написано 29.09.2014г. вторник в 18:16
в град Грамада

Ако бях шеф на комисията по защита на потребителите бих закрил тази фирма-профани-кредит.

написано 04.09.2014г. петък в 21:56
към обект/отдел София

Те са по-големи лакомии от мен.Дават 1000лева,взимат 4000лева.Бягайте от тях!

написано 29.08.2014г. събота в 23:33
към обект/отдел Plovdiv
в град Пловдив

Не взимайте кредит от тези лакомии.Ще си имате проблеми.

написано 07.08.2014г. петък в 11:58
към обект/отдел Кредитен експерт, Пловдив 3
в град Пловдив

Здравейте! Искам да споделя мнението си тук, с идеята, че хората, които мислят да кандидатстват в Профи-то, ще се замислят. Започнах работа там през октомври миналата година, на интервюто никой не ти дава конкретна информация какво точно ще правиш, в последствие започва тормоза от страна на АМ-а и РД-то ( в частност лицето Д. Перфанова). В тази фирма освен да се научиш как да разлепяш хартийки по улиците и да те навикват навсякъде и да ти пишат глоби от общината, друго няма да научиш. А пък да видите пари от труда си - просто ЗАБРАВЕТЕ! Това трябва да правиш, онова трябва да правиш, то им е добре на началничките, те си взимат паричките и само се дзверят по цял ден. да не говорим Перфанова как си екплоатира екипа - да ходят да й плащат сметките, да й купуват неща за офиса, за вкъщи, да ходят до поликлиниката на детето й да му взимат бележките , а тя не си помръдва задника цял ден от стола. Изключително злобна и неуравновесена, на интервюто предтавя нещата все едно ще започваш работа в най-страхотната фирма с най-страхотното заплащане, а всъщност те карат да лъжеш хората, да слугуваш на АМ-а и да разлепяш листовки като ненормален по 7 дни в седмицата, без почивка. И най-важното всеки месец не знаеш колко пари ще вземеш, защото има 150000000 клаузи, които трябва да изпълниш,не дай си боже някой клиент да не си плати вноската и гледай тогава какво става. НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В ПРОФИ КРЕДИТ И НЕ ТЕГЛЕТЕ ПАРИ ОТ ТЯХ!

написано 24.06.2014г. сряда в 13:42
към обект/отдел Управление София

Aми какво да Ви кажа, за Профи кредит - напълно са прави писалите по - долу господа . Всичко е една уникална система там, като се почне от безмислените справки , които Ви карат да правите , а никой не чете.Въпросният Жотев го махнаха и то от Централата в Чехия , дойде това , защото Като цяло за последните години Профито тогава не вървеше , така както им се искаше демек - не 150 а 1000 % печалба да имат. Останалите които работехме слушахме апсурдите на Колев и прочие такива '' специалисти'' и все гледаха да ни цакат с бонусите .

Така , че г-жо Стефанова , дръжте се здраво в '' Ръководството'' във Варна и си продължавайте да фантазирате за мечтаната работа , но всъщност сте права , като няма друга , нормално и тази да е мечтана.

А всички останали ентусиасти , които искат да се сблъскат с живота с главно Ж и да подложат търпението и нервите си на експеримент , моля вземете кредит от тях или почнете работа - адреналина Ви е гарантиран , но за високи заплати или обещаните бонуси , това не важи :)

написано 23.06.2014г. вторник в 22:14
отношение шубе го/я е и не казва!
към обект/отдел София

Като всяка компания има и свестни и не чак толкова. Какво да ви кажа Веска Стефанова - какво ръководство сте във Варна? Там няма централа, но е хубаво, че си вярвате сама. Поне някой ви вярва:)

Истината е такава - ако ви предлагат позиция в София в централния офис супер. Седите си и си щтракате с пръсти. е тярбва да преодолеете дебилщината на някои мениджъри които си вярват доста, но какво пък има го навсякъде. Имайте предвид, че в почти няма значение в кой отдел ще сте, щото положението е едно и също с малки изклщчения. Ще ви управляват хора, дето в повечето случай са по не кадърни от вас самите, нбо са в близки отношения с ръководството. Там не е ясно кой е брат, кой шурей или кой с кого си ляга или става.

Ще трябва да свикнете с мисълта, ч елъжете хората. Да ви псуват всеки ден и да ви проклинат също е обичайно. Ама какво ви пука, нали си взимате заплатата. Плащат на време, парите не са много, но не и мизерно. Не се връзвайте на уговорки, че ще ви дигнат заплатата след изпитателния срок. Но за толкова пари и толкова работите общо взето. Проверявате клиентите и отпускате или не пари. о извинете - заробвате или не човека.

Ако работите обаче някъде из търговската  мрежа дупе ви яко. регионалните взимат добри пари, ама и се смазват от работа. Те извиват ръцете на Амите, които уж са някакви мениджърни, но реално са си мижитурки. А най зле ако сте мениджър екип или кредитен експерт. То все тая де, все сте в графа роби. Пари ако искате да изкарате трябва да мамите хората иначе няма и за вас да има. фирмата е изградена на принципа на пирамидата, за да сам аз добре трябва да прецакам тези под мен, а те тези под тях. Определено трябва да лепите хартиики и да досаждате на хората.

Тука хвалите Здравко Райчев, ама изгледайте интерюто му в нова. Този човек е нагъл и си му личи. Той си вярва, че е голям мениджър и даже не си прави труда да види какво има под себе си - гнилоч.Всеки момент кулата от карти ще се срути. Видяли ли сте колко свободни работни позиции имат? Не се ли замисляте защо?

За въпросния управител в Русия питайте г-жа Стефанова дето е одавна във фирмата как уволнил 15 човека за за да може със заплатите им да си купи служебно Ауди, че бюджет амалък трябва да се пести от заплати ама от коли не. Все пак той в стари коли не се вози.И помислете дали искате така да ви третират.

Имаше един друг шеф Александър Жотев дето хвърляше чаши по хората и им крещеше като на кучета...да си знаете какво ви чака.

Както казах, ако имате възможност да сте в София в централата не се чудете, добре ще ви е, но ако трябва да се гърчите на пангара при клиентите, бягайте.А

А за ДМите господина е прав, на уж добрите им предложиха да станат АМи, а другите като г-жа Стефанова станаха АМ...и 6 години виждам не са мръднали. Ама то няма на къде...кой друг ще ви вземе...

Хайде останете си со здраве

написано 19.06.2014г. петък в 10:59
към обект/отдел Управление

Охо пак са се навъдили от Ръководството уж калинка и врабчета :) .

Така :

1.Многоуважаеми настоящи служители от Ръководство Варна - Ръководство Във Варна няма , Ръководството е във София , Във Варна има АМ и Регионален .

2.За 5 години точно там са се сменили поне 5 човека, така,че това , че работите 5 години там , то Вас няма кой да помни , не мен

3.В годините , в които сте били кредитни или АМ , в София имаше ДМ -мениджъри , които после по някакво усмотрение на "големия" изпълнителен директор - който в момента междодругото не е описан в Ръководството , а сега е в Русия и уж развива бизнеса  там , беше предложено на ДМ да станат АМ , Които не се съгласихме си тръгнахме доброволно със полагащите ни се като ДМ - мениджъри заплати .Така,че никой не ме е годил от тази меко казано "несполучлива фирма "

4.Защо пишете глупости , за това колко е хубаво и колектива и всички е на 7 . За мен лично единствено Здравло който сега е изпълнителен директор е да кажем свестен, тогава беше шеф на продажбите

Това само за уточнение , на многоуважаемите настоящи служители писали по долу

5.НЕКА ВСИЧКИ , КОИТО СМЯТАТ ДА ТЕГЛЯТ ПАРИ ОТ ТАЗИ ФИРМА , ПЪРВО СИ НАПРАВЯТ СПРАВКА , И ВИДЯТ  - http://zaemispravki.blogspot.com/2011/06/blog-post.htmlhttp://zaemispravki.blogspot.com/2011/06/blog-post.html

Така , а тези които искат да се развиват в работата си -

НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В ПРОФИ КРЕДИТ - Преценката си е Ваша , но сами ще се обедите в ''развитието'' там

И последно мога да добавя на останалите настоящи писали по- долу служители - Многоуважаеми, казвам какво е реално , както аз , така и много други бивши ДМ- мениджъри , сме се развили в много по- добри сфери и компании в момента .

написано 18.06.2014г. четвъртък в 23:21
отношение представител на управлението
към обект/отдел sales
в град Варна

Ангел Петров, не ми е познато името Ви, а вече 5 години съм тук . Няма Вариант да не Ви познавам и не мога да разбера какво не Ви е харесало.

Ако сте един от плеядата неуспели АМ-и в София е ясно защо не Ви знам - не си правя труда да Ви запомня преди да минете изпитателни срок :)

Колежката Сгтефанова е много права - помислете за себе си преди да оплюете работодателя си. Сигурен съм, че сте бил щастлив, когато са Ви одобрили за работата и е нормално да сте изнервен след като са Ви изритали, поради некадърност от ЦО.

П.С. вие там как го измивате този рецидив - с веро и гъбичка ли :)

написано 18.06.2014г. четвъртък в 09:16
към обект/отдел Управление

Странно как , само служители от други градове са доволни от тази фирма . Един съвет към всички , които се чудят дали да почнат работа там - Не го правете . Не си заслужава . Ако четете мението на настоящо служители имайте предвид :

Първо - те не са реални

Второ - в повечето случаи това са хора , които са от ръководството на фирмата

Трето замислете се - как има 5 -6 положителни мнения и над 50 след това отрицателни . Нима мислите ,че само 5-6 човека са достатъчно мотивирани да работят в тази ''просперираща'' фирма . Не просто , някои  / хората на ръководството/  пишат такива уж положителни коментарчета .Но прочетете погледнете в реалност - Как за по малки от три години фирмата е закрила няколко свои офиса в Ръмуния, а после изцяло всички . Какво може да получите ли ами да видим :

за КЕ - Първо ще получите един или два договора / ще ви активират с тях , за да може да си изпълнят месечният бонус за активни КЕ  - А-емите / Това е горе долу между 100-200 лв от следващия месец и то при положение , че дадените клиенти си платят първаа вноска . После ще получите касачки и листовки да облепяти като луди  целият квартал. Ще ви карат на обучения измислени и оперативки и ще ви навикват , ако нямате нови договори или ако не е платил даден клиент . Да кажем ,че разходите за телефон ще ви излезат над заплащането .

За АМ - Същата работа , да не говорим ,че понеже имате заплата от 600 лв , все ще ви навикват какъв мениджър сте и все ще са недоволни.

Така , че мили хора не си губете времето с тази фирма .

На уважаемата г-жа Стефанова , само мога да кажа,че това по един или друг начин Варна е далече и това че само един път месечно Ви навикват за плана ако сте Регионален или регионалния Ви навиква ако сте АМ от време на време не значи страхотна работа . Да не говорим за заплащането , защото ако сега Ви е добро , заради нови договори които измиват рецидива , то ще Видим какво ще стане след месец два , когато почнат да '' гърмят '' новите договори от неплатили клиенти  .

В заключение мили хора, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО С ПРОФИ КРЕДИТ , НИТО ЗА КРЕДИТ , НИТО ЗА РАБОТА