфо, кажи кои са тези три станции.