Булкон Х ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Слатина, Квартал ЯВОРОВ, бл. 73, ет. 7, ап. 14&markers=София,Район р-н Слатина, Квартал ЯВОРОВ, бл. 73, ет. 7, ап. 14

Булкон Х ООД

Искам да напиша своето мнение за новата фирма НКН СТРОЙ, това е новото име на Булкон Х. Никога не ходете там ако сте уважаващ себе си човек. Пълни измамници и лъжци. Дължат на всички пари, но това изобщо не ги притеснява. Правиш неща, които изобщо не влизат в задълженията ти. За заплата ще има да чакаш, аз така и не я получих. Ако имате желание да работите и да не се знае дали ще ви платят отивайте, балъци се търсят навсякъде.

Здравейте, дойде и моят ред да изкажа мнение за фирмите на Дамян Христов. Като цяло всичко пточетено до тук е така, но има една подробност, че не с всеки служител гнХристов сд е държал гака. С мен например, да, задщбавя заплатите, да, изплаща само онази част, която е по-договор, а именно минкмалната за длъжността, но не мога да сд съглася, че се е държал лошо, поне с мен човекът винаги е имал уважително отношение и не ми е повишавал тон. Чувала съм го да вика на други служители обаче,но не мога да кажа защо. Като цяло работата му беше доста напрегната, много забавяха и плащанията към него, което беше причина и след като напуснах да забави и моето с година и половина, но след като се обърнах към Инспекцията по труда, неговата секретарка сама ме потърси и ми изплатиха послвдното трудово възнаграждение даже и с неползваната полагаема отпуска за перида, в който бях назначена.
Не искам да го защитавам, защото съм чувала за много лошо отношение към колеги от отдел,, проектиране ,, но към мен лошо не се е държал. Чувала съм и, че не им е плащал, но на мен всичко ми изплати, дофи и след като се обърнах към Инспекцията и като част от администрацията мога да кажа, че имаше една секретарка, на която пред мен изплати ссички дължими суми, заедно с неползваните полагаеми отпуски... Така, че аз нямам вече претенции към г-н Христов и бих казала, че ако чпвек се отнася подобаващо с него, не би имал проблем, защото много от вече бившите му служители в строителството бяха го завличали с надвзети заплати, кражби на инструменти и даже акумулатори от багерите и др. машини...
В никакъв случай не искам да оправдавам ниного... Нито да го нападам... Просто изказвам моята гледна точка... Защото си мисля, че човек, за да постъпи по един или друг начин има някаква причина за това. А ако някой се чувства засегнат или ощетен... Нека потърси първо за разговор г-н Христов и след това да потърси правата си в Инспекцията по труда, преди да гонапада или набеждава.
Да, не ми беше лесно по 20 пъти да посещавам офиса и да ми обещава, че ще изплати последната ми заплата, но човекът ми изплати всичко и така сагата Булкон за мен приключи и не тая лошо към управителя.
Желая успех на всички и весели празници

ЗДРАВЕЙТЕ,

РЕШИХ ДА ПИША ТУК , ЗАЩОТО ВСИЧКИ ТРЯБВА ДА ЗНАЯТ И ДА СА НАЯСНО ЩО ЗА "ЧОВЕК" Е ДАМЯН ХРИСТОВ

ТОВА Е ЧОВЕК, КОЙТО НЕ ГО ИНТЕРЕСУВАТ ОСТАНАЛИТЕ - НИТО РАБОТНИЦИТЕ МУ ,НИТО СЛУЖИТЕЛИТЕ, НИТО КЛИЕНТИТЕ МУ, НИТО ФИРМИТЕ С КОИТО РАБОТИ ,ДОСТАВЧИЦИТЕ МУ И Т.Н.
БЕЗКРУПУЛЕН ЛЪЖЕЦ И МАНИПУЛАТОР. ТРЕТИРА ХОРАТА СИ КАТО РОБИ И АКО МОЖЕ ДА МУ РАБОТЯТ И ПО 24 ЧАСА ЩЕ Е НАЙ-ДОБРЕ -КАТО РАЗБИРА СЕ НЕ ИМ ПЛАЩА ПОСЛЕ. БИЛ СЪМ СВИДЕТЕЛ КАК СЕ ДЪРЖИ С ХОРАТА СИ В ОФИСА И ПО ОБЕКТИТЕ . ГАДНО И МЕКО КАЗАНО ОТВРАТИТЕЛНО ОТНОШЕНИЕ . НЕ СЕ СЪОБРАЗЯВА С НИКОЙ И С НИЩО -ОБИЖДА, УНИЖАВА, ПСУВА, КРЕЩИ ИСТЕРИЧНО. ТЪПЧЕ И МАЧКА ХОРАТА НЕПРЕКЪСНАТО.ЗАТОВА И ТЕКУЧЕСТВОТО ПРИ НЕГО Е НЕПРЕКЪСНАТО -ХОРАТА БЯГАТ ОТ НЕГО КОГАТО ГО ВИДЯТ КАКЪВ ДЕСПОТ Е .
СУПЕР НЕКОРЕКТЕН ВЪВ ВСЯКО ЕДНО ОТНОШЕНИЕ. ДЪЛЖИ ПАРИ НА МНОГО ФИРМИ -ВКЛЮЧИТЕЛНО И НА НАС, КОГАТО МУ ЗВЪНИШ НЕ СИ ВДИГА ТЕЛЕФОНА С СЕ КРИЕ - ЗАЩОТО ТРЯБВА ДА ДАВА ПАРИ А НА НЕГО НЕ МУ СЕ ДАВАТ ИЗОБЩО. КОГАТО ИМА ДА ВЗИМА ОБАЧЕ ЩЕ ТИ ИЗВАДИ ДУШАТА
ИЗМАМНИК ОТ КЛАСА. МОШЕНИК
ТОВА Е ЕДНА ПЕРСОНА КОЯТО СИ МИСЛИ, ЧЕ ЦЕЛИЯ СВЯТ СЕ ВЪРТИ ОКОЛО НЕГО И ЧЕ ВСИЧКИ СА МУ ДЛЪЖНИ.
ЗАТЪНАЛ Е В ХИЛЯДИ ЗАЕМИ КЪМ МНОГО ФИРМИ С ХИЛЯДИ ЛЕВОВЕ. НА ВСИЧКИТЕ СИ ФИРМИ ИМА ЗАПОРИ (защо ли ).ИЗЛЪГАЛ Е МНОГО ХОРА И ПРОДЪЛЖАВА ДА ГО ПРАВИ
ИМА ОТВРАТИТЕЛЕН ХАРАКТЕР. ГОЛЯМ ЕГОИСТ И
Е СУПЕР НЕРВАК. ТАКИВА ХОРА КАТО НЕГО ТРЯБВА ДА СЕ ЗАКЛЮЧВАТ НА ТОПЛО И ЗА ДЪЛГО .
ИМА РЕДИЦА ФИРМИ НОВИ И НЕПРЕКЪСНАТО ПРАВИ НОВИ
НКН ИНВЕСТ
НКН ГРУП
НКН СТРОЙ
СОФТРАНССТРОЙ И ТН

ЕДНА ПРОВЕРКА С НЕГОВОТО ИМЕ И ВИЖДАТЕ В КОЛКО МНОГО ФИРМИ ИМА УЧАСТИЕ -КАТО РАЗБИРА СЕ УПРАВИТЕЛИТЕ СА ДРУГИ.
ЕДИН СЪВЕТ - НЕ ИМАЙТЕ НИЩО ОБЩО С ТОЗИ ПОДМОЛЕН ЧОВЕК ....ЩЕ ИЗЛЪЖЕ И ВАС СТОЙТЕ ПО-ДАЛЕЧ ОТ ДАМЯН ХРИСТОВ.....НЕ СЛУЧАЙНО ТУК НЯМА ЕДИН ДОБЪР КОМЕНТАР ИЛИ ПОНЕ ЕДНА ДОБРА ДУМА ЗА НЕГО.

Даман Христов е един лъжец, обещава една заплата получаваш по-малка, не спазва дати за изплащане на заплати и съотвенто дава по-малко.Работи се 9-10ч, без обедна почивка, когато неиска да плаща обвинява служителите, че са виновни за това, че клиентите не плащат.Вика крещи, заплашва с глоби, отнася се много лошо към напусналите , като ги обвинява в кражби и естествено не си изплаща задълженията към тях. Иска да се правят много работи едновременно, за да те отреже, за пари.Обстановка е мнго нажежена, има голямо текучество, хората работят максимум до 3-4 месеца и ситръгват без заплата.Изощо не идвайте да работите във фирмите му- Булкон СТрой, булкон Х, Булкон Риал Истейт, Булкон Транс, НКН Инвест, Строителство и Ремонти и други

Човек, който се отнася с работниците и служителите си като с крепостни. Кара ги да работят по 9-11 часа на ден като в повечето случаи изпълняват по повече от една функция, независимо че заплатата е за една. Договаря се за една заплата, като естествено осигурява върху минималната, но да си получиш договореното е несбъдната мечта. Има огромно текучество, повечето хора работят по месец- два и бягат. НЕ ОТИВАЙТЕ ТАМ ДОРИ И ЗА ИНТЕРВЮ! Успява да омае евентуалния кандидат с обещания и си оставаш само с обещанията му. Дори негови бивши клиенти или доставчици съветват БЯГАЙТЕ СЪС СКОРОСТТА НА СВЕТЛИНАТА. А ако случайно вече сте започнали работа там направете нужното и се отървете от заробващото ви неполучаване на заплата, за да затънете с колкото може по-малко пари.

Този измамник Дамян Христов работи така от 20 години и ако не го окошарят няма да се промени. Още от времето на ф-ма Далина.
Бегайте с 200, не плаща нито на служителите си нито на партньори. Пълен измамник. Циганска история.

Вижте синтезирана информация за Дамян Христов и фирмите му.

palen mo6enik

С две думи фирма фантом. Дамян Христов лъже прекалено убедително. Така и неможах за краткия си срок който работих да взема пари. Обещания към по-добро имаше, но изпълнения никакви. В тази фирма търсят балъци. Фирмата има и задължения към други фирми от които се е снабдявала. Приближените му служители само вдигат рамене, когато им зададеш въпрос на който няма как да не знаят отговора. Надявам се , че съм била полезна.

Пазете се и предупрете всички,които познавате. Любимата ви Булкон-Х вече е  Булкон Риал Истейт ООД и е наводнила jobs.bg с обяви за работа. Дали предната не е фалирана умишлено, за да не се плати на всички работници и доставчици? Изборът си е ваш,разбира се. Но помнете приказкара, че вълка си мени само козината, не и нрава!