Поради системни опити за неспазване на правилата на сайта, мненията за тази фирма подлежат на проверка преди показването им.
написано 18.10.2013г. събота в 15:25
отношение шубе го/я е и не казва!

някой да каже ко става със сливенския завод-работи ли,наемат ли хора,какви са условията???

написано 30.08.2013г. събота в 07:06
към обект/отдел фирма атес
в град Сливен

някой има ли информация дали взимат бивши работници от атес в язаки

написано 23.06.2013г. в 00:41
в град Ямбол

Не съм служител в “Язаки“,ала имам роднина там,та се зачетох във вашия форум и въпросите,които ви вълнуват.Бих се радвал да споделя собствения си опит на служител във австрийска фирма през цели 8 години.

Някой от коментерите тук ме трогнаха,признавам..

написано 18.12.2012г. сряда в 20:48
в град Аврен

Здравейте. Искам да попитам, ако някой от тук присъстващите работи в Язаки, може ли да ми каже дали случайно няма да се открива предприятие и в Пловдив. Оставям и имейла си за отговор и благодаря предварително! talasumcheivanova@abv.bg

написано 09.07.2012г. вторник в 20:09
в град Сливен

Вярно ли е,че шефът на Язаки има споразумение със шефа на Атес Сливен да не взима на работа хора които са напуснали или изгонени от атес да разботят в Язаки?Моля ви пишете ако знаете нещо по въпроса

написано 24.07.2011г. в 13:22
в град Търговище

здр.има тука наи-разли4ни мнения по работата в язаки,не сим много запозната с нея понеже неработя там работя в Зенон БГ-ди6терна фирма на язаки,и мога да кажа само на тези които коментират като не им харесва могат да напускат няма нужда от толкожа коментари,никои не се хвали с несто а само плуят този и онзи!!!!

написано 15.03.2011г. сряда в 16:22
в град Ямбол

Имам следния въпрос. Защо Язаки публикува обяви за работа в Котел, Елхово и Айтос след, като има достатъчно квалифицирани кандидати (в това число и в мултинационални компании в чужбина) за работа в град Ямбол?

Веселин, Кандидат за работа в завода от 4 години и никога не са ме канили.

написано 26.01.2011г. четвъртък в 19:14
в град Ямбол

някой нямали да напише нешто ново за язаки

написано 08.12.2010г. четвъртък в 17:40
към обект/отдел всички
в град Ямбол

Здравейте,от седмица живея във вашия град и искам да започна работа някъде.

Чух за завод "Язаки" и се опитах да прочета нещо във форума,но мненията са ви стари някой може ли да ми даде по актуална информация за работна заплата,работно време,почивки.

Благодаря предварително!

Показани мнения 1 - 10 от общо 314 12345 По-стари » >|