написано 19.06.2014г. петък в 01:19

Хубавите неща бяха до вчера 17.06.2014г.Освободиха служителите  и техните агентинти от всички офиси в страната с малки парични кредити"Jet CASH". Всички са потресени от новината.ОТ ЦО явно бяха съобщили на конкуренцията и започнаха да званят.Най вероято в цялата стана.От най добрата фирма на пазара се оказа точно обратното.Тези който все още са на работа да знаят ,че Мишеа  Фуе  е дошъл за ликвидация ,но все още не се знае дали е само за бизнес линията или за фирмата като цяло.Съвет за тези ,който изявяват желание за работа в тази фирма моля ви обърнете се към друг работодател!!!!!!!!!!!!!

написано 18.06.2014г. четвъртък в 12:14

Към  ВВ - това хубавото вече е факт от вчера.

написано 06.06.2014г. събота в 12:21
към обект/отдел ЦО

Браво!!! Синдиката има пълната НИ подкрепа!!! Абсолютно на всички бизнес линии. Ако някой член на синдиката чете форума нека даде информация как да се включим всички !!!

написано 29.05.2014г. петък в 20:43

Да време беше да се случи и нещо хубаво в тази фирма, прецедател на синдиката е Мишо от Плевен много сериозен и честен човек. В него ни е надеждата да се случи нещо хубаво за нас служителитеи за фирмата.

написано 28.05.2014г. четвъртък в 21:27

Здравейте, днес научих че е открита процедура на преговори за сключване на Колективен Трудов Договор някой има ли повече информация по въпроса ?

написано 02.04.2014г. четвъртък в 15:46

Кандидатствам за работа като ръководител екип. Моля да споделите мнения относно работата, заплащането и др. и изобщо дали си струва да се работи там.

написано 13.11.2013г. четвъртък в 15:06

Светослава, имаш ли фейсбук, искам да ми станеш приятел, много ми харесват мадамите, които работят в банки! Е, като изключим булите и лелките...

написано 13.11.2013г. четвъртък в 13:54
към обект/отдел Пловдив
в град Пловдив

След всичко прочетено тук се ужасих! Аз мога да дам само положителни отзиви за БНП! Работих като офис-мениджър в един от офисите в гр. Пловдив. Всички останали мениджъри са много мили и любезни и винаги готови да ти помогнат, когато си нов. Има реални възможности за развитие и трупане на знания. Регионалната мениджърка беше съкровище, уникален професионалист - Антоанета, както и зоналния - Дидо. Никога не съм чувала за интриги и т.н., колегите сме се събирали на партита, празненства, уикенди в планините и т.н. Ако се разболееш никой няма да ти се зъби, че си взел болничен или че трябва да си тръгнеш малко по-рано да си вземеш детето от работа. Това е за всички позиции.  Това, което на мен не ми допадна, беше възнаграждението, но аз бях работила на доста по-високо преди, а и се бях върнала от чужбина и затова не се застоях както другите мениджъри - години наред. По-точно бонус схемата не ми допадна и най-вече това, че ако по един параметър си под 90% , макар и да си изпълнил другите, пак не взимаш бонус. Но отношението и към консултантите е мн. добро и има обучения, въобще не разбирам как някой може да каже лоша дума за който и да е офис в Пловдив. И спрете да мрънкате - като не ви харесва нещо или се махате или се приспособявате. Идеално никъде няма. БНП Париба е добър работодател!

написано 05.10.2013г. неделя в 14:05
към обект/отдел кк
в град Пловдив

"О, неразумний юроде, да можеше да те види сега Паисий Хилендарски как се срамиш от произхода си и страдаш заради държавата, в която си се родил!"

Още преди близо три века Паисий Хилендарски е казал „О, неразумний юроде, поради що се срамиш да се наречеш българин?“. Мисля, че неразумните българи непрекъснато имаме нужда от един Паисий, който да ни припомня кои сме и да ни вдига на крака. Грешката е, че ние стоим и чакаме той да се появи, а не се опитваме ние сами да вземем поне малка част от него и да допринесем за бъдещето на България.

Дано Паисий не вижда в какво превърнахме свободната си, но вече безславна държава!

Не случайно го казвам това. Замислете се. Колко прост и мързелив е станал "Българина". Затова сме на това ниво. Заслужаваме си го.

За фирмата не искам да коментирам, колкото добра и лоша като работодател да е винаги има доволни и недоволни. Вечно на някой все нещо му е криво и е недоволен, но това е съвсем нормално. Различни хора, различни идеали. Но те хората са го казали "Пълно щастие няма".