Санитекс Пейпър Продуктс ООД /img/frontend/nomap.png"

Санитекс Пейпър Продуктс ООД

Пълна мизерия
Постоянно вървя обява за работници администрация и какво ли не,повечето където работят са от провинцията хора който са го закъсали с кредити и какво ли не.Хора има чак от Костенец който пътуват

Мдаааа, на интервюто:
"...търсим ние специалисти, които знаят, могат и имат желание за работа и разтеж във фирмата, имат необходимото образование. Положението във фирмата е добро, иамаме добри специалисти, но но е необходим човек, който има по-задълбочени знания, тъй като производството го изисква. Виждам, че сте работил в предишни фирми, именнто това, за което търсим ние човек, образованието ви припокрива длъжността, за която кандидатствате. Предполагам и вярвам че там заплатата е била добра. Ние ви предлагаме да ви осигуряваме на минималната работна заплата, като през останалото работно време ще се налага да работите на поточната линия, да зареждате и отвеждате продукция, да замествате операторите и да работите като оператор, включително и дейности, за които нямате нужда от необходимата ви квалификация, т.е. целта е да помагате на хората, които изпитват затръднения в процеса на работа...
Не ви приканвам да не ходите на интервюто, но мнението ми е сходно и на други двама мои познати, отишли на интервю, и на бивши служители на фирмата. Все пак е забавно и си заслужава човек да отиде, да се посмее и да си тръгне с гордо вдигната клава, виждайки поредната затънала в некадърност фирма, търсейки така "жадуваните" специалисти.

До всички кандидати за работа в тази фирма : НЕ си заслужава да ходите даже на интервю-освен ако не искате да видите с очите си.
Работната среда е под всякаква критика-вложили са повече пари в мивките и тоалетните от колкото да сложат някаква система за вентилация и филтрация на въздуха.Работата в такива условия на прах и мърсотия е невъзможна.Ако си на някоя от машините като оператор-както те го водят нямаш време за почивка,както казваше един от тях-почиваш когато машината работи.а те не работят за повече от 1ч безпроблемно.винаги трябва да си до тях.
Започвам по ред на номерата :
1.Заплащане-поредната фирма която цака работниците си и държавата.дават ти 700лв заплата но те осигуряват на 300-350(само пример за мен).парите се дават кеш.дават ти работно облекло-което забележете ти си купуваш.работил съм във много фирми които са давали фирмени облекла-но за 1-ви път виждам такова нещо.
2.Уважение-няма такова-всички от офиса са наголемо,взимат големите заплати и гледат на останалия персонал като на роби.
3.Привилегии-никакви за нищо.Собствениците са някакви араби-които си паркират : ферарито,хамъра,поршето на входа на офис сградата където да ги виждат всички.в същия момент те слагат на 9 дупка на кавала-не ти признават официалните празници на Република България.Признават само : Коледа,Великден.това като 3 март,като 06 сеп и 22 сеп и 24 май и др не са нищо за арабските .... Все пак-като са решили да правят бизнес в дадена държава-то те трябва да се съобразяват със законите на дадената държава(осигуровките) и нейните празници и традиции.
4.Фирмена сигурност-няма такова нещо като обезопасяване и сигурност във цеховете,но в канцеларията в офиса сигурно има...
5.Ангажираност-много,много над средната за което и да е предприятие-цех или фирма.нямат хора,текучеството от цеховете и машините е постоянно.
6.Потенциал за развитие-Никакъв,башкаш си с наведена главичка и без да задаваш много въпроси и това е.
7.Местоположение-ако си с кола-що годе добре,ако не си-недей да кандидатстваш изобщо-ще си висиш на полето ....
8.Колеги-само 1 от тези с които съм работил си заслужава да изкажа уважение-другите без коментар.обикновенни хора които са като роботи-без мнение без перспектива.от околоните селца и градчета без много умствен потенциал.един обикновен разговор не можеш да вържеш с тях.
9.Работна среда-любимата ми.под всякаква критика е това нещо.няма вентилация,няма абсорбатори,няма нищо което да изсмуква праха които се носи като мъгла в цеховете.като се прибереш кашляш и изкарваш какво ли не от устата си и носа си.....
В заключение: знам че такива фирми са много-пиша това за да знаете с какво ще се сблъскате тук,ако решите да работите в тази " фирма "

Много лоша фирма,визирам условията на труд в помещенията!!!
За няколкото работни дни във Санитекс се отрових от прах,а температурата в помещението със машината е над 30-40 градуса .
Жалко за хората работещи там,вероятно всички са със силикоза от прахта която се носи във въздуха и ненормалните температури.

защо при положение че на опаковката на пакет тоалетна хартия е отбелязано че е 3-пластова, вътре и четерите рола са от2 пласта

абе всичко си е окей там

След промяна на собствеността на фирмата,всичко е към по-лошо.Като започнем от качество на продукцията,некоректно отношение с контрагентите и вообще...

Умрела арабска история,да не говориме когато техен служител претърпя трудова злопулука-никакво обезщетение!

ami mnenieto mi e mnogo dobro za tazi firma.vbsi4ko e izklu4itelno,i otno6enie,i rabota izob6to vsi4ko e na nivo.