Лирекс БГ /img/frontend/nomap.png"

Лирекс БГ

Не знам от къде да започна, тази фирма е толкова зле, че няма дори и пари за адекватно възнаграждение в ИТ браншна! Когато видите обяви от Lirex или Еволинк, бягайте надалеч, нещата са потресаващо зле, липса на организация на работен процес, некадърни мениджъри и още по-некадърни HR специалисти! Най-хубавото на рабората с Лирекс беше момента, в който си подадох предизвестието! Такива фирми залсужават да тънат в блатото в което сами са се вкарали.

Преди време имах среща с една мега зла и неприятна женица - ружа лазарова... Ако още е там препоръчвам да я избягвате. Първо, че е неграмотна, второ е нагла, трето е с изключително неправилна представа както за себе си, така и за пазара на труда в момента. Имах и среща с един друг юнак, на който не му запомних именцето, и който закъсня с над 40 минути за срещата, 5 минути след появяването му си тръгнах... И което за мен беше знак, че тези хорица смешни имат проблем с планирането на времето, а аз най - вече поради себеуважение на такъв мениджмънт няма как да вадя заплатите... По - внимателската с тях - имат изисквания, за които нямат пари... А когато нямаш пари си го правиш сам...

Изключително смешна фирма, без знания и умения искат да бъдат лидер на пазара. Имат някаква вътрешна политика за обучение и опитвайки се да я прилагат на служителите си ги губят, дори и да са свестни. Колегите да изключително лицемерни, имат си колектив който си къткат и не допускат никого в него. Не помагат, спестяват информация, говорят едно правят съвсем друго. Бягайте от тази фирмичка.

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Миналата година бях кандидатствал при тях. След няколко дена последва обаждане за интервю и след 10 минути ми се обаждат да ми кажат, че интервюто се отлага за неопределено време и до сега нищо. Много непрофесионално от тяхна страна.
Името на тази фирма я свързвам с издънките с поддръжката на Търговският регистър преди години.

Преди време се разделих с Лирекс, като в сравнение с годините на някой служители, мисля, че моите са доста скромни.
Средата за първоначалния стаж и развитие е идеална, след това имах лек застой, после пак беше интересно, но като цяло съм доволен от опита си в Лирекс.
Най-доброто може би е екипа в който бях, мисля че намерих добри приятели в тяхно лице.
Мениджърите ми бяха готини, усмихнати хора, които се вслушваха в мнението на екипа и винаги са се застъпвали за нас пред клиенти или пред г-жа Илиева.
Заплащането е средно за индустрията, съдейки по заплащането на позициите на които кандидатствах след Лирекс.

Фирмата, както можете да видите всяка седмица или през седмица има едни и същи обяви в jobs, защото имат толкова кандидати, но не могат да си намерят подходящ. Което само по себе си означава, че мениджмънта е изграден от некадърници. А какъвто е мениджмънта такава е цялата фирма. Както се казва рибата се омирисва откъм главата. Препоръчвам на всички, които имат уважение към себе си да подминат тази смешна фирма. В нея няма да намерят нищо хубаво.

Търсят хора, които да им работят за жълти стотинки ..
В днешно време заплати за ит специалисти под 1500лв нето (за гр.Варна) не би трябвало да има, но фирмички като Лирекс явно не са съгласни.

Тази фирма още ли я има? Ако не си току-що завършил и просто ти трябва да стартираш от някъде, за да покажеш едни 2 години стаж, за да започнеш работа на читаво място, нямаш друга причина да започнеш работа там. Макар, че не знам с каква референция ще се погледне, работата ти точно в Лирекс, имайки предвид колко се компрометираха, както в София, така и в регионалните им офиси в страната, като последните са само фигуративни, ефективно- нищо не се случва в тях.

Толкова сте смешни а уж сте написали "Всеки кандидатствал по тази обява ще получи обратна връзка."

Е защо няма обратна връзка мишки ...