Мания Принт ( Мегалан ООД , дъщерна на Мегалан Нетуърк ООД) /img/frontend/nomap.png"

Мания Принт ( Мегалан ООД , дъщерна на Мегалан Нетуърк ООД)

Минуси на фирмата:
осигуряват на минималната работна заплата на 8 часа, а работиш 12 ...работиш и днес и нощес...неуценен труд, бонуси се вземат в най-добрия случай, след 6 месец ако преценят,че се справяш, интриги между колеги ( има и готини де). Едни се счупват от работа, други се скатават.
Не ценят и не уважават по-старите служители, гавра отвсякъде...постоянно търсят нови служители...сигурно има причина
Плюсове почти няма, освен, че ако ти се наложи да отсъстваш, може да се смениш с колега...

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Пичове от три години никъде не работя и си докарвам по 1BTC на всеки 6 месеца от този сайт https://r.adbtc.top/1092055

По същество: Около 21ч. правя поръчка онлайн за принтиране на постер. Доставката е за другия ден до 13ч.
Решават, че могат да ми звънят в полунощ за уточняване на детайли. Получавам постера с грешни размери. Обаждам се и ми се обяснява, че са ме били питали през нощта дали да се оставят белите полета. Отговорих, че могат да си прослушат разговора, тъй като никой не ме е питал за никакви бели полета - поръчала съм точен размер и искам да получа точен размер. Предложиха ми да отида до офиса им лично и там да направят поправката. Разбира се, нямам възможност да отида, но и да имах, не бих отишла. Освен това, служителката по телефона беше изключително арогантна - трябвало и аз да слушам малко какво ми се обяснява при поръчката.
Ако имаха записи на разговорите при уточняване на поръчки, щяха да могат да се избегнат такива проблеми. Но е ясно защо нямат записи - защото няма да е в тяхна полза!
Изводи: Няма да поръчвам в тази фирма и ще препоръчам на всичките си познати, приятели и колеги да не ползват услугите на Мания Принт. Предлагат "качествени" услуги и имат "прекрасно" отношение към клиентите си.

Бих казала, че работата е много интересна за енергични и мотивирани хора, факт е че е натоварено но за сметка на това всеки ден се сблъскваш с нови неща,общуваш с много хора.
По отношение на колегите мога да кажа, че ако колегите виждат старание и желание да се научиш и най-вече не се скатаваш винаги ще ти помогнат. Разбира се различни характери нормално е понякога да се получават конфликти.И въпреки тези конфликти атмосферата е бих казала приятелска.
В крайна сметка когато стане подобен конфликт
управителя на дадения офис намира начин да реши проблема.
Също така управителите са доста човечни и
винаги се опитват да ни влезнат в положение по какъвто и да е въпрос.Все пак за тях е важно да сме добре.Ние сме лицето на фирмата колкото по усмихнати сме толкова клиентите са по доволни от нас.Тук идва и наистина доброто заплащане + бонуси(ако си ги заслужиш) + постепенни увеличения на заплатата.
Проблем е, че има недостиг на персонал работата не е за мързеливи и безотговорни хора.
За огромно съжаление болшинството от ново постъпилите
са точно такива искат нищо да не правят и да получават големи заплати.Поради тези обстоятелства се налага да даваме допълнителни часове.Което не крия е доста изморително, но и тук фирмата пак е помислила за нас с бонуси за повече часове труд.

Мога с увереност да кажа за 2 годишният си стаж в тази фирма винаги са били коректни по отношение на заплатата.Имаме брак които си плаша ме,
но не са нещо кои знае колко зависи си от теб.Случват се грешки нормално е.

Добавям и оценката си за тази фирма

Здравейте!

Искам да изразя възмущение от морала на служители с ръководни функции във фирма Мания Принт (денонощни копирни центрове). Като цяло усмихнати хора, но с безотговорно поведение спрямо човешкия фактор.
Накратко казуса е:
по тяхно настояване, за да започна работа във фирмата прекратих трудовия си договор и когато го направих и отидох да подпиша договор с тях ми заявиха, че не желаят да работят с мен без никакви индикации за това...
Пълен абсурд!

Започваш, уж ще взимаш 600 и "лесно достигащи" бонуси .. Реално започваш и започват да те глобяват :D Удържат ти за всичко: липси от оборот, непоръчани сандвичи и тн и така докато не стигнеш 500лв. в най добрия случай. Освен че си барман, оператор, сервитиор, чистач, носач и какво ли още не, те изстискват до последно, а накрая отиваш на работа и ти казват, че не се получавало :D Реалната причина за мойто напускане беше едно девойче (адска натегачка) на която не премълчах нито дума :) Свикнала е тя да се съгласяват с нея за всичко.. да ама не :D Истината в очите я заболя до толкова, че ме е искарала мързелив и незнам какво още, само и само да не се повтори смяната и с мен повече..
Иначе, за мен тези 12 часови смени за които се плаща по 3 лв на час са крайно не отговарящи на работата която се върши, можеби затова в Man1a работят само крайно нуждаещи се момчета и момичета от провинцията, нямащи друг избор :) Само 2 момчета от персонала се опитват да помагат на новите, другите те атакуват по всякакви параграфи само и само те да останат в тази фирма, тъй като друга едва ли ще ги вземе на работа :) Това е моето впечатление надявам се да съм полезен на някой и да му спестя губенето на време :)
Поздрави.

Пълни лъжи ! Това, че вие сте мързеливи и искате да получавате пари, за да си клатите краката не означава, че фирмата не е коректна. Да работа има, но заплащането е перфектно. Увеличение винаги има, ако си съвестен и си вършиш работата. Шефовете са хора, който са били на нашето място и са супер точни и влизащи в положение винаги. Никога не се е работило по 14,,16,24 часа и т.н. и винаги след нощна се дават полагащите се часове почивка. Колегите са супер позитивни, усмихнати и интелигентни млади хора. Ако търсите гъвкаво работно време, усмихната работна среда с млад и сладко шантав персонал, добро заплащане и не сте мързелив това е вашето място! :))

Не знам всички коментари защо са толкова негативни, аз работих там близо 2,5 години и имам доста извлечени ползи от тази фирма. Мултитаскинг, креативно мислене, умения за работа в екип, психическа издръжливост при работа под напрежение. И за това време успях да намеря и приятели във фирмата. За изискванията за започване, тази работа е с доста задоволяващо заплащане. Това, че на някой не му е харесало като условия - тази работа е школовка за в бъдеще. И не е толкова натоварваща, колкото я представят "колегите". Да, ще те глобяват - докато правиш тъпи грешки постоянно и не влагаш мисъл в действията си, няма да излезеш по-мислещо създание от компот от круши, дал бомбаж.
За обмислящите да започнат там - да, школовка е, да, ще ви научи на много неща, които няма къде да знаете, разбира се не в първите 1-2 седмици, когато всичко е каша, а в процеса на работа. Да, ще научите много нови неща, да, ще са ви полезни в последствие, я в живота, я в някое друго начинание. Заплащането е доволно (отново имайки предвид изискванията)..

А, накрая...
Защо напуснах аз? Защото се преориентирах към сектор, който ме влече от доста отдавна. Не е заради условията на труд, не е заради колектива, ни най-малко пък заради заплащането (свалих една идея заплащането дори). Всеки си преценява, в крайна сметка. Но е грозно да говорите за нещо, за което не знаете грам (плюещите, работили 2 седмици и напуснали).
Пише човек, който не е бил в робска среда, никой не му се е карал, не е виждал змийска отрова от горгоните. Управителя винаги е бил коректен (а съм обиколил всички софийски центрове). Колкото и натоварено да е било, съм виждал от повечето колеги някакво разбиране. Но това си е ВЗАИМОотношение, не може да се отнасят добре с теб, а ти да си онзи компот от круши, който споменах по-горе.