написано 20.01.2013г. в 19:40
отношение шубе го/я е и не казва!

Минимални осигуровки, незачитане от работодателя, експлатация на служителите - ако имате алтернативи не избирайте тази загубена фирма!!!

написано 14.12.2012г. събота в 19:49

Обявата им за работа стой в jobs от близо 2 месеца... то и това е достатъчно показателно!

написано 16.12.2011г. събота в 13:27

шшшшш много минуси бе,изплашихте мераклиите

написано 03.02.2011г. петък в 09:58
към обект/отдел връзка с клиенти

Интересувам се, дали някой има информация как е в момента в Мания принт. Утре съм на интервю там  за позицията - Връзка с клиенти.

написано 17.09.2009г. петък в 13:59

Относно коментара на "fuckoff"

Незнам кои те е накарал да пишеш глупости , но мога да кажа ,че понятията в тази фирма са абсолютно искривени "уажение" няма такова нещо в тази фирма всеки от "издигналите се" го е постигнал на гърба на другите и то като ги е плюл пред по висше стоящтите ,така ли се печели уважение. Както се изказа някои "само гейовете се издигат в тази фирма". Профисионализъм" ако това означава да правиш нещтата така както ти се казват без да обръщаш внимание че вършиш идиотщини и да работиш без да оценяваш собствения си труд ОК  съгласен сам с тази дума.Ако има място или фирма кадето нещтата да са по зле от армията

то Мегалан е тръгнала натам.

Немога да си обесня как може да караш някои да работи извънредно когато и ти и тои знаете че освен тиквен медал друго няма да получи .Има и кадърни хора в тази фирма но те не могат да работят както трябва само защото не им се позвулява.Не може да се работи при всичката тази малоумщина .Техника е този които решава дали даден адрес може да се направи или не ,а не дремуците от офиса  ,не може да казваш на даден човек как да работи когато нямаш адекватна информация.Правилисме  невъзможни неща за невъзможно време. И въпреки това сме некадърници в очите на някои хора

"Пинко",които работи вав фирмата знае за кои става вапрос. Колко сериозна може да  е една фирма ако държи подобен служител. И има много като него за съжаление и то ва е резултат от : "Няма не заменими хора"

Тази велика фраза именно за това е " кризата " в скалада на фирмата.

Има толкова много неща които могадат да бъдат казани но нямам желание вече .

Докато фирмата се оправлява от тези хора така ще е. Но за тях така е добре ниски заплати много работа,  добър оборот.

написано 13.05.2009г. четвъртък в 15:02
отношение шубе го/я е и не казва!
към обект/отдел Мания
смях отвсякъде, няма такава смешна измислена фирма!
Супер стресиран персонал, минимална работна заплата, никакво уважение, никакви привилегии. Упрителите/ките са супер зле, и няма как да е иначе след като за отговорник се назначават едва ли не пуберитети, какво отговорно лице може да е жена на 20-23-25 години с 3-4 години трудов стаж?
Просто един голям цирк.
написано 10.04.2009г. събота в 19:06
Vsi4ko e ok dokato nezapo4ne6 rabota obe6taniq hilqdi na finala za vsi4ko e pod vsqkakva kritika. Slujitelite sa vinovni tva ne e firma koqto darji na personala gledat samo sobstvenicite da sa dovlni. Vseki ima nqkvi treski za dqlane nikoi ne e idealen no pri tqh ti za vsi4ko si vinoven. ima 6efowe i 6efowe
написано 25.01.2009г. в 04:33
към обект/отдел ЕДНА ОТ МАНИИ-ТЕ
За нови хора,които се интересуват- не си губере времето изобщо.
Нивото пада с всеки изминал ден все повече.
Привилегий- нулеви, само лъжи... да не навлизам в подробности
За заплащането:
Обещания за повишение на заплатата- преди на всеки 3 месеца, преразгледаха и решиха че е по-добре да е същото но на 6 месеца, сега отново преразгледаха и решиха че след посленото преди 8 месеца сега все още не е време и няма и да настъп такова.
За уважението- никакво такова.Унижение, глоби...Свободно време - няма !
ПОтенциал за развитие- също
Местоположение- горе долу е сносно, близо до центъра
Колегите- също са свестни ,но текучеството расте заради некоректният и нелоялен работодател.
Нека спре тази манипулация поне относно нови хора които се интересуват и желаят да започнат работа- Не си губете времето тук.
написано 06.11.2008г. петък в 21:18
Абсолютно съм съгласна с Клео..! Това е положението...! Наистина и аз бях една от всичките, които отиде с огромно ЖЕЛАНИЕ да работи там! Но на първо място слагам отношението....наистина е ужасно !!! Да не те пускат да ядеш, защото има хора отпред...!Предполагам че и другите ми колежки са го усещали..този момент...да си умираш от глад..и да чакаш хората да се изпарят, а те прииждат ли прииждат...и стомахът ти си стърже!:)Фаида от почивката ти като не я ползваш или успяваш да я използваш на 10-тия или 11-тия час от 12 часовата ти смяна :)))
Глобите...:)))!!! са фантастични...докато се обучаваш, ако сгафиш...
за твоя сметка :)))
Новите момичета се плашат от отношемнието, затова всеки си бие шута още в началото :)и са малко тези ГЕРОИНИ задаржали се повече...наистина трябва да имаш не здрави, а железни нерви!!!
Не отричам че имаше хубави моменти...момичетата не са лоши, самата изнервяща обстановка ги кара да се държат по-грубо и това плаши най-вече новите момичета. Тъй като в началото те разчитат най-вече на помощта на някоя от колежките си...а всеки ги реже!!! ...не заради друго, а зарди това че всеки си има нещо друго за вършене.
Наистина и на мен единственното нещо което ми липсва са КОЛЕЖКИТЕ МИ!!!