написано 11.05.2007г. събота в 10:00
Има си хас да не плащат добре. Представяте ли си - Майкрософт да не плаща добре. Относно многото работа - да вярно е. Ама както казва един човек, толкова пари ти дават, че след 3-4 месеца си накупил всичко което ти трябва и нямаш какво да правиш парите повече. Обаче и за компетентността не съм съгласен. Вярно, не са големи практици блъскали се в частна фирма с големи проблеми, но и не са без покритие. Имал съм работа с тях, работи се професионално, а и си има по-високи нива, където има по-голяма компетентност. Ако и проблема Ви има нужда от такава.
написано 04.01.2007г. петък в 16:51
Аз не работя там, но познавам няколко човека, които работят там. Общото между всички е високото самочувствие и техническата некомпенентност. Може би трябва да набират хора от НАТФИС, въпреки че почти всички позиции се запълват от познати.

Едно уточнение - Майкрософт България във същност са продавачи и съпорт на продуктите, а не техни създатели, както си мислят мнозина.
написано 08.11.2006г. четвъртък в 16:13
Rabotish i poluchavash. Ako sedish i bleesh suotvetno niama da poluchish i shte budesh izgonen. Microsoft e edna ot nai dobrite. Mnogo pari vzimam no i iziskvat mnogo ot mene. Bih gi preporuchal na vseki.
Показани мнения 1 - 4 от общо 4