написано 25.06.2014г. четвъртък в 19:49
към обект/отдел Добрич
в град Добрич

Здравейте.

Искам да споделя на всички, че ако работите като кредитен консултант- стоков кредит в някой от магазините на Технополис - маркет или Бриколаж  към Бнп Париба Пърсънъл файненс ЕаД , ще работите за минимална заплата, не коментирам точната сума, защото е против договора, който всички служители подписват с започване на работа при тях. С възможност за бонуси... - без екипност и схемата з огромни суми не става твърде често. Ако се стараеш и си много добър може да ти се увеличи с 20 или 30 лв - не помня вече заплата зависи от мбр - мениджър бизнес развитие и до колко той е с всичкия си :Д Защото не беше много добре психически Христина се казваше - дамата,, която работеше за тях, но сега я няма - държеше се отвратително и необяснимо. Та както и да  е . Исках да дам само малко информация.

И както навсякъде има интриги и безсмислени ситуации.

Иначе са редовни платци- не е имало закъснения,и ваучери за храна. Фирмата за коледа беше осигурила и банкет, като куверта  платен от тях.

Като цяло това е - всеки сам си решава.

написано 19.06.2014г. петък в 01:19

Хубавите неща бяха до вчера 17.06.2014г.Освободиха служителите  и техните агентинти от всички офиси в страната с малки парични кредити"Jet CASH". Всички са потресени от новината.ОТ ЦО явно бяха съобщили на конкуренцията и започнаха да званят.Най вероято в цялата стана.От най добрата фирма на пазара се оказа точно обратното.Тези който все още са на работа да знаят ,че Мишеа  Фуе  е дошъл за ликвидация ,но все още не се знае дали е само за бизнес линията или за фирмата като цяло.Съвет за тези ,който изявяват желание за работа в тази фирма моля ви обърнете се към друг работодател!!!!!!!!!!!!!

написано 18.06.2014г. четвъртък в 12:14

Към  ВВ - това хубавото вече е факт от вчера.

написано 06.06.2014г. събота в 12:21
към обект/отдел ЦО

Браво!!! Синдиката има пълната НИ подкрепа!!! Абсолютно на всички бизнес линии. Ако някой член на синдиката чете форума нека даде информация как да се включим всички !!!

написано 29.05.2014г. петък в 20:43

Да време беше да се случи и нещо хубаво в тази фирма, прецедател на синдиката е Мишо от Плевен много сериозен и честен човек. В него ни е надеждата да се случи нещо хубаво за нас служителитеи за фирмата.

написано 28.05.2014г. четвъртък в 21:27

Здравейте, днес научих че е открита процедура на преговори за сключване на Колективен Трудов Договор някой има ли повече информация по въпроса ?

написано 02.04.2014г. четвъртък в 15:46

Кандидатствам за работа като ръководител екип. Моля да споделите мнения относно работата, заплащането и др. и изобщо дали си струва да се работи там.

написано 13.11.2013г. четвъртък в 15:06

Светослава, имаш ли фейсбук, искам да ми станеш приятел, много ми харесват мадамите, които работят в банки! Е, като изключим булите и лелките...

написано 13.11.2013г. четвъртък в 13:54
към обект/отдел Пловдив
в град Пловдив

След всичко прочетено тук се ужасих! Аз мога да дам само положителни отзиви за БНП! Работих като офис-мениджър в един от офисите в гр. Пловдив. Всички останали мениджъри са много мили и любезни и винаги готови да ти помогнат, когато си нов. Има реални възможности за развитие и трупане на знания. Регионалната мениджърка беше съкровище, уникален професионалист - Антоанета, както и зоналния - Дидо. Никога не съм чувала за интриги и т.н., колегите сме се събирали на партита, празненства, уикенди в планините и т.н. Ако се разболееш никой няма да ти се зъби, че си взел болничен или че трябва да си тръгнеш малко по-рано да си вземеш детето от работа. Това е за всички позиции.  Това, което на мен не ми допадна, беше възнаграждението, но аз бях работила на доста по-високо преди, а и се бях върнала от чужбина и затова не се застоях както другите мениджъри - години наред. По-точно бонус схемата не ми допадна и най-вече това, че ако по един параметър си под 90% , макар и да си изпълнил другите, пак не взимаш бонус. Но отношението и към консултантите е мн. добро и има обучения, въобще не разбирам как някой може да каже лоша дума за който и да е офис в Пловдив. И спрете да мрънкате - като не ви харесва нещо или се махате или се приспособявате. Идеално никъде няма. БНП Париба е добър работодател!