написано 14.01.2009г. четвъртък в 14:29
в град Варна
Сигурно се чудите защо толкова негативи..>Ами как не !? Работи се до 10 вечета!!! Без EXTRA-заплащане... Никакво облекло.... Удържаха ни по луди пари за чужди грешки и кражби.Разположени сме в "На Кучето Гъза !!!". А, работнанта среда е под всякаква критика - все чакам да се обърне я камион, я мотокар....
написано 24.09.2008г. четвъртък в 20:30
към обект/отдел офис
ЩЕ СЪЖАЛЯВАТЕ, ЧЕ СТЕ СИ ИЗГУБИЛИ ВРЕМЕТО В ТАЗИ ФИРМА
написано 24.09.2008г. четвъртък в 13:45
какво значение има заплатата,като накрая не ти я дават.просто не плащат.обещания големи,накрая-нищо.
администраторът каза:
оценката е нулирана поради повторения.
написано 15.05.2008г. петък в 23:25
чесно казано работил съм в БТК,която е в ТОп 10 на най-мразените фирми,но като тази не съм виждал за моите скромни 33г.Обещанията са огромни,условията-ужасни,накрая се чудиш от къде ти е дошло.убеден съм,че има много недоволни,но не знаят за този сайт,за да вкарат фирмата в класацията.виждам,3-ма колеги преди мен са споделили впечетленията си,ако искате вярвайте.
написано 12.05.2008г. вторник в 21:54
само влезте в jobs.bg и погледнете колко обяви за набиране на персонал побликува фирмата всяка седмица."поради разширяване дейността си..."."поради лошото ни държане с персонала,набираме компетентни хора да ни вършат работата"
написано 07.04.2008г. вторник в 05:33
Ужасно си прав/а за всичко.Ако не ви пука да ви ръководят хора,с ниска култура и високо самочувствие(без покритие)-може и да издържите.Ако имате добро мнение за себе си,не им позволявайте да ви тъпчат
написано 13.02.2008г. четвъртък в 12:16
Фирмата има тоталитарно отношение към персонала си.Няма обедна почивка, забранено е напускането на района.Крещенето е основен метод на общуване.Заплата се взима след 2 месеца работа и ако напускаш не ти се дават.Работната среда е основана на интриги и сплетни. Препоръчвам никой да не ходи да работи там.
Показани мнения 11 - 18 от общо 18 « По-нови 12