написано 12.08.2014г. сряда в 22:52
към обект/отдел Джет Кредит

Интересуваме дали някой знае по-вече подробности за позицията ръководител екип в Джет кредит.Задължения, заплащане работата на смени ли е, само в един магазин ли работиш или те местят?

написано 08.08.2014г. събота в 14:16

Не коректна фирма , с момиченца на по 26-27 г, които се водят ръководители на екипи. Интервютата протичат по следния начин :

Викат те на 1-во , на което има групова презентация , и някоя ролева игра вероятно взета от големи HR -ki по американски модел.

На 2-то интервю те разпитват обширно с некомпетентни въпроски , а когато стане въпрос за условията, които предлагат ти се казва : офертата е ако ви назначим. Обявата им се върти всеки месец, единствения плюс е мястото офисът  се намира в Бизнес Парка. Не кандидатствайте, не се подлъгвайте ,само ще загубите врмето си,  място за хора с ниска квалификация и средно образование ;)

написано 24.07.2014г. петък в 14:19
към обект/отдел кредитен консултант

в тази фирма работят само болни мозъци които нямат собственно мнение ,това са така наречените ''поглезурковци" само и само да се издигнат в очите от по горните от тях (мениджъри и ръководители)правят всичко което им кажат,самите мениджъри са некомпетентни .колкото по добре си вършиш работата колкото повече постигаш някакви резултатаи толково повече са недоволни и те тъпчат,заплащането е на минималната заплата за което не  си струва да изтърпяваш такива унижения .аз като бивш служител мога да кажа,че ПАРИБА СА ЕДНИ МОШЕНИЦИ И НЕ СИ ЦЕНЯТ СЛУЖИТЕЛИТЕ ..............

написано 25.06.2014г. четвъртък в 19:49
към обект/отдел Добрич
в град Добрич

Здравейте.

Искам да споделя на всички, че ако работите като кредитен консултант- стоков кредит в някой от магазините на Технополис - маркет или Бриколаж  към Бнп Париба Пърсънъл файненс ЕаД , ще работите за минимална заплата, не коментирам точната сума, защото е против договора, който всички служители подписват с започване на работа при тях. С възможност за бонуси... - без екипност и схемата з огромни суми не става твърде често. Ако се стараеш и си много добър може да ти се увеличи с 20 или 30 лв - не помня вече заплата зависи от мбр - мениджър бизнес развитие и до колко той е с всичкия си :Д Защото не беше много добре психически Христина се казваше - дамата,, която работеше за тях, но сега я няма - държеше се отвратително и необяснимо. Та както и да  е . Исках да дам само малко информация.

И както навсякъде има интриги и безсмислени ситуации.

Иначе са редовни платци- не е имало закъснения,и ваучери за храна. Фирмата за коледа беше осигурила и банкет, като куверта  платен от тях.

Като цяло това е - всеки сам си решава.

написано 19.06.2014г. петък в 01:19

Хубавите неща бяха до вчера 17.06.2014г.Освободиха служителите  и техните агентинти от всички офиси в страната с малки парични кредити"Jet CASH". Всички са потресени от новината.ОТ ЦО явно бяха съобщили на конкуренцията и започнаха да званят.Най вероято в цялата стана.От най добрата фирма на пазара се оказа точно обратното.Тези който все още са на работа да знаят ,че Мишеа  Фуе  е дошъл за ликвидация ,но все още не се знае дали е само за бизнес линията или за фирмата като цяло.Съвет за тези ,който изявяват желание за работа в тази фирма моля ви обърнете се към друг работодател!!!!!!!!!!!!!

написано 18.06.2014г. четвъртък в 12:14

Към  ВВ - това хубавото вече е факт от вчера.

написано 06.06.2014г. събота в 12:21
към обект/отдел ЦО

Браво!!! Синдиката има пълната НИ подкрепа!!! Абсолютно на всички бизнес линии. Ако някой член на синдиката чете форума нека даде информация как да се включим всички !!!

написано 29.05.2014г. петък в 20:43

Да време беше да се случи и нещо хубаво в тази фирма, прецедател на синдиката е Мишо от Плевен много сериозен и честен човек. В него ни е надеждата да се случи нещо хубаво за нас служителитеи за фирмата.

написано 28.05.2014г. четвъртък в 21:27

Здравейте, днес научих че е открита процедура на преговори за сключване на Колективен Трудов Договор някой има ли повече информация по въпроса ?