Язаки България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Ямбол,ул. Тунджа 11&markers=Ямбол,ул. Тунджа 11

Язаки България ЕООД

Здравейте аз не работя във вашата фирма но чувам добри отзиви.Проглемът е там че не знам адресът на офиса ви в града Може за да се направи интервю с кандидатите Много хора биха желаели да знаят къде е офисът Ви

Просто не започвайте там, ако имате друг вариант. Дори да започнете и всичко е добре в един момент ще се сетите за този коментар и ще видите, че съм бил прав.

Пичове и дами.....не работя в тая фирма и няма и да работя....в сегашната фирма в която работя взимам 1500 + от 150 до 360 лв бонуси за свършена работа....по далавера е извънреден труд...демек за 1 месец... оставане всеки ден по 2:30ч. И съботите (понякога и недели)...всимаш почти двойна зарплата(около 2500лв) но бонуси не всимаш...осигуряват ни на пълна зарплата колкото взимаш толкова и те осигуряват...за пенсията ще е добре...всяка година дигат парите... ще кажа само че фирмата е на първо място във България по производство и развитие на електронни суоръжения...нещо подобно на вашето е поне има отдел Кабелни форми които правят кабелите за машините...имаме допълнително здравни осигоровки (примерно: 200лв зъболекар,за лекарства 500 лв, лечения в болници, до 20 000лв за операции и тн..имаме карта Мултиспорт за да ходиме на фитнес,солна стая,закрити басейни и тн...работното време е от 8:00 до 16:30 (почивки 1-15мин. 2-30мин. 3-15 мин)...попаднах в тоя сайт от любооитство..видях няколко клипа от производствен цех във TikTok и на фанелката на един пишеше името на фирмата...исках да видя с какво се занимава понеже се виждаха някви Кабелни форми......... Според мен..лично мнение : хора не си губете времето със фирми които плащат малко пари и няма развитие... не сте роботи !!! Тия машини които правиме има на мн места "игрални зали" в Лас Вегас има бая от тях и от други фирми-конкуренти....по добре се местете в такива фирми...
И понеже ми направи впечетление от написано от бивши служители о от мен.. това не са сладки приказки вс по горе е реално...не вс фирми оценяват труда на хората... Успех ;)

Работих 3 години в Язаки Ямбол. Първата година като “монтажник кабели” в Производство 3. Много работа, малко пари. През 2017 се преместих в Производство 1 в същия завод. Нищо общо с предишното. На позиция “машинен оператор” има 1 месец обучение, добра заплата (750-850 лв.), уважавана длъжност. Ако имате нужните технически умения, избягвайте Производство 3.

Здравейте!Изключително съм недоволен, напуснах месец след започването си на работа, взимат всякви хора, никакво отношение към новите служители, работи се 8 часа но ако пътувате отдалеч и с почивките ви се получава 10-11ч работа като робот,никой един не го интересува какво искате и какво можете, слагат ви на позиции където им трябват хора, обучението ми беше 5 дена в трейнинга,след това директно в производството. Пълно е с ниско интелигентни хора, оператори с ниски позиции се правят на умниц. Искат се само бройки, никакво уважение към никой Съветвам ви ако ви трябват спешно пари само тогава да работите тук,умните и интелигентните хора напускат бързо.

Хора принудени да работят за по 390-400-500 лева на поточни линии.Не мога да си представя как издържате семействата си.След време когато се пенсионирате ще взимате минимална пенсия и тогава живота ще е минал и нищо няма да можете да промените. Ще тежите до гроб на децата си ,които ще работят вашата работа защото не сте могли да ги изучите.Истината е ,че млади хора лесно се експлоатират и лесно се лъжат.Не започвайте подобна работа освен ако наистина ножа не е опрял кокала,а ако работите за някой,който ограбва труда ви по подобен начин не спирайте да се оглеждате и борите за по добри възможности.Не продавайте труда си на безценица,не се съгласявайте на отложени във времето обещания за светло бъдеще.Това e важно за вас,вашето семейство,деца и внуци, които имат нужда от подкрепата ви.Когато подобни експлоататори останат без кадри или ще предложат повече или да се махат от тук.Ще дойдат нови някои по добри,а други не.

Щом сте се хванали да работите за заплата, която не стига за издръжка на един човек, камо ли на семейство, недейте да се оплаквате!

Работих в Язаки клон Крепост около 3 месеца и половина. Интервюто ми беше на 28.03.2018 г. Подписах трудов договор на 03.04.2018 г. Бях на позицията монтажник на кабелни инсталации. В началото имахме въвеждащо обучение т.нар. тренинг през първите 2 седмици. След като излезнахме заедно с нашата група от тренинга в производството на 16.04.2018 г. бях сложен на т.нар. ел.тест (тест маса). Обаче бях въртян постоянно на извънредна работа като например работих в склада на Язаки, изхвърляхме дефектни кабелни инсталации, носехме тежки шкафове за новодошлите работници, брояхме чанти, в които се слагат на т.нар. пакет маса готовите каб. инст., вдигахме и носехме тежки бордове (оборудване) за линиите, където се монтират каб .инсталации и т. н. По кратко и просто казано бях въртян на тази казаната до сега извънредна работа около 1 месец и половина. А на ел.тест (тест маса) седях реално само 2 седмици от 28.05.2018 г. до 12.06.2018 г., когато бях преместен на т.нар. позиция облепяне на каб.инсталации. Дори и тогава бях въртян на извънредна работа. Обаче на 28.06.2018 г.(след 2 месеца на датата на изтичане на т.нар. временен лиценз, който изтече на 27.04.2018 г.) влезхан на изпит за т.нар. лизенц за облепяне при тренера, при който бяхме в тренинг в началото и успях да положа успешно изпита. Следващия ден получих лиценза заедно със снимката си.Само 2 седмици по-късно обаче на 12.07.2018 г.бях осводобен от работа, без видима и неясна причина. Първият месец получих заплата 400 лева без аванс; Вторият месец - 350 лева и 100 лева аванс, но нямах т.нар. лиценз; Третият месец 460 лева и 100 лева аванс, но вече имах лиценз. Също така взимах от т.нар. ваучери за храна (купони) само за 2 месеца.

Много е хубаво

zdr iskam da kandidastvam za rabota vav qzaki bulgara.
imam osnovno obrazovanie