написано 10.12.2014г. четвъртък в 15:52
към обект/отдел Централа

Преди да се впишете в приключението на живота си - да станете кредитен експерт на Профито нека да Ви представя как са нещата там :

- Да още от първият си кредит ще поличите пари и това се дължи на факта , че по този начин АМ Ви активира , за да си изпълните плана

- Да ще получавате и възнаграждение от всичките си клиенти , когато те си заплатят редовно вноските

- Да има разни толболи и понякога може и да спечелите някой рекламен тефтер, портмоне или химикална

Но дали си заслужава да работите това при условие че :

1.Мръзнете на студа да лепите и раздавате листовки

2.Убеждавате хората да вземат кредит от Профито и като ви попитам , защо не може да прочетат общите си условия по - бавно и по точно , се чудите какво да им отговорите

3.Доста голяма част се случва клиентите да не плащат  и Вие заедно с Инкасатора трябва да ходите до домовете им и да ги почти                 '' преследвате'' за да си платят вноската, за да може да заработите някой лев .

4.Търпите нон стоп навиквания от АМ и работите и събота и неделя

5.Въртите като луди телефони да се свържете с клиентите за да си платят

6.Въобще не сте сигурно,че ще вземете прилична сума пари, независимо колко клиента имате , тъй като по уникална схема се смята възнаграждението Ви

7.Нон стоп лепите листовки и раздавате брошури и пак без голям успех , тъй като повечето хора знаят номерата на Профито

Е Сами си направете равносметката да се занимавате ли с Профи Кредит или не

написано 06.12.2014г. неделя в 18:59
в град Варна

Работих във фирмата и ще ви го кажа така. Иска се труд, както навсякъде другаде. Да, трябва да се разлепят рекламни материали. Да, понякога народа негодува като му пъхаш листовки в пощите, но такова е естеството на работата.

Мои колеги изкарваха, а може би и все още изкарват, чудесни за нашите стандарти заплати. Но тези хора не гледаха в тавана по цял ден, а излизаха и си вършеха работата - да лепят, да пускат листовки, да търсят начини за реклама. Няма как да имаш клиенти, ако никой не те знае.

Наред със съвета ми да забравите за думата мързел, когато започнете работа за тази фирма, бих ви пожелал да имате късмета, да работите с Веска Стефанова.

Това е уникална личност с феноменални мениджърски дадености. Невероятен усет за хората и изключителен хъс за работа, какъвто рядко се вижда. Ако някой ден ми се наложи да имам управленски функции, тя ще бъде първия човек, когото ще потърся за професионален съвет.

Бих искал да й благодаря за огромното търпение, което прояви спрямо мен и което аз недооцених.

Желая успех на фирмата и най-вече на Веска Стефанова и екипа й.

написано 12.11.2014г. четвъртък в 14:58
към обект/отдел velingrad
в град Велинград

теглиш 900 връщаш 1200 и дьлжиш още 5400 лихви как стьва това

написано 31.10.2014г. събота в 18:24
в град Добрич-селска
Аз капитал, достатъчно високо, за които може да задоволи вашата потребност
кредит. J' предоставя заеми при лихвени проценти много интересно е 3% от
срок на погасяване от 1 до 20 години. Моята процедура е много
бързо и надеждно.
За вашите нужди заем на пари между физически лица да се справят
финансови проблеми, не изглежда далеч, аз бях там,
да ви задоволи в най-скоро време.
Това са области, в които аз мога да ви помогна:
- Заем-Финансов
- Кредит за покупка на имот
- Инвестиционен кредит
- Авто кредит
- Консолидиране на дълг
- Обратно изкупуване кредит
- Личен заем
-Студентски заем и за безработни
Тези заеми са добре осигурени за максимална сигурност.
Можете да се свържете с мен директно на моя E-mail адрес: [email protected]
написано 17.10.2014г. събота в 08:48
в град Пловдив

Това е единственната фирма от всички фирми,които съм взимал кедити,която не спазва договора и използва некоректни методи за изнудване.Недейте се лъга да им създавате работа.

написано 29.09.2014г. вторник в 18:16
в град Грамада

Ако бях шеф на комисията по защита на потребителите бих закрил тази фирма-профани-кредит.

написано 04.09.2014г. петък в 21:56
към обект/отдел София

Те са по-големи лакомии от мен.Дават 1000лева,взимат 4000лева.Бягайте от тях!

написано 29.08.2014г. събота в 23:33
към обект/отдел Plovdiv
в град Пловдив

Не взимайте кредит от тези лакомии.Ще си имате проблеми.

написано 07.08.2014г. петък в 11:58
към обект/отдел Кредитен експерт, Пловдив 3
в град Пловдив

Здравейте! Искам да споделя мнението си тук, с идеята, че хората, които мислят да кандидатстват в Профи-то, ще се замислят. Започнах работа там през октомври миналата година, на интервюто никой не ти дава конкретна информация какво точно ще правиш, в последствие започва тормоза от страна на АМ-а и РД-то ( в частност лицето Д. Перфанова). В тази фирма освен да се научиш как да разлепяш хартийки по улиците и да те навикват навсякъде и да ти пишат глоби от общината, друго няма да научиш. А пък да видите пари от труда си - просто ЗАБРАВЕТЕ! Това трябва да правиш, онова трябва да правиш, то им е добре на началничките, те си взимат паричките и само се дзверят по цял ден. да не говорим Перфанова как си екплоатира екипа - да ходят да й плащат сметките, да й купуват неща за офиса, за вкъщи, да ходят до поликлиниката на детето й да му взимат бележките , а тя не си помръдва задника цял ден от стола. Изключително злобна и неуравновесена, на интервюто предтавя нещата все едно ще започваш работа в най-страхотната фирма с най-страхотното заплащане, а всъщност те карат да лъжеш хората, да слугуваш на АМ-а и да разлепяш листовки като ненормален по 7 дни в седмицата, без почивка. И най-важното всеки месец не знаеш колко пари ще вземеш, защото има 150000000 клаузи, които трябва да изпълниш,не дай си боже някой клиент да не си плати вноската и гледай тогава какво става. НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В ПРОФИ КРЕДИТ И НЕ ТЕГЛЕТЕ ПАРИ ОТ ТЯХ!