Коматек-КМТ ООД /img/frontend/nomap.png"

Коматек-КМТ ООД

Аз съм доволен от времето когато работех там,и ако имах възможноста да работя пак там няма да се чудя как да отговоря.Прекрасен екип.Благодаря на фирмата за хубавото и коректно отношение.

Фирмата е в окаяно състояние.Ръководните им кадри просто липсват.Не само заплащането закъснява,но и прекалено свиват работещият персонал,тенденцията е да продължат в тази насока.Заплащането не е добро,привилегии никакви, за развитие забрави.Тази фирмичка не е в криза,а направо в батака.

за какви по - точно заплати става въпрос в търговския отдел?

Готина фирма докато беше малка.След разрастването не е същата.При добър мениджър нямаше да да се усети този проблем.Шефа е симпатяга ама това нестига....

Az sam biv6 slujitel na Komatek i moga da kaja, 4e sum dovolna ot vremeto kogato bqh pri tqh - shefovete sa si mnogo svestni i razbrani hora, vinagi moje6 da pita6 neshto ako ne ti e qsno ... pove4eto kolegi sa gotini i moga da kaja 4e firmata e naistina korektna - nikoga ne sa se zabavili zaplatite s edin den, kato stane 5 i 30 si trugvash, imash si otpuska kato horata ... ofisa ne beshe na hubavo mqsto, ama prosto estestvoto na rabota e takova. Za razvitieto ne znam kakvo da kaja... zavisi v koi ofis si i na kakva dlujnost, no znam, 4e rukovoditelite na ofisi naprimer vsi4kite sa izrasnali ot firmata.

Когато аз работех вКМТ нещата ги виждах с перспектива, но когато напуснах видях колко грешна политика водят там...но това си е вече само техен проблем! Тогава за едни имаше привилегии-коли, телефони, бонуси, а за други не, но както и да е! Всичко за мен е минало и забравено! С най-добри пожелания и повече сключени сделки-Деси!

Фирмата се развива доста добре в сравнение с нейните конкуренти, има гавкава политика, която позволява навременно отреагиране на пазарните промени. Предлага добри условия за работа, нищо не се случва "под масата" което води до ястни правила. Радвам се че има хора който имат добри наблюдения!!!

Доста злобни коментари, ама всеки има право на мнение. Заплатите са добри и се изплащат винаги навреме. Уважава се всеки работещ. Работното време е осем часа и никой не те принуждава да работиш извънредно. Да, няма обучени мениджъри, но собствениците на фирмата и така се справят добре. Фирмата е от 50 човека и се развива по европейски стандарти. Местоположението е съобразено с дейността, която развива. Като привилегии за всеки член на персонала, уважение и фирмена сигурност е на много високо ниво. Ако човек е способен и работи бързо може да напредне във фирмата.

заплащането е съвсем прилично, след като текучеството не е голямо. Фирмата уважава служителителите си, защото винаги изпълнява обещаното. На всеки се предоставят отлични условия за работа и когато човек докаже, че МОЖЕ - има възможност за развитие и привилегии. Неща като трудов договор, осигуровки, болнични и отпуски никога не са подлежали на никакви пазарлъци - фирмата е на Европейско ниво! Работното време се спазва и винаги, когато се работи извънредно се заплаща допълнитено. Офисите на фирмата са централно разположени, с отлични условия за работа! Абе изобщо...всичко си е съвсем наред.

1 точка

абе те още ли не са фалирали? Нали най големите фирми спряха да работят с КМТ? Как ли са им заплатките