Капитал - недвижими имоти /img/frontend/nomap.png"

Капитал - недвижими имоти

1 точка от 4 мнения

Прави са бившите брокери и служители за работният климат в Капитал недвижими имоти Варна. Там не се работи човешки. А наглостта и безочието на тази там Донева ли е каква е направо е непоносимо. А това е само малка част от пороците, които са й присъщи. Няма да ги споменавам , защото те са общоизвестни. Ограничен и елементарен човек. Бягайте от Капитал, защото не знаете какво ви чака. Вярно е че там попадат и свестни хора, но бързо се ориентират. И най-добре не започвайте работа там, спестете си главоболията.

Работих в Капитал 2007 ако не ме лъже паметта. Назначиха ме за нещо от сорта на офис асистент. В обявата за работа пишеше едни задължения, а като почнах от мен искаха съвсем друго, вкючително да купувам цигари на шефката от близката лафка или да ходя до химическото да и вземам роклите. Питах много пъти кога най-сетне ще подпиша трудов договор и ще ме осигуряват и отговора беше винаги -утре...Така и не доживях. А Донева трудно се трае - нагла и нахална в поведението си - унижава работниците си с кеф. Един ден много и се ядосах и споделих на колежка, че не мога да понасям подобно поведение. Тя ми отговори, че е учудена колко дълго съм се задържала и че обикновено кандидатите за тази позиция едва оставали повече от месец. Имаше и разбрани колеги, но работата е отврат с такава шевка. Още ме е яд, че не ме осигуряваха. Търсете си правата, а ако питате мен изобщо не почвайте там.

Ако някой реши да си позволи лукса да рабити там- жална му майка.Обявите текът постоянно и все едно и също лице за връзка:.... ......Гадост и зараза.Тая жена няма угодия.Крив й е светът и се чуди на кой да си го изкара.Аз лично не знам как тя още е на работа.Тя е за смяна , не някой друг.НЕ ПРАВЕТЕ ГРЕШКА ДА РАБОТИТЕ ТАМ , ОСОБЕНО , АКО Е С ВЪПРОСНАТА ГОСПОЖА.ЗАПЛАТАТА Е 350 ЛВ. , АКО ТЯ РЕШИ , А ВЪРШИШ РАБОТАТА НА 100 ЧОВЕКА , И НА ВСИЧКО ОТГОРЕ СИ ВИНОВЕН.ПОНЯТИЕТО ОБЕДНА ПОЧИВКА Е НЕПОЗНАТО ЗА НИКОГО , ОСВЕН ЗА НЕЯ.ПЪЛЕН УЖАС!!!!!НЯКРАЯ РЕШАВА ДА ТЕ ОСВОБОДИ В НЕРАБОТЕН ДЕН, БЕЗ ДА ИМАШ ДУМАТА.И БЕЗ НЯКАКВО ЗАПЛАЩАНЕ , РАЗБИРА СЕ!!

УЖАС, НИКОГА НЕ КАНДИДАТСТВАЙТЕ ЗА РАБОТА В КАПИТАЛ - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ВАРНА, просто не си струва