написано 23.05.2014г. събота в 07:29

Кажете нещо повече за длъжноста " Търговски представител", като например:

естество на работа, отношение на колеги, привилегии, заплащане, работно време..?

Благодаря предварително.

написано 25.04.2014г. събота в 10:30
в град Аврен

Колеги дайте малко инфо за текущото състояние на фирмата.

Още ли ги има интригите или нещата са се оправили.

Ако може и за заплатите и други полезни неща за фирмата би било добре.

написано 27.09.2011г. сряда в 15:55
отношение шубе го/я е и не казва!

Заплащане - Беше добре ,особенно за извънредна работа, а именно ,че някои от финансистите се застояваха доста извън работното време и от там им капеха прилични добавки , издействани от една личност с болни амбиции. Но само за определени хора от отдела й.Или както

Социални придобивки --"Имало бешело". И показателно за това е ,че въпросния отдел ,чака да стане 17:30:01 сек. и се изстрелва ,като тапа от шампанско. Няма смисъл да са се стои ,да се клюкари в извън работно време.

атмосфера- няма такава

К-ва -  останаха малко от читавите

От напускането на преди 3 години на един много кадърен Финансист ,няма друг ,който да си разбира от работата.Особенно на едно две недоразумения /айтоско недоразумение,което се пише,че е от Бургас и още едно ,което го изгониха,като мръсно коте след поредния скандал/заради ,което си тръгна поредния професионалист .а именно ,че като се говори зад гърба е пред тях. Пред останалата част от купа идиоти останали там. А тези пред нея отдавна избягаха от там и не искат да чуват за там.

За пример ще дам: да поръчаш стока ч пакет и да платиш доставка ,като за контейнер - удивително ,но е факт за поредният "професионалист" там.

Там успяват само шефовете на отдели /не всички/,които се подмазват на арабелите и те контактуват с тях,но никога не допускат тези под тях да се срещат с висшите,че я виж нещо онези разбрали,което не трябва.

Като ама абсолютно винаги при свършена работа от колектива/отдела и то само с постигнати резултати се перчат на последните етажи пред арабите като "петел на бунище". И естественото си русло минава: Лаврите обират те ,ама за да не мрънкат от долу и по някоя троха за пчеличките.

Плетени на интриги и какво ли не,просто ,ако можех бих я оценил с  минус 10 .

написано 07.04.2011г. петък в 14:33
в град Велико Търново

Заплащане - доста под средното в конкурентни фирми и като цяло за отрасъла. Не ви осигуряват на пълна заплата, получавате останалата сума под масата. Чести глоби и урязвания. Социални придобивки забравете.

Работна атмосфера- препоръчвам да си закупите антифони или тапи за уши от фирмата, за да не чувате честите, неистови и истерични крясъци на управителите араби. Затова и повечето персонал си слага слушалки уж, че слуша музика.

Колектив - поради огромното текучество във фирмата са останали само непрофесионалисти, подмазвачи и кариеристи, които трупат лаври пред необразованите араби за сметка на подчинените си.

Фирмата отдавна е обезглавена откъм мениджърски състав. Преди време имаше наистина професионалисти, които менажираха добре фирмените процеси. Всички от тях до един си тръгнаха. Повечето напуснаха по желание, защото виждаха, че хилядите натрупани през годините проблеми на фирмата са неразрешими поради нехайството и необразоваността на управителите араби. Араби с манталитета си на железариятя, от която са тръгнали. Останалите бяха уволнени след поредното емоционално избухване на арабите и представите на последните, че те без образование могат сами да ръководят всичко. Разполагаха с истински професионалист в лицето първия Търговски Мениджър, но след накоя друга година, арабите го нарекоха идиот и човека си тръгна. След време назначиха Търговски Директор, който след като се запозна с конюнктурата, избра сам да си тръгне. Мениджърът им Национална дистрибуция, които работеше пряко с нас, един ден ми сподели, че се оттегля от длъжността и остана търговски представител. Имаха и един добър специалист, които им разви износа, но и на него май не са му издържали нервите. Наскоро уволниха и шефа си на склада, който беше виртуоз в своята област и вършеше неистов труд. Сега е останал един последен мохикан- шеф на продажбите, който също беше напуснал, но след като всички останали качествени мениджъри си тръгнаха, се върна обратно и зае ръководна позиция. Но какви ли и други перспективи да има.

На хората двоумящи се дали да започват работа там ще кажа само: бягайте колкото се може по-далеч от от тази арабска вакханалия, за де ни си загубите времето, нервите и здравето.

Ние, като клиент на тази фирма, престанахме да работим с нея.

написано 19.01.2011г. четвъртък в 16:50
към обект/отдел Aналитик

Гледам,че има обява за работа за аналитик.....е те такава лъжа нема. Социални придобивки- какви,просто няма.Заплащане - адекватно ,колкото за мизерията. Уважение ,от кой от едни араби,дето винаги си им виновен и една тяхна подлога ,финансова недомислица и двуличница. Привилегии на края на света у бурените на околовръстното.

За кандиатите: искайте си да Ви осигуряват на пълната заплата,че шанса да не я взете цялата е реален, не и без помоща на великата счетоводителка от едно село до морето. С една дума вържете си гащите мног яко,че после да не съжалявате.

написано 11.07.2010г. в 09:46
отношение шубе го/я е и не казва!
към обект/отдел Цялостно
в град Айтос
Всичко ще го обобща с по 2 думи
т.Заплащане - горе долу сносно,въпреки глобите ,които ти измислят
т.Уважение - на ниво отдел стават между колеги
т.Привилегии - никакви ,освен да се гърбиш яко и ако си нов поемаш работа и на някой друг от старите,които са останали.
т.Фирмена сигурност - колкото да си треньор на ЦСКА
т.Ангажираност - само гледай да не те видят,че стоиш без работа,ако пък се справяш с работата в срокове ,значи можеш да поемеш още и така докато не си поемеш пътя от там,а твоят заместник,ще трябва да работи това ,което ти си работил плюс неговата работа.
т.Потенциал - имаш голям ,ако си близо до босовете,но това го имат преките шефове,а те не те допускат до контакт с босовете за да могат да представят събитията еднозначно.
т.Местоположение -само за такива,които живеят в Обеля или близкото село Костинброд е идеално ,поради липса на някакъв удобен транспорт.
т.Колеги -пак се опира до колеги на ниво отдел,но нагоре са т.н. ДЖЪНК
.Работна среда - коментарът е ,че когато повечето те следят толкова повече ти ги лъжеш,че работиш и още повече кръшкаш.
т.Сигурност - винаги най близките ,които контактуват с шефа са т.н. уши и се знае ,кой те  клюкари,че не си си свършил работата. А тези са обикновенно са комплексари или както може да перефрезира " Аз съм УТ София а не от село".
В заключение един цитат от вътрешни хора -който издържи повече от година е ,че работи на минути от тук и търпи или е непукист или е свикнал да го тъпчат и той  да си дава още д_____то да поема още или е някой ,който си е поставил за цел да прави ,кариера ,а той обикновенно е провинциалист от малък град.
Прди години беше сносно в таз фирма,но кризата ли,алчноста ли или освирепяването на хората /шефовете/ става обстановката изнервяща се. Съжалявам ,че така остро коментирам фирмата ,но трудно е да остана безучастен в всичко ставащо там.
написано 31.05.2010г. вторник в 16:16
Моето мнение не е много меродавно но е много меродавно:
1.Заплащането е много добро 'Бонуси за свършена работа ВИНАГИ'
2.Уважение : Невероятно ,не се повишава глас и няма гледане под лупа  ,както и не се прави проблем ,ако закъснееш за работа в рамките на разумното /1-2 часа/
3.Привилегии: Карти за градски транспорт,купони за храна социални някъде към 150 лева .
4.Фирмена сигурност :За толкова време няма нито един напуснал .
5.Ангажираност: в рамките на нормалното
6.Потенциал: Ако показеш качества - може да стигнеш Високо  отварям слоба ( дори и до съветник на арабите)
7.Местоположение : почти в центъра на града или както се казва на минути път от центъра.
8.Колеги : супер са почти всички да не кажа с малко изключение са кореняци софиянци ,което и определя отношението и обноските им.Няма да има някой да те натопи,да ти подлее вода.Дори имаше случай ,когато бременна колежка  и помогнаха да изкара майчинството и т.н. Дори и имаше разни шефове на човешки ресурси ,които бяха страхотни хора и да не пропуснем и бившата финасова ,както и нейните хора ,които бяха винаги зад гърба й при издънка от нейна страна.просто е почти идеално.

9.Работна среда: Великолепна ,няма да те натопят ,че си сбъркал нещо,че си се издънил,просто е супер.
Който не вярва ,нека провери .Няма да посочвам реални оценки за да не излезна ,че съм пристрастен.

написано 17.12.2009г. петък в 20:02

Е кой трие,ония от сайта. А защо се трие истината или само това дето е против фирмата.Истина е ,че няма добро отношение към персонала и арабелите го знаят.Истина е ,че се плаща горе-долу сносно за това ,което се работи но за таз работа в други фирми се плаща в пъти повече.Истината е ,че местоположението е за работник с транспорт. Истина е ,че работната среда,част от колегите и потенциала за развитие е с ОЦЕНКА почри -5.Истина е ,че преките ти шефове предтавят твоят труд ,за техен пред арабелите.Истина е ,че бившата ЧР не без знанието и одобрението изгониха ,момиче което беше бременно /те знаят причините/. Нечовешко ,нехуманно и неетично поведение И ТОВА ЛИ НЕ Е ИСТИНА. Привилегии -НИКАКВИ. А ЗА ТЕЗИ ,КОИТО ЩЕ ПОЧВАТ РАБОТА ТАМ - ОСИГОРОВКИТЕ ДА СА ВИ НА ЦЯЛАТА ЗАПЛАТА ,ИНАЧЕ знаете : при болничен или друг случай ,колко ще получите. По отношение на :УВАЖЕНИЕТО - само на нагаждачите и подлизурковците го имат....  Истини и пак истини ,нека трият истини ,но си е така !!!!

администраторът каза:
Прочетете правилата!
написано 15.12.2009г. сряда в 19:39

А кой всъщност трие мненията, липсват доста. Нали е уж сайт за оценка?

администраторът каза:
В сайта има правила за писане на мнения! Прочетете правилата!