КЕРАМИЧНА КЪЩА СТРАЛДЖА /img/frontend/nomap.png"

КЕРАМИЧНА КЪЩА СТРАЛДЖА

Тая фирма още ли не е фалирала. "Чичо " не става за шеф та

ТАЗИ ФИРМА Е  УЖАСНА НЯМА  НИКАКВО ОТНОШЕНИЕ.Г-Н ТЕНЕВ Е МНОГО ДОБЪР ВИНАГИ ПОМАГА ПРИ НУЖДА НА ВСЕКИ БИЛО ТО ЗА ПАРИ ИЛИ ЗА НЕЩО ДРУГО НО ТЕЗИ 2 СЕСТРИ СА МНОГО ГАДНИ ТЕ КОМАНДВАТ АПСОЛЮТНО ВСИЧКО КОГАТО СТАВА ДУМА ЗА ЗАПЛАТИ АКО НЕ СА ТЕ ЗАВОДА ЩЕ Е  МНОГО ДОБРЕ ЗАКАСНЯВАТ С ЗАПЛАТИТЕ ЗА 1 БЕЛЕЖКА ДА ОТИДЕШ ПРИ ТЯХ НЯМА ДА ТИ Я ДАДЪТ ОТНАСЯТ СЕ С  ХОРАТА КАТО БЕЗДОМНИ КУЧЕТА ДАНЧЕТО НЕ ТАКА НО МИЛЕНА Е УЖАСНА ХУБАВ ЗАВОД НО ОТНАСЯТ СЕ С  ТЕБ КАТО БЕЗДОМНО КУЧЕ

нашта фирма номер 1

Практически вече Чичо е фалирал! Голяма фабрика с добър потенциал, но от 7-8 години се блъска като вълна в бряг и резултатите не закъсняха. Всички читави хорица отдавна си отидоха, останаха такива дето никъде другаде не ги искат! Лъжата е издигната в Култ и се надпреварват кой повече ще излъже!

За бога братя - не започвайте работа в тази фирма! Тенев е напълно луд!!! Изпитва наслада да унижи някого. ( Може да е имал проблеми в детството).Който не вярва да започне. Давам най-много 3-4 дена за да усети, че там не му е мястото.
Това не е фирма – това е каторга с която биха наказвали закоравели престъпници.
Не се дава трудов договор.( 9 дена работих без трудов договор). Казах си „ До тук. Може да работя и без пари докато съм тук“. Големи са обещанията за голяма и редовна заплата.. Ако сам напуснеш – забрави за изработеното. Не се лъжете да вземете от него нещо (кола, жилище или друго) с уговорката, че ще си го издължиш със заплата или по друг начин. Скоро ще съжаляваш. (споделиха ми изпатили колеги.)
Унижава и обижда работниците. Работят колкото той каже и почиват колкото той каже.
Претоварил се е с работа. Спи само по 4 часа на ден. За да се поддържа буден пие по 7-8 кафета (може и наркотици да взема – не знам). На никой не вярва. Няма главен инженер във фирмата. Това по приказки на работници продължава повече 3-4 години. Аз не бих издържал и месец на този режим. Виждал съм га да хвърля чукове и ключове по работниците. Обижда ги и ги псува. Мисля си, че не прави разлика сън – действителност. Непрекъснато се хвали, че изгонил за един ден 36 специалисти. (Резултатът го видях). Съсипана, иначе хубавата фабрика. Тенев ще и е ликвидаторът! Ще я докара до фалит.
На интервюто попитах: Защо мен одобрихте. Няма ли специалисти от Сливен, Ямбол.
Отговорът му беше : Няма, няма! За това разширихме търсенето из цяла България. Ти си от 39 единственият одобрен кандидат. Мисля, че това са пълни глупости.
Истината беше, че са го разбрали в околността.
За колегите мога да кажа, че са приятни хора. Срещнах се с много от тях. Всички бяха приятни.
За невярващите – Да започнат работа, за да се уверят, че казвам истината. Не гледайте хвалебствията на някои. Поръчкови са.
Гледайте непрекъснатите обяви за работници???? Нима няма?
Инспекцията по труда, ако се поразрови – доста неща ще намери.
П.п. С правилата на сайта пише „ Не пишете само лошо“ – ами като няма хубаво!?

За бога братя - не започвайте работа в тази фирма!Тенев е напълно луд!!!Съвсем скоро лудостта му ще избие и някой ще пострада.Ако уважавате себе и семейството си - не се занимавайте с обявите за работа на Керамична къща!

Проблемите във фирмата са много, причините не съм в състояние да ги изброя вполнее. Но впечатлениете, което собственика остави в мене, че се намира в предколапсно състояние. За това е  толково неистово публикуването на обяви за работа, но явно състоянието и имиджа на фирмата вече не са в състояние да предизвикат интерес у никого. Подобен парадокс има и в една друга фирма - Ел Вакуум Систем. Там Сандев е клиент на специалисти в областта на психиатричната експертиза. Това е драги българи, последицата от произволното и безконтролно раздържавяване от преди 20 години. Успех на всички търсещи работа!

Здравей те, ако Ви поканят на интервю в тази фирма НЕОТИВАЙТЕ. Бях поканен на интервю в неделя - 20.57 мин. (моля да имате предвид, че съм кандидатствал за работа в тази фирма преди 1 година). След три седмици разкарване си изтеглих документите защото не получих реално предложение за заплащане. Както е писано по-долу Йорданка (Данчето) протакаше оформянето на документите с думите, че не е разбрала че е важно за г-н Тенев (ако Данчето Ви обещае да Ви се обади - ЗАБРАВЕТЕ). За отношението на г-н Тенев към служители не мога да говоря. За него мога само да кажа, че иска да направи нещо добро, но с тази администрация това си е абсурд. Администрацията е супер тромава и не мисли, очаква само заповеди и заплати. Казано честно имам достатъчен опит в търговия и управлението на хора - И БИХ ГИ ИЗМЕЛ НА МИГА. Късмет на желаещите да чакат обаждане!!!

Какво да кажа,те си го знаят много добре!!!

Кандидатствах за работа във фирмата за позиция шофьор.Бях поканен на интервю на 02.02.2013 год.Одобриха ме за мястото и ме увериха,че ще ми се обадят същия ден,за да ми кажат какви документи да занеса.Обади се г-жа Йорданка Михайлова след 2 дни,уговорката беше да занеса медицинско свидетелство,трудова книжка,диплома и документи за шофьорска правоспособност.На следващия ден отидох с всичко и подписахме договор с г-н Йордан Тенев.Разбрахме се да се явя на следващия ден за започване на работа,а те да регистрират договора в НАП.Същата вечер в 18.30 часа г-жа Михайлова ми се обади и каза,че детето и е болно и поради тази „причина“ да не отивам на работа на другия ден.Учудих се много и се опитах да говоря с нея,но тя затвори и на опитите ми да се свържа с нея не вдигна.На следващия ден отидох в Стралджа,за да говоря с управителя.Той беше недружелюбен и ми каза,че няма промяна,но трябва да чакам-не знаех какво.След 14 дни чакане реших да си потърся поне документите-проверих в НАП,договорът се оказа нерегистриран.При срещата с г-жа Михайлова на 20.02.2013 се оказа,че документите ми са изпратени на домашния адрес.На въпроса защо са постъпили така, чух само едно „Амииииии.....„„“.Правете си сами изводите,успех на всички кандидатстващи!!!