Microsoft Corp. / Майкрософт България /img/frontend/nomap.png"

Microsoft Corp. / Майкрософт България

Шефовете са мишки, останалите са продавачи на услуги... тва е.... затъването ви е гарантирано, особено , ако не играете по свирката на HR и на всичките недоебани фусти.

Microsoft винаги е забавяла развитието на много от добрепознатите днес технологии. В момента сред голяма част от технически-грамотните хора Microsoft е само пречка за развитие. За да намерите повече информация за това което казвам - прочетете навсякъде!
Няколко дребни примера:
Политиката, която Microsoft държи спрямо потребителите си ограничава правата и налага такси (малък например за това - google.com: "microsoft tax")
Всички знаем че продуктите на Microsoft са некачествени.
От там нататък колко пари давали, колко много работели, колко компетентни били... Сещате се!
Съмнявам се жестоко, че хората които работят за тях са компетентни и знаят къде се намират.

Има си хас да не плащат добре. Представяте ли си - Майкрософт да не плаща добре. Относно многото работа - да вярно е. Ама както казва един човек, толкова пари ти дават, че след 3-4 месеца си накупил всичко което ти трябва и нямаш какво да правиш парите повече. Обаче и за компетентността не съм съгласен. Вярно, не са големи практици блъскали се в частна фирма с големи проблеми, но и не са без покритие. Имал съм работа с тях, работи се професионално, а и си има по-високи нива, където има по-голяма компетентност. Ако и проблема Ви има нужда от такава.

Аз не работя там, но познавам няколко човека, които работят там. Общото между всички е високото самочувствие и техническата некомпенентност. Може би трябва да набират хора от НАТФИС, въпреки че почти всички позиции се запълват от познати.

Едно уточнение - Майкрософт България във същност са продавачи и съпорт на продуктите, а не техни създатели, както си мислят мнозина.

Rabotish i poluchavash. Ako sedish i bleesh suotvetno niama da poluchish i shte budesh izgonen. Microsoft e edna ot nai dobrite. Mnogo pari vzimam no i iziskvat mnogo ot mene. Bih gi preporuchal na vseki.