написано 28.08.2010г. неделя в 20:01
към обект/отдел УСМ
в град Стара Загора

ВЪПРЕКИ ГОЛЕМИТЕ ОБЕЩАНИЯ ПАРИ НЕ ДАВАТ! Само GPS неплатени отпуски и всякъкви др. глупости са им в уститена началниците . Няма масла греси резервни части техниката издъхва всеки ден и ние магистрсла правим

написано 19.08.2009г. четвъртък в 17:53
обещават щедро, после забравят лесно. некоректни са не само в заплащането. робовладелци. в момента, в който подпишете д-ра си, няма да имате минута спокойствие - и в обедната си почивка и след работното времеще ви търсят по работа. ако искате стрес в живота си, отидете на джейм баучер при черните мерцедеси. Последните обаче не ги раздават на кой да е, а само на квалифицирани хора, които умеят да изричат приятни за ухото слова без каквото и да е покритие. Потенциал за развитие-отличен!(особено ако умеете на черното да кажете бяло)
написано 28.11.2008г. събота в 10:36
към обект/отдел технически
И там ли отношенията са на база шуробаджанащина и любовни връзки? Пишете, ако знаете!
написано 11.05.2008г. в 13:35
ако искате нещо лошо да ви се случи отидете при тях, там има само удари под кръста и злонамереност под една прикрита лъскава фасада, която се постига само с плащане под масата
написано 05.03.2008г. четвъртък в 16:33
Някой има ли преценка за работата в Трейс или за някоя от нейните дъщерни фирми....(Пи Ес Ай, УСМ ,.....)

Показани мнения 1 - 6 от общо 6

Връзки