ЕКСА АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Софроний Врачански 51&markers=София,ул. Софроний Врачански 51

Много некоректни! Когато ви кажат Добро утро все пак погледнете къде е слънцето. Не знам как може да има такава фирма в днешно време? Работят само държавни поръчки и лъжат инвеститорите,че имат персонал и кадри ,които всъщност нямат. Нагли и некомпетентни, а се възприемат като експерти. Явно са под нечии чадър.

Като цяло фирмата и колектива си имат своите кусури, както навсякъде в милата ни родина. Въпреки че обстановката по-някога е доста нервна и напечена, проектите са интересни и има какво да се види и научи.

Фирмата, като цяло е гадна. Обстановката винаги е нажежена, няма колегиалност, учтивост, правота и всички качества, които са присъщи на образовани хора!

Не препоръчвам на хора със слаби нерви и желание да си свършат работата. Мога да коментирам всеки един по отделно, но ще си запазя негативизма за себе си. Като цяло от коментарите преди мен има доста верни неща, макар не и на 100%.

Ако можех да върна времето назад, нямаше да започна работа, ако ще и да трябва да прекарам същото време на борсата за безработни и без пукнат лев в джоба.

По принцип не съм много съгласен с предишния коментар, като доста от разказаното в него поне на мен ми изгелжда силно преовеличено. Вярно, че някои от ръководството си изпускаха нервите понякога, а явно след моето напускане и по-често. Но в фирмата срещнах доста читави хора и по принцип всички помагаха при нужда. Даже си спомням, че имаше осигурен топъл обяд от съседното ресторантче. Не че беше нещо особено, но не беше зле да се съберем по няколко колеги на лаф извън служебно докато обядваме. Явно нещата са се променили. От друга страна, който си е калил нервите в такава обстановка, каквато е описал долния „Анонимен“, няма да го уплаши нищо в живота, освен ако не става въпрос за някои женчовци, каквито имаше по мое време във фирмата. По принцип жените бяха
по-печени.

Общо взето арх.Пеев е свестен човек. бих казал приличен за българските стандарти работодател! Големият проблем, е че не той, а жена му коли и беси във фирмата! Абсолютна откачалка, но изглежда, че по някакъв начин Пеев е зависим от нея финансово! Присъствал съм на случаи, при които тази кукувица не само, че прави на гъз служителите, но буквално се гаври, включително със съпруга си! Като казвам, случаи следва да се има предвид почти всеки ден! Много малко са дните, в които тази пропуска да се разквичи! Всъщност тя не просто вика, а направо квичи точно като свиня преди заколение!! Въвели са някаква система за точкуване на служителите, с участие включително на средното ужким управленско ниво! В крайна сметка, не зависимо от мнението на прекият ръководител и на самият арх.Пеев, последната дума винаги има кукувицата и по правило ако даден служител не и е симпатичен, рядко получава коефициент повече от 0,7! Демек, ако сте се договорили на 1000лв, с изключение на 1-ят месец, по-нататък едва ли ще получите повече от 700лв! Колкото и да се стараете, няма как нещата да се получт! Кукундрелника по образование е математичка, която, обаче си е въобразила, че се е превъплатила в строителен спец! Поради неразбиране и тъпотия, много често поставя дадена задача, а на другия ден се оказва, че иска нещо съвсем друго! Естествено, тя никога не греши, а по правило винаги го отнася съответният служител! Общо взето това е фирма, която разчита единствено на Обществени поръчки! Имат някакви позиции и връзки по линия на БСП, но както знаем през последните години на дневен ред са ГЕРБ-джийските фирми! По тази причина, губят по-голяма част от обществените поръчки, за които кандидатстват! Това изнервя допълнително обстановка! Има едно ядро от 5-6 верни кучета, които колкото и да са некадърни по заслуги биват понасяни, а всичко останало е новобранци и стажанти с цел по-низки заплати! Всъщност става въпрос за няколко различни фирми, в които близкият антураж проформо има дялово участие! Нещо като историята с клошарските фирми! тъй като имат все пак и странични дейностти плащат редовно заплати, макар и орязани с прословутите коефициенти на кукувицата! фамилията обича да демонстрира и да дразни допълнително служителите! Днеска например дават орязани заплати, а 2 дена по-късно организират мероприятие за всички служители в хотелчето в Банско! Заплатите може и да са орязани, но пък купона е на ниво! Общо взето тъпа парвенюшка история!

Работих, като технически ръководител в Екса в период от година и половина. Като цяло не съжалявам за времето прекарано там и бих препоръчал фирмата на мой познати.

Заплащането е прилично, офиса е на доста удобно място, основният порблем беше, че работата е доста натоварена и често се налагаше да се работи извън работно време, което в повечето случай беше заплащано.

Бях служител на Екса за повече от година. Офиса ми хареса, беше много близо до мястото на което живея. Колегите са учтиви и си помагат един на друг, което за мен е от голямо значение.

Бих препоръчал фирмата на мой познати.

Добри колеги, причлично заплащане и достатъчно възможности за усвояване на нови умения.

Обяснението, че може да научиш много неща е нелогично в тази фирма.
Ти сам се бориш и сам научаваш , а моля не защитавайте фирмата , че са ви научили на нещо , по простата причина , че няма от кой. Колегите отзивчивите, защото и такива се намираха , нямаха време - разбираемо - а Цанова - аз трябваше да я уча и да и обяснявам. За Пеева - там нещата бяха съвсем безнадежни. Наистина фирми , които за зависещи от някого се страхуват да не си загубят самите те работата и  управителите се държат така истерично и беззнадеждно. Не мога да си представя , че в сегашно време аз ще оценям работата на колегите без да съм им ръководител и без да знам дори с какво се занимават. Това е приумица на  болен мозък. Та от това зависи заплатата им дори. А  тези , които го правят се страхуват да не си загубят и те работата. Спомням си господата имаха специална тоалетна на 2 етаж/ аз не бях разбрала поне първите две седмици, после някой ме срещна наоколо и ме просветна/ , на етажа на колегиума инженери. А инженерната тоалетна е един етаж по надолу . Далавера голяма за инж. Как не се е сетило ръководството , че така си правят по дълга почивка , тюх...Бегайте далеч от там аз се поогледах  месец и си тръгнах...