написано 27.08.2012г. вторник в 14:50

Здравейте на всички опарили се от тази Латвийска мафия.Не съветвам никой здравомислещ човек да започва работа в тази фирма.Дори и да намерите обява за позиция в Т-маркет магазин или МАКСИМА БЪЛГАРИЯ.не кандидатствувайте!Ще си спестите много неприятности и нерви ,а да не говорим,че загубеното време струва пари!По -добре да го използваме за намирането на някаква нормална  работа,а защо не и перфектната.

написано 22.08.2012г. четвъртък в 18:05
към обект/отдел т-маркет

Здравейте, аз съм бивш служител на тая фирма.Работих в продължение на 2 години като главен касиер.И наистина тази фирма е само пералня на пари и подигравка с българина.Евтина работна ръка сме за тях.Работила съм по 13 часа сутрин от 7.30ч до 22.30ч., защото касиерки са напуснали и също и главен касиер и са останали една главна касиерка и 3 касиери.Заплащането ми като главен касиер е варирало от 300-400лв.нето.Най-хубавото, което направих е че ме съкратиха и успях да отскубна доста пари от фирмата и болнични след съкращение и второ обезщетение от фирмата. На кратко използвах всичко, това което се полага на един гражданин.Жалко, че малко от служителите си знаят правата.Заедно с управителя явно ме мислеха и мен за жалка мишка, но уви.Защо тогава съм дипломиран счетоводител.Радвам се, че се откъснах от тази фирма и жалка за новопостъпилите служители в Т-маркет.

написано 16.06.2012г. неделя в 12:32
към обект/отдел t-market
в град Перник

Това е фирма без бъдеще и раэвите с най-ниски заплати високи цени и ниско квлифициран управленски персонал неумеещ да ръководи персонала си.Нямам думи за регионалния господин много е груб и арогантен човек способен на всичко за пари,ощетява всички за да ги превежда на съпругата си която също работи в Т-маркет.

написано 06.10.2011г. петък в 13:55

явно скоро ще го има или го има вече и в Плевен

написано 26.06.2011г. в 10:26
към обект/отдел ovcha kypel2

западнало ниво на обслужване некачествени продукти празни рафтове

написано 08.10.2008г. четвъртък в 15:14
За заплащането ми е трудно да почна отнякъде.Цели 2 месеца през лятото се счупих от работа(глаголът нарочно не е в кавички),защото замествах колежки,които са отпуска.Работих по 13 и повече часа на ден,с график 3 на 1.Отиване и връщане до магазина,където работя ми отнема по почти 3 часа,защото не искаха да ме назначат в магазина до нас,където също търсеха хора!Нямам представа колко дават за тази работа в други магазини,но аз за тези 2 месеца нямам чисто 900лв(а работя на касата),дори с ваучерите за храна.На всичко отгоре някои шефове дори намират за какво още да отрежат,въпреки че целият персонал поддържаше магазина в доста добро състояние(подредени и добре изглеждащи стоки по рафтове) и дори без хигиенист магазина беше в прилично състояние по отношение на чистотата.А като капак на всичко от 6 месеца, само за 1 са платили точно тогава когато трябва.За всички останали - с минимум 2/3 дни закъснение.Положението със заплатите не е розово и за мойте колеги,защото и на тях им режеха за какво ли не.Дори когато човек работи на празници,били те официални или национални,пак не е сигурно,че ще получи бонус за това.Не на последно място трябва да отбележа,че някой магазини от веригата получаваха по-високи заплати от нашия.Отговора на въпроса защо беше:"Като ви се вдигне оборота тогава ще имате и по-високи заплати"(това не ми го е казал някой шеф,а 1 колежка).
За уважението на шефовете към служителите,според мен,то почти липсва.Само малка част от шефовете(тук не броим Управителя и Зам.Управителя) се държаха културно,възпитано и любезно.Останалите те гледат сякаш си някакъв боклук или мазно петно по дрехата.За хората от офиса,които трябваше да ми дадат 1 документ и който става за около 30 мин,ме бавиха 1 седмица.Само за сравнение,за същите документи на майка ми,в работата са я бавили 1 час.
Относно привилегиите нямам думи.Храната която ни се полага на ден,почти не се изписваше,а ако се изпишеше - то тя бе винаги с изтекъл срок от поне 1 седмица,а 1 път - с 3 месеца.
За фирмената сигурност не мога да коментирам,тъй като нямам факти за коментар или анализ.
За съотношението работа/свободно време, на теория е 2 работиш 2 почиваш, но рядко е така,особено ако си на касата.А ако си в залата да подреждаш,то си караш 2 на 2, само че като дойдеш след това на работа се счупваш(ако си вършиш съвестно работата де).
За потенциала за развитие, според мен ако работиш 6/8 месеца като кон за никакви пари и клиентите са те правели на нищо за какви ли не наши или техни грешки,ако идваш с кеф на работа и се държиш любезно с клиентите и се раздаваш за тях, може би ще обсъдят дали да те повишат или не.Макар че според мен е вероятно да те оставят още 2/3 месеца на тоя хаус и тогава.
Относно местоположението някой магазини с добро такова,макар моят да не е от тях.
За колегите само добри думи,или поне за повечето.В магазина сме почти като 1 семейство и рядко се стига до караници или скандали.
Лично за моя магазин работната среда е лоша,но има други магазини от веригата,където според мен тя е на прилично ниво.
В заключение ще кажа, че въпреки молбата ми за напускане никога няма да спря да проклинам деня,в който реших да кандидатствам в Максима България ЕООД.
написано 10.09.2008г. четвъртък в 13:56
Фирмата е сравнително зле - особено в магазините. Работата в централния офис е много, не се наемат хора, а и липсва желание на такива да се присъединят към екипа. Заплащането е малко над средното - всеки взема различно. Е, има и такива, които взимат много, но по какъв начин го получават те си знаят.
написано 02.08.2008г. неделя в 16:46
в град Асеновград
Здравей те на всички.Много ми е познато управлението в този магазин.За разлика от столицата хората, които работят в провинцията се стараят да постигнат добри резултати. Аз като вътрешен човек мисля, че всичко се дължи на Софиянци с тяхните укази.
написано 23.02.2008г. неделя в 21:13
Аз съм бивш служител на тая фирма и искам да ви кажа, че там е същински ад . Тоя невеж и пълен ...... който няма сигурно и основно образование наричан себе си Управител (.... .......)е пълен скапаняк . Няма отпуски които по закон от кодекса на труда ти се полагат , извънредния труд дори и на националнио празници не се заплаща двойно а колегиалността е под всякакво ниво . Има дупелижци много и те взимат двойни заплати а останалите по 250 лв . ....... ....... ........ ....... . Управителя пие бири с една служителка по време на работа . Никога не знаеш колко пари ще вземеш зависи от това дали ще лижеш задника на .......Рабо ти се почти винаги над 60 часа на седмица да не кажа и повече особенно ако някой се разболее , което е против всички закони в Кодекса на Труда , тук не включвам и нощните смяни през които би трябвало да ти се полага храна а оня ..... ..... ..... ...... дори и тази която е изтекла не я дава а иска да я пробута на някой клиент .Ако изтече нещо те карат да си го плащаш , ако изпуснеш например две каси с аперитив например те карат да си го плащаш . Винаги те ...... и не зачитат твоето мнение . Управителя се държи с персонала си като с животни !!! То ако ви е направило и впечатление винаги си търсят персонал .Там колко хорица са си тровили нервите и колко са се сменили толкова косми нямате по главата си . Ако някой реши да почва работа там нека хубаво да си помисли и да прочете пак това по горе исписаното .
Показани мнения 1 - 10 от общо 10