Bex Properties / Бекс Пропъртис /img/frontend/nomap.png"

Bex Properties / Бекс Пропъртис

Последното мнение без никаква критика ми се струва нереално. тези или са попаднали на идеалния служител или правят евтина реклама.
По сконен съм да вярвам и благодаря на предходното мнение въпреки че доста мъчно е кодирано и трудно се чете.
Шокиран съм от факта че няма месечно възнаграждение а се изисква работа мин по 8 часа на ден.
Следващата стъпка е да искате служителите да си плащат наем за консумативи и ток - самозабравили сте се.

Работя много добре във фирмата от няколоко месеца. Колегите са компетентни и доброжелателни,а шефовете са бекрайно търпеливи и ми помагат да навляза бързо в тънкостите на професията, на което аз отвръщам с упоритост и гонене на общите цели. Има и такива, които си тръгват, защото не се справят, неграмотни са, не работят с компютър, не разбират бъкел английски, и в продажбште хич ги няма и колокото да ги обучават като няма капацитет, не си за там. особено тия с елементарната липса на правопис и трудови навици. Местоположението е избрано стратегически за бизнеса с който се занимава компанията, затова се подбират хора с местоживеене от съседните квартали и ако си от другия край на света и нямаш необходимата квалификация за работата , няма как . Има ред иправила, които приветствам. Аз знам със сигурност какво ще получа и къде ще съм в йерархията след една година, ако имам съответните резултати.И например никой не ти забранява да имаш кю или скайп и даси чатиш, но ако правиш това по цял ден, след три дни ти лъсва в резултатите.Аз дори не съм си инсталирал тези и други "инструменти" за забавление, защото нито имам време , нито желание, аз трябва да си гоня целите, за това съм там. А и шефовете са добронамерени , но не слепи, все пак. Техниката ни е нова, а офиса модерен и лъскав- служителите могат да използант кухня, на разположение са и две приемни, за срещи с кллиенти, имам огромен бюджет за реклама на услугата, която предлагаме, марката ми дава огромни предимства- имам вече критичана маса екслузиви и миналата седмица отпразнувах поредния си чек, много вдъхновяваща цифра. Аз съм на трудов договор и процент от оборота, очаквам тези дни да получа автомобил за служебно ползване, наред с телефона и бюджета за разговори. Обучението е супер, тренингите интересни. Доволен съм, радвам се че попаднах там, след като се завърнах от чужбина и знам за каво става дума.

Ot zapla]aneto ne moga mnogo da se oplacha zashtoto za malko rabota malko pari. Yvajenieto e pod vsqkakva kritika, pod pretekst che nqma nishto lichno!!! Hora sichko i to vinagi e lichno inache nqmcha zashto da se slychva. Izkazvaniq or toda ti cql den nishto ne vushish za kakvo sum te vzela i ti plashtam ova moga i sma da si go napravq sa osobeno stimylirashti i asledvashtite che samo rani bednqci det tursqt zaplatki se zavirat na tolkova smotani pozicii kat tva da bachkat v ofis e strahotno. Privilegiite sa che ne moje chovek da se obadi po telefona za da provede slyjeben razgovor, zashtoto she bude brytalno prekusnat govoreiki s klient dosta chesto daje se `yva mani q taq tyk sthe go cenzyriram na \"patka kvo iska ot nas\". Sledvashtata privilegiq e che kogato ste na rabota trqbva da absolutelly da switch off butona na personal life Takova neshto kato da vi zvunne deteto po mobilniq telefon e ravnosilno na skandal a i komentar za deteto kak moje da e tolkova nevuzpitano. nqkoi hora ne se oseshtat. porednata privilegiq e che v obqvite za rabota primamlivo pishe trydov dogovor hora vsichki se seshtame che takuv nqma da vidite, pone ne i v tazi firma. firmenata sigyrnost e pod vsqkakva kritika vseki moje da si krade informaciq kolkoto si shte, no sled kato znam che mi e tolkova lesno dostupna prosto me murzi da si naravq tryda za6toto ne se iziskvat osobeni ysiliq da puhne6 flashkata.... Rabotno vreme ne moga da se oplacha che rabotq izvunredno osven che ne moga da polychavam osigurovki i ako ne si gi plashtam sama trqbvashe da hodq na rabota bolna, koeto estestveno e edin ogromen minys za moeto zdrave. minaliqt mesec bqh bolna s temperatyra i trqbvashe da otida na rabota!!! kogato sly4aino yspeq da vzema bolnichen koito estestveno ne biva pokazvan v noi, mi se obajdat po 15 puti na den koga 6te si doida- mai shte si doida kogato me ostavqt na mira da si pochina che da moga da se vuzstanovq ot bolestta. suchto taka imam e domashni. vsek put imame razni raboti det da si gi pravim ot kushti za da ne i habim ot rabotnoto veme. dokazano e che mnogo hoa a se prevurnaliv rabotoholici i ima danni che ogromen procent vlizat vuv firmeniqt si mail account po sredata na noshttai tova e redovnoqvlenie. az durja da spazvam distanciq, ne iskam da vlizam v drygi oshi osven v lichnite si kogato ne sum na rabota vse pak ne si roverqvam lichniq mail na rabota taka che... neka sme kvit. tova s e-maila e nai malkoto imam si zadachki da 4eta tazi knga pri yslovie che imam 4 izita da mina za edin mesec po edin sedmichno i mi e samodo fimena literatyra, obrazovanieto predi vsi4ko koito ne go ceni, NEXT PLEASE! razpolagat se s moeto sled rabotno vreme kato iskat da me prashtat do drygi ofisi sled iztichaneto my . naloji se da si izmislqm razni chastni yroci. rabotnoto mivrmem e 8chasa prez denq , prez tezi 8 chasa moga da hodq kudeto me pratqt i da im svursha polezna rabota zashtoto tova za tova mi se plashta. NO VSQKA SVOBODNA MINYTKA E BEZCENNA. VREMETO E PARI nai dobre tova znaqt traderite. Bogat e onzi chovek koito ima svobodno vreme! Potencial za razvitie, kato chetoh obqvata za purvi put pishshe che ima nqkuv a posle mi kazaha che sum bila mnogo malka da si mislq za razvitie!!!!!!!!!!! Kakvo d vi kaja kakoto ida pishe v tezi obqvi za rabota znaite che ne e istina! Mestopolojenieto enapravo depresirachto iskam da kaja ch putyvam po 4as i polovina i pak zakusnqvam zashtoto kajete mi koi oje da predvijda olko shte se zadrusti dnes na universiteta ili koi e re6il dnes da se sjaska na edno ot osnovnite krustovishta. teteq raboti ako se predvijdaha nqmash da si reja po 15 min ot obednata poshivka za da kompensiram zakusneneto ot zadrustvaniqta sytrinta. Az sum si vinovna che sum si izbrala rabota na mainata si i che sedq i tyrpq do skoro se oplakvah che sum pritisnata finansovo, ama koi ne e?! Nadqvam se suvsem skoro da opravq greshata si no iskam drygi hora koito smqtat da mi stanat kolegi moje zamestnici da vnimavat da si otstoqvat pravata i da ne turpqt arogantno otnoshenie a da sa na nivo. Za shtastie imam samo edna kolejka no tq e neveroqtno dobra sus pove4e ot jelezni nervi ato oite i s neq se oddurjame che tva da imash gaden shef e neshto koeto bi moglo mnogo da sploti horata koito rabotqt, ako ne okolo drygo to pone da sa zadryjni v ymrazata si kum nego. Za rabotnata sreda kak a se izrazq \"nie sme nai tehnoogichniqt ofis\" /dymi na bossa/ a moite misli sa\" da be tolkova sme tehnologichni ch hotoshop mi se otvarq 20 minyti skaniram 3 snimki 4as i polovina rabotq s windows 98 10 godini sled suzdavaneto my! dam kolko sme tehnologichni samo , tolkova che ida iskam da napravq neshto burzo tehnikata me spira i posle shto ne sum pravila nishto shtoto chakam komputura ponqkoga se nalaga da rabotq na dve mashini zashtoto ednaa oshte misli purvata zadasha koqto sum i dala. Sigyrna sum che monitorite koito se izpolzvat tam sa odavna zabraneni spored iziskvaniqta za nezopasnost v naretba neznam koq si kum bezopasnite ysloviq na ryd v kodeksa na tryda. vse pak vseki trqbva da go e prochel ida sledi promenite che bulgarskite rabotodateli s vsiko biha te metnali osobeno akos v nqkoq si malka firmichka i se 4ydqt kakda pestqt. mislq che tezi osnovaniq sa dostatuchni i daje pre tyk ima dosta hlqb za inspekciq po tryda.