Корпоративна Търговска Банка /img/frontend/nomap.png"

Корпоративна Търговска Банка

Ама вие всичките сериозно ли сте толкова прости? Това е сайт където служители пишат за условията за работа във фирмата, ако случайно някой е решил да кандидатства за работа там да бъде запознат горе-долу каква помия го очаква навсякъде. Като искате да питате за заеми, глупости , превода на заплатата си и какво ли още не обадете се по телефона или отидете в клона на банката. толкова ли сте прости във вашите села не мога да разбера кой изобщо и за какво би ви давал заплата....

Още една банка, която пуска обява за технически секретар в продължение на цяла година и провежда конкурс 2 часа като кандидатстудентски изпит с хиляди кандидатки, с последващо интервю от 30-40 мин., за да пусне отново обявата на другия ден. Е цяла България не се ли изреди вече, та спрете поне да кандидатствате дано се засрамят.

как е заплащането в банката? на колко време има промяна? а бонуси?

здравейте аз съм ваш клиент от 2 месеца и искам да попитам като ваш клиент мога ли да тегля кредит от вас но съм с срочен договор по програма благодаря за отговора!!!!!

Здравеите аз получавам  заплатата си от вашата банка като ваш клиент могали да тегля кредит от вашата банка благодария предварително

КТБ е най - добрата банка. Аз съм клиент и бивш служител. Като клиент съм много доволна от обслужването, а като служител рабтех със страхотен колектив. Наложи се да напусна, тъй като се преместих да живея в друг град, но и до сега поддържам връзка с бившите си колеги и сме в много добри отношения. КТБ No 1!!!!!!!!!!

е при мен нямаше никакви връзки за да започна работа !!! само много изпити

Обичам тази банка. Засега съм само клиентка, но искам да стана служител там.
Може ли някой да ми каже как да кандидатствам-къде има обяви за работа?
Поздрави на всички служители и на ръководния екип.

добре де цял живот работя в банка и то в една и съща /която между другото е в челната тройка/. Това са близо 15 години трудов стаж като започнах от най-ниската възможна длъжност и стигнах до средно управленско ниво. Казаха ми, че в КТБ са доста добри заплатите, възможностите за размитие и т.н. и аз вече съм заинтересован от предизвикателството да работя там. Но липсата на каквито и да е обяви за работа наистина е впечатляващо. Вярно ли е, че човек само с връзки може да започне работа там?

работя в банката от началото на годината и мога да кажа, че положението, сравнено с някои други банки е много по-добро по отношение на заплащане и компетентност на служителите. вярно е, че явно всеки е човек на някой, но това пък от своя страна помага да се намалят конфликтите, защото не се знае кого ще засегнеш. преди това работех в една от „банките на годината“ и да си призная честно, предпочитам да работя с връзкари, които знаят за какво става въпрос отколкото с празноглави хубавици, които могат само да ти се усмихват, и то ако решат, и които изобщо не са в час с работата.