Резбонарезни Инструменти Габрово (РИГ) ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Резбонарезни Инструменти Габрово (РИГ) ЕООД

фирмата е супер

Не съм се уредил по никакъв начин... Кандидатствах, бях поканен на интервю и от 10 човека 2ма извадихме късмет.

За господин ..... еди  кой си си  прав.Радвам се че си по добре но не всеки може да са уреди като тебе.Извинявай ако съм те обидил с нещо

Госин Стар работик изобщо не съжалявам че се махнах от тази фирма навреме.. Без да си кривя душата или да се хваля но сега основната ми заплата в предприятието което работя е почти два пъти повече от брутната която съм получавал във РИГ. А в работна среда няма смисъл да споменавам...Имам чувството че фирмата е с десетилетия назад в сравнение със други. Е...желая със здраве да си се пенсионираш там....Ако не фалира заради некомпетентното управление на Госин....еди кой си.. знаеш.

Незнам в Габрово какви хора са при вас , но в Трявна има хора както незаменими така и неповторими на простотий. Незнам до къде ще им стигне простотията в бъдеще ( ако има въобще такова фирмата ).

ТИ БЕ БИВШИЯТ СЛУЖИТЕЛ НАПИШИ СЕ ИМЕТО БЕ А ПЪК АЗ ЩЕ НАПИША МОЕТО И ЩЕ  ТИ КАЖА КАКЪВ СИ БИЛ И КАК СИ РАБОТИЛ КАТО СИ ТОЛКОВА ОТВОРЕН И ПЛЮЕШ НАЛЯВО И НА ДЯСНО . ОТВОРКО.В ТОЯ ЗАВОД РАБОТЯ 32ГОДИНИ И МЕ ДРАЗНЯТ ТАКИВА КАТО ТЕБЕ ОТВОРКОВЦИ.ЧЕ ИМА НЕЩА КОИТО НЕ СА КАКТО ТРЯБВА НО ТАКАВА НИ Е ДЪРЖАВАТА КАТО ИЛИ НЕ ГЛАСУВАТЕ ИЛИ ГЛАСУВАТЕ ЗА КОМУНИСТИТЕ.ТОВА Е ЕДИН ОТ МАЛКОТО РАБОТЕЩИ ЗАВОДИ В МОМЕНТА НО ЗНАЕШ ЛИ ЧЕ СЛЕД 19 ЧАСА НЕ СЕ РАБОТИ.ВСЕКИ ИСКА ПАРИ НО ТЕ ОТ КЪДЕ ДА ДОЙДАТ .ЧУВАЛ ЛИ СИ ГО ТОВА НИЕ ГИ ЛЪЖЕМ ЧЕ РАБОТИМ А ТЕ НИ ЛЪЖАТ ЧЕ НИ ПЛАЩАТ.ЗАВОДА Е НА ВСИЧКИ НИ АКО ИМА ДОБРА ПЕЧАЛБА ШЕ ИМА И ПАРИ ЗА НАС.ПРОБЛЕМА Е НА ВСИЧКИ НИ .ЧЕ НЯКОИ СЕ МИСЛЯТ ЗА ВЕЛИКИ ПРОБЛЕМА Е ТЕХЕН НО СТРАДАМЕ И НИЕ .ТОВА Е ФАКТ И АЗ СЪМ СЪГЛАСЕН СЪС ТОВА.ВЪПРОС НА ЧУВСТВО НА МЯРКА И НА СКРОМНОСТ.НЯМА НЕЗАМЕНИМИ ХОРА ИМА НЕПОВТОРИМИ.

Значи всички които са работили или работят още знаят фирмата на какво положение е. Началници ПУЦ-аджии и среднисти. Г-н Прокуристът (отхвърленият любовник) ще съсипе на Г-н Швамбергер фирмата и последнен ще си тръгне от там. Откакто станаха рокади в управлението на фирмата положението е повече от критично. 2/3ти от персонала съкратен или напуснал а останалата част със 10 неплатени дена в месеца. Всеки си наляга парцалите в тази криза и се мъчи всячески да се задържи на работното си място. Бива тъпкан и мачкан като боклук от началници и доверени мамини. Всеки който е напуснал е по-добре в момента. За условията на труд...нещата са плачебни..Масла, пушаци жега и аспирация пропита със масло която мине не мине се запалва. Заплатата стига колкото да преживяваш, но здравето което даваш във фирмата, то е безценно но никой началник не ти го цени. Давам пример за метчици, дорникови и термичен. Ръцете до рамена във сулфорно или консервационно масло, пушилка във челната заварка,прах, шум над 120дб. температури над 40градуса. А вредните са .., няма и 10лв. Нека някой който може да оспори това което съм написал...да заповяда

ужас

Какво става ве никой не пише вече.Сигурно са се оправили нещата

ООООО,ама Вие сте имали и премии.А някои и заплати нямаха за Нова година.Поне не се оплаквайте..