КООП ХРИСТО НИКОВ /img/frontend/nomap.png"

КООП ХРИСТО НИКОВ

Здравейте. Искам да изкажа мнението си за унижението, на което ме подложи г-жа Кърдова генерален директор на хотел Кооп в София. Бях извикана на интервю защото съм с чуждо образование и опит в чужбина. Викаха ме на интервю три пъти след като още първия път им казах че не съм добра в Ехел и кандидатствам за позиция хаускиипинг. Г-жа Кърдова ми каза обаче, че аз трябва да започна работа в отдел дирекция и ме представи на директорката, която ме разпитваше за новости от чужбина. Накараха ме да правя писмен тест на който един от въпросите беше как да се изготви маркетингова стратегия на цялата им верига, която аз не познавах в детайли, а само от Интернет. След теста ми беше отговорено, че не мога да работя при тях защото ми бил слаб ексела, което знаеха от първото ми интервю. Г-жа Кърдова ми каза, че тя била добра в ексел и била учила в Лондон, а аз не съм и не съм могла да взимам самостоятелни решения, защото майка ми ме била до карала на интервюто. Колата ми просто беше развалена, а трите интервюта ми се сториха като някакво състезание на въпросната госпожа с мен. Искам да подчертая, че когато връщате хора от Перник или Кюстендил по три пъти на интервю може би изяждате всичките им дневни пари и тези на децата им и просто се подигравате с тях. А после търсите качествен персонал. Аз не бих препоръчала този хотел за сериозна работа на хора идващи от чужбина. Там просто им липсва човещина, а са директори на централен хотел.

Здравейте! Казвам се Нина, студентка на 21год. Бях промоутърка към фирмата. Занимавах се с провеждането на дегустации, на продуктите(предимно сухи пасти Балкан и Малибу) по  магазините в София. Работех чрез фирма посредник-Икон ТАГ БК ЕООД. За повечето дегустации съм била и супервайзор-или с други думи сама отивах до завода Христо Ников и взимах необходимите продукти за промоциите(хранителни,промоционална маса и др) и след края на дегустациите ги връщах обратно.
Отношението на фирмата беше любезно, до момента, в който трябваше да ми заплатят(както и на други промоутърки). Уверяваха ни, че това ще се случи "скоро..скоро..другият месец..другата седмица" и в един момент просто спряха да  отговарят на мобилните и служебни телефони. Част от посочените телефонни номера и на двете фирми-Христо Ников и Икон Таг са закрити, а на другите не отговарят.
Как и от кого мога да  получа парите,които съм заслужила? Вече мина повече от година. Кога фирмите ще заплащат изработения труд на хората? Кога и кой ще се търси отговорност на тези некоректни фирми? Вярвам, че не съм единствената потърпевша. Не знам към кого да се обърна. Продължавам да виждам продуктите на кооперацията по хранителните магазини. А от други места чувам, че е фалирала....
Моля Ви, ако  имате повече информация и/или  желание да ми помогнете по някакъв начин ще съм Ви много благодарна.

Емилия КОТЕВА -ПРЕАСЕДАТЕЛ  на кооп Хр Ников съсипа коопрацията и  Е ЗА ЗАТВОРА  НО В България всичко е МАФИЯ  и няма закони  За 6 години ТЯ ОГРАБИ КООПЕРАЦИЯТА  И  СЕГА  ЩЕ СЛОЖИ  ТОЧКАТА  на това което ние създадохме  Не Ви ли е срам от писанията по долу отидете сега да видите състоянието на кооперацията
ЕВАЛА госпожо.................................

Борисов/А/ не Ви ли е неудобно от писанията по долу за г-жа инжинерката  КОЯТО ПРЕЗ ЖИВОТА СИ НЕ Е СЪЗДАЛА НИТО ЕДНО ИЗДЕЛИЕ поне докато аз работех в кооп но че е съсипала асортиментите и УНИЩОЖИ  КООПЕРАЦИЯТА  ТОВА Е ИСТИНАТА
ПОМИСЛЕТЕ СИ КОЛКО ЧОВЕШКИ СЪДБИ ЛЕЖАТ НА СЪВЕСТА И  КАКТО И НА  ВАШТА  БорисовА     ЩЕ ДОЙДЕ  ВИДОВИЯ ДЕН

Смятам че нападките към г-жа Котева са неуместни и неверни.След напускането на стария председател,който  остави кооперацията в лощо финансово състояние,поради закупуване на оскъпени и лошо качествени суровини и материали,неправилен подбор на персонала,разпродажба на собственост и др. се проведоха свободни и демократични избори на които кооператорите с радост избраха много по-млад и надежден специалист-инженер Котева.Спомнете си драги колеги как подготвяхме изборите,майсторяхме дружно урните за гласуване!Как се радвахме на успеха на нашата колежка! А сега тези коментари.Избрахме един честен и способен специалист,работил дълги години за развитие на предприятието,разработвал десетки нови изделия,нови технологии,съдействал за укрепването на колектива,трудовата и технологична дисципина,с висока отговорност и морал.А сега е трудно ,на пазара има много конкурентни изделия,изисква се усилена работа,професионални умения,усилия за преодоляване на кризата.Трябва да се мобилизирате,за да извоювате по-високи заплати с труд и дисциплина, а не да упреквате вашия председател.така уронвате престижа на кооперацията.

Познавам госпожа Котева,тя е добър ръководител и се грижи за кооперациятя,която др.Делев беше оставил в лошо състояние и след много провали.Особено тревожен беше случая с плесенясалото какао и прекомерното дозиране на алкохол в сухите пасти ,грешки които негови протежета некомпетентти и  началници на отдели бяха допуснали.
Подкрепяйте г-жа Котева ,тя ще доведе кооперацията до просперитет!

Не мога да повярвам, че ибраха отново Котева за председател на Кооперацията. Как може да избереш човек, който краде и лъже хората. Осигорява им заплати от 230 до 400 лв. Успя да ги купи с една минерална вода и накрая май ще пият само една студена вода. В друг форум писах, че там има само овце, сгрешил съм и се извинявам, там са останали само мега овце. И все пак дано нещата се оправят и да излезнат на яве всички кражби и злоупотреби на Котева. Срещам бивши колеги, които се оплакват, че взимат страшно малко пари, а след това гласуват за нея. Не мога да разбера що за хора са това.

С ДВЕ ДУМИ НА КООП И ТРЯБВА НОВО РЪКОВОДСТВО И 90%НОВ ПЕРСОНАЛ, КОЙТО ДА МИСЛИ ПОРАЗЛИЧЕН НАЧИН И ПО НОВ НАЧИН ДА СЕ РАБОТИ ЗА ДА ИЗПЛУВА

Христо Ников" - нови продуктиЗащо преди това не се поинтересувате как г-жа ...... ...... от кооперацията, колко дела се водат срещу нея ,как изгони работници благодарение на които предприатието е стигнало до тук .И колко редовно изплаща заплатите на останалите по нейно осмотрение.Как преназначава хората по симпатия на други длъжности без да има каквото и да е право. от създателите на суха паста "Балкан Как така г-жо ...... Вие ,която милеете толкова за комбната заложихте поточната линия за сухи пастии преди да сте изплатили заема и да сте я освободили от ипотека уреждате нов заем ?????? Нима не Ви е известно ,че в момента се водят дела срещу Вас и отново Г-жо .....,нарушавате закона.Но явно това не ви притеснява.Дали всичко това е известно на г-жа .....,или отново сте ползвали вашите връзки за кото ни напомняте НЕПРЕКЪСНАТОв завода.г-жо ......
До кога ще водите Кооперацията към ФАЛИТ
Къде оставихте обещанията за светлото бъдеще на КООП Христо Ников
Ти ВЪОБЩЕ НЕ СТАВАШ ЗА РЪКОВОДИТЕЛ И ПО ДОБРЕ СИ ВЪРВИ
Преди това ДАИ ОТЧЕТ ЗА над 3000000лв от продажбата на цех .... .... и машините които продадохте
Защо ТИ ИЗБЯГАХА СЧЕТОВОДИТЕЛИТЕ? Г-жо ...... защо сте толкова непочтенна към счетоводната къща на г-жа ..... .... и тръбите в цял комбинат ,че тя е уредила поредния ....... заем на комбината за ваште далавери благодарение на връзките на бащата на тази ........ ,както ВИЕ казвате г-жо ....... на всеслушание "ГЕНЕРАЛА"Да всъшност Вие винаги сте била непочтенна ,още от времето когато г-н ..... .... ВИ купи апартаментав"Младост "а пък сега казвате,че сте доволна от услугите ,които Ви прави зетят на г-н .......Силно се съмнявам ,че този млад ,макар и в парламента по Ваши думи би откликнал на Ваште далавери. ...... ВЪРНИ ПАРИТЕ НА ЗАВОДАГ-жо ...... АМА ВИЕ СТЕ ЗА СЪД
Знае ли Г-жа ........ как УНИЩОЖАВАТЕ Кооп Христо ников???????????????????????? Никоя банка да не и дава пари на кредит защото е избрана нелигитимно както и оправителния съвет в момента не е пълен..Срещу избирането и се водат дела че хората не я искат...... И ЛЪЖЕ БЕЗОБРАЗНО!!!Никои да не и дава суровини и материяли без пари защото ще го завлече.

ТОВА ПРЕСТАВЛЯВА Г-ЖА ...... И ДАНО СЕ НАМЕРИ СЪД КОИТО ДА Я ОСЪДИGospojo .....,za6to opropasti kooperaciqta,za6to ne plati6 na horata koito izgoni ili napysnaha ot nekadurnoto ti rukovodstvo li4nite vnoski koito sa pravili v kooperaciqta,koito ti nari4a6 ``dqlov kapital``.Za6to ne se mahne6 ot tozi post,kato nemoje da ypravlqva6 kooperaciqta,a dade ypravlenieto na firma ``SIKOMERSIAL`` i advokatskata ku6ta.Za6to prodava6 prodykciqta na predpriqtieto na edna edinstvena firma i to bez pe4alba.Moje bi za da moje6 posle da vzima6 tlusti komisionni.Za6to vzima6 re6eniq za predpriqtieto sled kato si s nepulen ypravitelen suvet,a sre6ty teb se vodqt dela.Mnogo burzo zabravi gladnite si godini kogato 5 leva ti se stryvaha sustoqnie.Znai 4e 6te se nameri sud koito da te osudi i da te prati kadeto ti e mqstoto.Za tova po dobre si vurvi na selo ot kudeto doide.Kolkoto i subraniq da pravi6 za da pla6i6 horata koito vse o6te rabotqt v KOOP. znai 4e nikoi ne te haresva i dori tezi,koito ti se pravqt na priqteli.govorqt zad gurba ti.Otnovo ti predstoqt proverki i tozi put s pari nqma da moje da se otkypi6 -жо ..... ,защо Вие кото се имате за толкова точна ,честна и праволинейна ЗАГУБИХЕ вички д
ела от съкратените.Защо г-жо ..... ни принуждавате да променим устава на Кооперацията и да ви изберем отново ,което много добра знаете е ПРОТИВ нашата воля-страхувате ли се от нещо?????? Е г-жо защо си толкова притеснена ,че занимаваш всички какво било писано за теб??????
Ами всичко писано до тук е ИСТИНА.Съсипа завода
ОКРАДЕ ГО,СЪСИПА и продължаваш да СЪСИПВАШ ХОРАТА!!!!!!!Продаде машините на конкуренцията,
заложи поточната линия за да си изтеглиш заеми ,ПРОДАДЕ ЦЯЛ ЦЕХ ЗА 3МИЛИОНА И ВСИЧКО ТОВА ,САМО ЗА ТЕБ И .....,КУПИ "ПЕЖО "НА ЛИЗИНГ ЗА СМЕТКА НА НАС РАБОТНИЦИТЕ А В СЪЩНОСТ ТЯ Е ЗА ДОНОСТНИКА ТИ .... той я ползва като ЛИЧНА а изплащането е от НАС
и г-жо как ли се чустваш след всичко???????
Тука няма СЪД за теб ,но соро до няколко дни
всичко събрано за теб ще ОТЛЕТИ в нужната посока -ЗАЩОТО ТИ ТРЯБВА ДА СИ ПЛАТИШЗА ВСИЧКО!
ХА ти беше много обидена ,че те нарекли по-горе ДЕБЕЛОГЪЗА как може такова нещо???????
.... ... ... .... ...
ИДИ СИ НЕ ТЕ ИСКАМЕ ТИ СИ МНОГО ЛОША И МНОГО
МНОГО АЛЧНА И НЕ НИ ЗАНИМАВАЙ С ТОВА КОЙ КАКВО Е ПИСАЛ ЗАЩОТО ТОВА Е ИСТИНА!!!!!!!!!!!
ОТИВАЙ СИ ВСЕ ОЩЕ ИМАШ ВРЕМЕ-САМО СЪД ЗА ТЕБ!!!
МИСЛИШ ,че успя да ни замажеш очите с днешните
70лв.ВЕЛИГДЕНСКИ не НЕ СМЕ ТОЛКОВА ГЛУПАВИ колкото ТЕБ .ПИСМО ---ЛЪЖА Е ВСИЧКО В НЕГО И ТИ ГО ЗНАЕШ ... ... ... ... ... .. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
а на кого увеличи заплатите???????????
много добре знаеш ,че не на ВСИЧКИ!!!!!

САМО НА ТВОЙТЕ-ДОНОСНИЦИТЕ!!!!!!!!!! Помниш ли ......,как пла4еше,когато ...... си отиваше и какви обещаниа даваше само и само да те избереът за Председател?Какво стана сега кооперацията работа само за тебе за да можеш да взимаш комисионни като продаваш продукцията без пе4алба на една единствена фирма?Ползваш служебната кола като ли4на,както и цялото предприятие! Завърна ли се от почивката поугои ли се още?
Сега с нови сили започваш да целта ТИ е ЕДНА - ДА ПРИСВУИШ Хр Ников и после и ние дето ти помагаме да изриташ като тези дето ти пречеха Защо изгони вишистите за да не ти вземе някои ПОСТЧЕТО нали.......Хитра ама .. ... била си и ще бъдеш все ТАКАВА- ... .... Ще доиде и твоя ден няма да ти се размине....
Защо изнуди с твоито послушно ...... упр.съвет да си увеличиш заплатата още с 200 лв -мално ли ти е това що лапаш.
Лапай -лапай че малко ти остава.ПОНАЛЕЙ още .. .. .. ... ,дали спитете спокойно като знаете колко бяхте бедничка ,как събирахте 1,50 лв.да се приберете в къщи ,как бяхте длъжница на ЦЯЛ комбинат-с пари разбира се и сега вече колко много сте БОГАТА .Имате вече ОБМЕНО БЮРО О ЙЕ заедно с вашето ... .. ... .Г-ЖО ..... как го потигнахте ЕВАЛА.
Знаете ли г-жо ...... ,ВИЕ източвате комбината,умишлено го съсипвате ,съсипахте КОЛЕКТИВА и ти .... .. ... ЖЕНО СИ ЗА СЪД,И ДАЙ БОЖЕ ДА ГО ПОЛУЧИШ А ТО ЩЕ САНЕ!!!!! Никоя банка да не и дава пари на кредит защото е избрана нелигитимно както и оправителния съвет в момента не е пълен..Срещу избирането и се водат дела че хората не я искат...... И ЛЪЖЕ БЕЗОБРАЗНО!!!Никои да не и дава суровини и материяли без пари защото ще го завлече.

ТОВА ПРЕСТАВЛЯВА Г-ЖА ....... И ДАНО СЕ НАМЕРИ СЪД КОИТО ДА Я ОСЪДИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!